Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2015.11.19. 00:21:02
A következő tárgyak(at) találtad: Kisebb portyázás itala, A vadászat itala, mytokronit csomag, Fehér kristályital, hűségszilánk, Energiakoncentrátum
Dátum: 2015.11.18. 00:10:24
A következő tárgyak(at) találtad: arany Univerzum ládikó, Platina, 1 aranydukát, A vadászat itala, Kisebb portyázás itala, 1 sisakszilánk

A következő tárgyak(at) találtad: ősi aranypénz
Dátum: 2015.11.17. 00:12:20
A következő tárgyak(at) találtad: 3 szubplazma, 1 energiatégla, mytokronit csomag, Lélekgyémánt csomagocska
Dátum: 2015.11.16. 00:32:57
A következő tárgyak(at) találtad: Csatlóskristály, Kisebb portyázás itala, 2 mytokronit csomag, 1 aranydukát, Lélekgyémánt csomagocska
Dátum: 2015.11.15. 00:22:05
Örömmel jelentem, hogy átléptük az 1.000 nyitott univerzum ládát, talán most a találati arányok már viszonylag valós képet mutatnak.

Emellett megtaláltuk a 10. különböző arany univerzum ládika jutalmat is
Dátum: 2015.11.15. 00:05:28
A következő tárgyak(at) találtad: 2 Csatlóskristály, 1 energiatégla, 1 aranydukát, 1 sisakszilánk, mytokronit csomag
Dátum: 2015.11.14. 18:08:26
Ez egy igen komplex helyzet és nincs egyértelmű fekete-fehér döntés itt sem.

Az biztos, hogy akik a háború elöl menekülnek, azok nem egyértelműen (sőt szinte biztos nem) terroristák.
Terroristák, radikális nézeteket vallók, gyenge lelkületű-könnyen befolyásolható emberek, vallási fanatikusok mindig voltak, és sajnos lesznek is. Nagyon sok példa van erre a történelemben, utána lehet nézni. Ha most szimplán valami statisztikus lennék, akkor azt mondanám hogy a tegnap esti francia akció az egy a sokból.

És ami itt a legszánalmasabb és számomra legelítélendőbb, az a média hozzáállása. Ruandában kiirtottak egy fél várost? Kit érdekel. Irakban felrobbantottak 80 embert? Kit érdekel. Szíriában 3 helyen robbantottak egyszerre? Már megszokták. Asszad nyilatkozta azt, hogy most a franciák is értik mi történik Szíriában nap mint nap. Ez persze elég tahó hozzáállás és tartalmaz ferdítést is, illetve lehet pont nem Asszadnak kéne nyilatkoznia, de tény ami a tény, hogy nem Hollande vagy Merkel "országa népe" lázadt fel. Távolról könnyű okoskodni, meg hangoztatni a demokratikus elveket, de mikor elért a "szar" hozzájuk, akkor bizony Németország (Bajorország) is lezárta a határait, meg Calaisnál is ott a 2-3km-es fal a bevándorlók ellen több száz fős őrséggel.

Azt hiszem hogy a mai modern polgári népesség álszent.

Nógrády témához hozzászólva az viszont inkább fekete-fehér. Azt mondta hogy tagja egy tanácsnak. Utánanéztek, nem, hazudott. Azt mondta hogy doktor egy egyetemen. Megnézték, nem. Hazudott. Fekete és fehér. Emellett remek előadó és valószínűleg jó eséllyel jól meglátja a jelen Európájának társadalmi problémáit, de nem támaszkodhat a szakmai referenciáira és társaira, mert az nincs.

Na megyek kattintgatni
Dátum: 2015.11.14. 10:30:15
A következő tárgyak(at) találtad: arany Univerzum ládikó, 2 szubplazma, Platina, 1 sisakszilánk

A következő tárgyak(at) találtad: a Felemelkedés gyémántja
Megértem azt az álláspontod, hogy legyen csak találkozón megszerezhető relikvia, mert az milyen unique. Azt is értem hogy kuporgattál évekig hogy meglegyen a relikvia. De az sem a normális működés volt. Évekig gyűjtögetni valamiért nagyon nem reális. Emellett ezt nem állíthatod fel viszonyítási pontként, azon alapon hogy neked szenvedni kellett a megszerzéséhez, akkor másnak is kelljen. Emellett ez ugye évente 2 alkalom, és nem akarok átmenni V2-ra csak azért, mert ott kevesebben vannak és nagyobb az esély megszerezni.

Emellett én szeretem az egyenlő esélyekkel, egyenlő feltételekkel indulást, és itt biza baromi nagy hátrányban vagyok. V1-en most legalább 100 karakternek van több dukátja nálam, és ez egy darabig így is marad. 2 év előny egy jó karakter kezében elképesztő eredményeket tud hozni.
Dátum: 2015.11.13. 10:39:49
Ez nagyon valószínűleg nem lesz gond akkor sem, ha már 300+ szintesek a csatlósok. Sokkal nagyobb probléma ez alacsony szinten kevés csatlóssal.
Ezt a fajta gondolkodásmódot kell elfelejteni. Az ilyen típusú játékoknál fontos hogy legyenek saját céljaid, és bár hasonlíthatod magad máshoz, a referenciapont mindig te vagy. A cél: legyek jobb magamnál. Ez generálja fogja a többit
Dátum: 2015.11.13. 07:47:53
A következő tárgyak(at) találtad: szubplazma, 1 sisakszilánk, 2 Kisebb portyázás itala, mytokronit csomag
Engem viszont zavart volna. Mind tudjátok hogy nem vagyok normális és szabadságot veszek ki a BU-nál és kattintgatok míg bírja az egér, de ez a saját szórakoztatásomra van, nem arra hogy másokra rosszabb legyen. Ha én erre kaptam volna egy fétist, amit mások nem, akkor kifejezetten kellemetlenül éreztem volna magam.
Naponta 2-3 órát játszok a játékkal átlagban, 12 munkalapos spreedsheetem van az optimális játékra, de sajnos kijelenthetem, hogy a következő 2 évben (4-5 találkozó) esélyem sincs megszerezni ezt a fétist.

Ellenben mit nyer, aki megszerzi 2 év alatt....
Idézet: Miklós - 2015.11.12. 16:03:34
Végzetúr élő aukció
3. Aukciós fétis. Egy új fétis, ami itt, az élő aukción megszerezhető. szint: 150, TP: +14. Passzív képesség: minden nap, a belépéskor kapsz 1-2 aranydukátot. A 2. aranydukát esélye a csatlós szintjétől függ (150. szinten 0%, 250. szinten 50%).


Ez tök jó, de valahogy meg kéne tudni szerezni más módon is. Nem a csatlós adta közvetlen dukátbónusz itt a lényeg, hanem a közvetett. 250-es szinten:
* +25 TÖ mindenre
* +2,5 szint a bronz fétis bónuszainak, +3 az ezüstnek, stb.
* 30-as mytokronit szintnél már +15% kincstalálási esélyre, + elnyelés, stb.
Dátum: 2015.11.12. 15:34:53
Végül is igen, lehet bővíteni a tárgylistát, mondjuk a 100. szint felett kapható gyógyitalok mellé bejön egy új, "óriási akármi lötty" néven és 3-4-szereset gyógyít. Ezzel ready is lenne az egész
6. pipa
Dátum: 2015.11.12. 14:47:42
Emlékezni lehet, de ha le van írva még az se tuti Nekem ez a 90% is érdekes, ha 89%-on vagyok akkor is "elbaszok" egy italt az 1%-ért?
Dátum: 2015.11.12. 14:35:06
Szerintem itt nem a megvalósítás programozástechnikai oldalával van probléma, hanem egész egyszerűen azzal, hogy hogy működjön. Jónak kell lennie kis szinten is, nagyobb szinten is, működjön ha event italt iszunk vagy őskőveset is, hány %-ig töltsön, stb.
Dátum: 2015.11.12. 00:16:52
A következő tárgyak(at) találtad: Energiakoncentrátum, hűségszilánk, 2 Csatlóskristály, szubplazma