Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Én személy szerint ezt a választ már tudom értékelni hasznosan
Szerintem valami ilyesmire gondolt Miklós is, mintha említette is volna fórumon a TF-et.
Félreértés ne essék, nem nézem le azokat akik nem fizetnek, a havi 5k baromi sok, én sokszor elvoltam fél év / 5k-val is. Azóta nálam változtak a célok meg az igények is. De itt most a lényeg amire rá akartam világítani az az, hogy míg te azt mondod hogy 6-ból 3-szor elfelejtettél nevezni (tehát igazából nem is érdekel), az sokaknak régóta komoly probléma. Ebből következően nem is érezheted át a problémát. Vagyis átérezhetnéd, csak nem akarod. Bajnoki medálom nekem sincs, de ha hasonló cipőben járnék én is megragadnám a lehetőséget hogy elmondjam a problémámat. Ezt meg is tették a lehető legjobb fórumon.
Már régóta agyalok rajtad és a hozzáállásodon. Van benne valami durván negatív. Bevallottan alig játszol, a találkozót kvázi leszarod, a fórum baromság. Borzasztó nehezen tudok azonosulni a gondolataiddal. Mi élveztük a programokat és azt hiszem sikeres egyeztetéseket is vittünk a játékvezetéssel. A fórum most kifejezetten élvezetes volt.

Azt azért nem szabad elfelejteni, hogy a fizetős játékosok tartják fenn a játékot, és a beérkező fejlesztések nagy része az ő új / feltételezett igényeinek kiszolgálásra szolgál. Az pedig tévképzet, hogy nem fizetős játékosok nélkül nem lennének fizetősök sem. A fizetősök versenyeznek egymással!

Ariel ötlete tetszik, ez szerintem megoldaná a V5-ös problémát viszonylag gyorsan és egyszerűen.
Jah, csak itt nem 1-2 emberről van szó, hanem 20-30. Plusz ez csak egy javaslat (azt hiszem fórumon csak a bajnoki 2. helyezett volt megnevezve hogy kapjon ilyen szilánkizét). Lehetne ezt a beszélgetést kulturáltan, hőbörgések nélkül is folytatni

Bár még közvetlen érintettek nem szólaltak meg, de szerintem itt maga a +1-es jutalom senkit nem érdekel. Itt pusztán arról van szó, hogy egy rétegnek effektíve semmi esélye nincs bajnoki medált szerezni. Alacsony szinten meg lehet tenni, hogy elhúzol fentebb, vagy az aktuális bajnok már annyi mínuszt szedett össze, hogy elkapható szerencsével. Fentebbi szinteket hasonló a helyzet.
Csak tudod időről időre előjön valaki egy ilyen sírással, miközben csak magán múlik hogy megtalálják-e. Hovatovább ezen jellegű panaszokra már van külön topic.

A bajnokival V5-ön (ami a problémát generálta) pont az van, hogy mindig egyszerre lépnek szintet sokan, egyben van a mezőny, mindig ugyanabban a kategóriában indulnak és nem használhatóak az eddigi bajnoki %-okat csökkentő metódusok.
Mintha eddig egész értelmes megnyilvánulásaid lettek volna...
Nem igaz, mert többször is felmerült. Én magam is leírtam a másik topicban, hogy erre is tökéletes megoldás lenne egy tesztszerver, havonta frissülő adatlapokkal

A bajnoki medál alternatív beszerzésének ötlete pedig V5-ről merült fel, és igazából félig-meddig teljesen jogosan.
Dátum: 2015.12.03. 22:51:40
A következő tárgyak(at) találtad: 1 aranydukát, mytokronit csomag, 1 energiatégla, szubplazma, Lélekgyémánt csomagocska, Csatlóskristály, Platina
Esetleg egy mytokronit relik jó lenne ha elérhető lenne majd valamikor a közeljövőben
Dátum: 2015.12.02. 11:18:50
A következő tárgyak(at) találtad: Csatlóskristály, Lélekgyémánt csomagocska, 1 aranydukát, 2 energiatégla, Fehér kristályital, 1 kiégett őskő
Dátum: 2015.12.01. 19:02:38
A következő tárgyak(at) találtad: 2 energiatégla, Platina, 3 szubplazma, Fehér kristályital
Dátum: 2015.12.01. 14:36:04
Én ezekért egy aranypénzt se adnák, még úgy se, hogy jelen formájában a pénz nem ér semmit De ez csak az én igényrendszerem, alacsonyabb szinten más lehet a prioritás.
Dátum: 2015.11.30. 13:48:55
Érdekes koncepció. Úgy sejtem az jár a fejedben, hogy 10-20 ember összefog és közösen nyomnak be ilyen jutalmat, ami ebből a társaságból mindenkinek jó. Viszont tőlük függetlenül is alakulhatnak ki külön társaságok saját elképzeléssel, és ők is gyűjthetnek.

Így viszont esetleg lehetne egy új fül / lehetőség a kufárnál, hogy beadok x. db ősi aranypénzt erre a jutalomra, és így lehet globálisan közösen gyűjteni.
Dátum: 2015.11.30. 11:04:48
A következő tárgyak(at) találtad: 2 aranydukát, 5 szubplazma, 2 Lélekgyémánt csomagocska, 5 mytokronit csomag, Platina, Sorsjegy, 7 kiégett őskő, 5 energiatégla, 2 AF pont, Relikviaforgács, Fehér kristályital, 4 sisakszilánk, A vadászat itala, Csatlóskristály, Kisebb portyázás itala, Energiakoncentrátum
Dátum: 2015.11.30. 11:02:11
Ráérünk még szerintem, ha eddig kibírta kibír még egy hetet. Meg mi is kitalálhatunk újat
Dátum: 2015.11.30. 10:15:36
Ezt az AH borul dolgot elég jól ki lehet számolni, mint ahogy fentebb a kolléga is megtette. Mennyi eséllyel esik arany ládika, illetve azon belül is aranypénz. Nekem lenne vagy 6-7 hónap most mire meglesz 10 aranypénz. Ez jó esetben évente két relik. Szerintem ennyi simán megengedhető.
Dátum: 2015.11.30. 08:59:35
A következő tárgyak(at) találtad: 1 energiatégla, Platina, 2 sisakszilánk, Csatlóskristály, Relikviaforgács, A vadászat itala
Dátum: 2015.11.29. 18:23:20
Ezt én találtam ki

Mindemellett örülök hogy jó ötletnek tartod te is
Én baromira élveztem a találkozót, igazából jobban is mint az előző 2-3-at. Szerintem elég sok látogató volt, de ehhez hozzá kell számolni, hogy még mindig nagyon sok HKK-s van, illetve jó páran csak körbenéznek, ott vannak, lehet nem is akarnak játszani.

A BU verseny most átalakult egy kicsit, tekinthetjük béta változatnak is, de a többféle jutalom mindenképpen jó ötlet volt.

Miklós azt mondta, hogy az aukciós csatlós még 1-2 évig csak aukcióról lesz beszerezhető, de hozzátette hogy soha ne mond hogy soha. Azt is mondta, hogy hétfőtől megvehetőek lesznek a HKK kódért vásárolható relikek őskőért, illetve hogy a bronz pechvogel fel is húzható rögtön unobtánium szintre.

A fórum is nagyon hasznos volt szerintem:
* ahogy néztem igen sok igényre (világok közötti bajnoki, próba csaták egymás között, stb.) jó megoldás lenne egy tesztvilág amin havonta frissülnének a karakterek
* Miklós vevő rá, hogy megerősítse az unobtánium szintek bónuszát. Szerintem ez meg is fog valósulni.
* Az állatok oldalon feldobtuk az ötletet, hogy legyen checkboxos kijelölés az állatokra, ez a leggyorsabb mód a váltásra.
* szövetségi bajnokság csatáknál is felkerülhet az összegzés a lap tetejére az újra támadok gombbal együtt.
* a tulajdonságbónusz maximuma felmegy 85%-ra, de 1 % bónusz megszerzéséhez több kell majd, mint eddig.
* az ősi aranypénzre egyelőre nincs komolyabb ötlet, de Miklós örülne ha erre közösen tudnánk javaslatokat adni. Szerintem ez is jó hozzáállás

@Fsanyi82: az ezüst annyival ad többet, hogy míg a bronz az minden 100. csatlósszint után ad egy szintet a bónuszokra, addig az ezüst minden 80. után, az arany pedig minden 67. után.