Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2016.04.16. 10:05:10
Volt ilyen nálam is, átvétel előtt érdemes megnézni, hogy jó számot ír-e a végső jutalom az átvétele előtt. Én váltogattam az aktív csatlós kijelölést el-vissza párszor vagy valamikor ki-bejelentkezés megoldotta a gondot. Ha ez sem, akkor ÜSZ, akár utólag is visszaírják
Dátum: 2016.04.15. 11:45:16
Egyetértek, hogy irreális, de elhiheted hogy elég durván optimális volt. Ha nem úgy lett volna nem kellett volna ott ülnöm a gép előtt olyan sokat. Az erőforrások elégetéséhez nem kell ész

A magam részéről simán hajlandó vagyok feladni a BU előtt ülésemet ha úgy szabályok jönnek be. Erről is beszélhetünk egy másik téma keretében
Dátum: 2016.04.15. 11:42:59
Nálam is az az első. De úgy éreztem, hogy annak a meglépéséhez nagyon fontos volt ezt a témát feldobni, hogy mekkora az elfogadási hajlandóság.

Ha azt mondom hogy hétfőtől van egy új tulajdonság, akkor akik bazi sok LÉ-n ülnek irreális előnybe kerülnek...
Dátum: 2016.04.15. 11:26:52
Tök fura hogy sokan így gondolják és nem értem miért. 3 nap alatt lezavartam 1000-1200 küldetést, másnak ennyi nincs fél év alatt. A karakterem nem gyengült egy dekát sem. Offs is letolt xenón 1 nap alatt ennyit, és szerintem ő se gyengült.

Emellett ezt sem tartom túl normálisnak, hogy egy 3 hetes verseny 3 óra alatt teljesíthető (lásd végzet verme), a BU-nál most már bejöttek olyan feladatok amik igénylik hogy 3 napot el kelljen vele szöszölni.
Dátum: 2016.04.15. 11:23:49
Igen, én voltam De nem azoktól raboltam, akik tartalékoltak, hanem akik nem figyeltek. Szerintem jelentős különbség van aközött, hogy valakinél vagy 1 millió LÉ, vagy 100-200-500!!!
Dátum: 2016.04.15. 11:22:13
Az, hogy nem tudjuk elkölteni mire a LÉ-t nem válasz. Ez egy másik probléma, arra is kitalálunk valamit, hogy legyen mire költeni a LÉ-t.
Dátum: 2016.04.15. 00:13:46
Idézet: Ariel - 2016.04.14. 20:34:20
Ez nagyon rossz megközelítés. Nem a LE spájzolást kell büntetni, hanem értelmet adni az elköltésének. A pvp kihalásával és a klóncsaták mindennapivá válásával a LE-ből történő karakterfejlesztés döglődik. Minden elköltött LE erősíti a klónomat is, növeli a random hatását, ergo magamat szivatom ha fejlesztek. Amíg ez nem változik, addig nem kell csodálkozni azon, hogy egyeseknél halomban áll a LE.


Ez mind oké, de biztos vagyok benne, hogy az emberek jó nagy hányada nem azért gyűjti a LÉ-t, mert a klón erős lesz, hanem egészen egyszerűen azért, mert megteheti. Mert semmi nem akadályozza meg ebben. A klónok ellen lehet védekezni szakikkal szinte tökéletes mértékben. Nincs miről beszélni.

Persze lehet mondani hogy LÉ-ből fejlesztés döglődik meg stb. stb., de az egy másik probléma. Én elvarrnám ezt a problémaszálat.
Dátum: 2016.04.14. 15:14:12
Idézet: Quellon - 2016.04.14. 15:05:52
Hagyjuk már... Amikor Offs épített 5 milliárdot zsebből, akkor azt a LE-t aznap szedte össze szerinted?


Ez nem tudom mire fel kérdés, soha nem állítottam az ellenkezőjét.

Idézet: Quellon - 2016.04.14. 15:05:52
Akkor nem javasoltál ilyesmiket. Hanem örültél volna, ha a ti kutatokba megy, ha jól értettem. Rövid és hosszútávú célok közt.


Ez nyilvánvaló, de is már akkor sem tetszett, másodszor meg semmi értelme ennyit építeni egyszerre a Tudás fája szempontjából Szóval ha Offs nálunk van nagyon szépen megkértem volna hogy folyamatosan építse be ezt a mennyiséget.

Idézet: Quellon - 2016.04.14. 15:05:52
Végülis nekem mindegy, lesz ahogy lesz, majd alkalmazkodunk.


Ez nem új szabály, ez javaslat. Nagyon régóta érzem ezt irreálisnak, és szerintem azok is érzek akik több száz millióval mászkálnak. Nagyon nem jó ez így.

Idézet: Quellon - 2016.04.14. 15:05:52
Eddig hét és fél éve így ment, miért pont most? És nem hiszem, hogy lesz ilyen, csak mert egy rétegnek nem tetszik, akkor már 2009-ben meg kellett volna csinálni a reformod.


Egyelőre a réteg kb. én vagyok, de nagyon remélem hogy másokat is meg tudok győzni Csökkentené a tamagocsi állapotot, növelné a PVP hatást, lenne mód új eszközök, fejlesztések hozzáadására és még sok minden. A mérleg másik oldalának csak annyi értelme van, hogy az erős még erősebb lesz......
Dátum: 2016.04.14. 14:49:21
Megszüntetném az érintetetlenséget

Ha pl. túl sok a LÉ, akkor 70% mínusz mindenre, de csak a határ fölötti LÉ-t lehet elrabolni.
Dátum: 2016.04.14. 14:36:53
Régebben is nagyon zavart, többször el is mondtam több helyen

Amennyire csak tudnám tiltanám ezt a játékmódot. Akár úgy is, hogy toplistában egy idő után ki lenne emelve hogy kinél van több LÉ, mint amennyit elbír. (pl.: XY végzetúr pillanatokon belül összeroppan az iszonyú lélekenergia tömeg alatt. Szabadítsd meg a kínoktól!" Emellett persze adnék lehetőség a határ növelésére több módon is.
Dátum: 2016.04.14. 14:13:47
Egyébként így halkan tenném hozzá, hogy egyáltalán nem tartom normálisnak azt, hogy sok száz millió LÉ-vel ácsorognak játékosok. Valamilyen módon korlátoznám ezt, akár olyan szöveggel, hogy "Irdatlan mennyiségű lélekenergia birtokába jutottál, a tested nem képes elviselni ekkora terhet hosszú ideig. Szabadulj meg X LÉ-től 24 órán belül".
Dátum: 2016.04.14. 13:48:04
Ezt amúgy én jeleztem anno, mint szerencsére kiderült tévesen
Dátum: 2016.04.09. 01:28:55
A következő tárgyak(at) találtad: Templomi pálca
Dátum: 2016.04.05. 14:00:23
235
Dátum: 2016.04.05. 13:47:20
Idézet: Miklós - 2016.04.05. 12:21:41

A megák maximumát fel fogjuk emelni, csak az újabb szinteken már nem fog esszencia hatásfok bónusz járni, hanem mytokronitot adunk majd helyette.


Királyság!
Dátum: 2016.04.04. 22:45:51
És mégse köszönte meg senki! Milyen népek vannak itt
Dátum: 2016.04.04. 22:44:49
235
Dátum: 2016.04.04. 19:55:41
Szerintem ők meg gondolkozzanak azon miért kellett ennyire sietni De 2 kupon meg 1 fétisszilánk így is bőven több, mint a semmi!
Dátum: 2016.04.03. 23:26:46
Amúgy nagyon vicces itt mindenki. Szoktatok más játékkal játszani, hogy így beszéltek az előre nem bejelentett akciókról, vagy csak lövöldöztök a levegőbe? Mert én igen, szórtam a pénzt más sz@rra is, és bizony hétfőn reggel 8-kor bejelentik hogy akció van 3 napig és ennyi. Pont. Máshol szintén. Megint más helyen szintén. És ha nem tetszik lehet reklamálni az ÜSZ-nél. Jaaaa, hogy nincs! Mert odaültetnek egy gyereket adminnak aki másik világon játszik. Csókolom.

Kissé radikális vagyok mostanában, továbbra is irtanám a felesleges panaszkodást (a megoldási javaslat nélküli felesleges panaszkodást) és azt is korlátoznám ki mennyit írhat az ÜSZ-re. Elmegy a drága fejlesztési és tesztelési idő f@szságokra válaszolgatásokkal. Ez most konkrétan egyáltalán nem játékmenetet befolyásoló tényező, és Miklós ahelyett hogy újításokon agyalna itt írogat leveleket

Amúgy továbbra is egyetértek bizonyos fokig azokkal akik panaszkodnak, és azt mondom, hogy Miklós b@szta el. Ott, amikor nem azt mondta hogy nincs apelláta és nincs kivétel, hanem elkezdtek jófejségből bónuszokat osztogatni. Kedd 10:00-től él a bónusz, kedd 09:59 még nem fér bele. Ennyike. Egyébként is programkód kezeli az egész befizetés-bónusz rendszert, másodperce pontos, nem is tudom miért kellett az embernek felülbírálni a lefektetett szabályrendszert, csak káosz lesz belőle.

És visszatérve... megoldás legyen ideírva, nem pedig a panaszkodás. Konkrétan, egyesével, külön-külön. És lépjünk túl minél gyorsabban ezen
Dátum: 2016.04.03. 01:16:06
A következő tárgyak(at) találtad: ősi aranypénz