Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lavender

Dátum: 2012.03.07. 16:50:29
megnézném, hogy milyen arcot vágna az eladónéni egy méteráru boltban, ha előadnád neki, hogy négyzetrácsos szövetet szeretnél
Dátum: 2012.03.07. 16:46:54
itt arra gondoltál, hogy rendes őskövet is lehetne nyerni szolid mennyiségben? vagy ősköves cuccokra? az utóbbit szerintem lehet nyerni, az előbbi szerintem nem lenne rossz ötlet, elvégre van olyan szerencsejáték, hogy ha nyersz vele, pontosan az árát kapod a sorsjegynek, amiből így vehetsz még egyet, vagy pl üdítős/csokis nyereményjátékokon is lehetett még egyet nyerni ezekből. talán elfogadható és igazságos lenne, ha csak az ősköves pörgetésekkel lehetne ilyet nyerni, így legrosszabb esetben is az ember visszanyerné az aktuális befektetett tényleges őskövet...
Dátum: 2012.03.07. 16:41:56
elnézve a jutalmakat, megéri az árát, mármint elég szép kis jutalmakat lehet értük kapni (a védelem italát kaptam ma, ami ősköves cucc alapjáraton, és őskő nélkül kaptam !). szóval én megértem, hogy ilyen magas költségei vannak. a játék ezen része nem kötelező, és ne felejtsd el, hogy komoly jutalmat is nyerhetsz, amiért viszont akár még meg is érheti. szerintem mindenki maga döntse el, akar-e őskőért pörgetni, és ha igen, milyen gyakran.
Dátum: 2012.03.07. 15:47:17
Mit csinál az inas Munkácsy festményén?

-szervirozza a reggelit
-mosogat
-ásit
-cipőt tisztit


Át kellene írni/javítani kellene az ékezetes í-ket, no meg a gondolatjelek se kellenek.
Dátum: 2012.03.07. 08:01:10
csak 4 nevet választottam ki, amik ugyanezzel a karakternévvel legalábbis biztosan nem játszanak v5-ön, és én mégis őket látom... csak érdekes.
Dátum: 2012.03.07. 07:56:25
Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy a "ki mit nyert eddig"-ablakban miért láthatom másik világokon játszó karik neveit (is)? Avagy lehet tudni mi szerint kerülnek be a nevek? Tegnap is és ma is, miután pörgettem és frissítettem az oldalt, pölö a saját nevemet nem láttam a saját ablakomban, szóval ez nem egészen ugyanúgy működik, mint pölö a világesemények-ablak...
Jelenleg ezt látom:
Vazze a következőt nyerte: A védelem itala
Drakoma a következőt nyerte: A védelem itala
Wargod a következőt nyerte: Apró térkapu stimulátor
Craslorg a következőt nyerte: 10 aranydukát
Mortal5 a következőt nyerte: Apró térkapu stimulátor
Bolyongó a következőt nyerte: Apró térkapu stimulátor
Jáni87 a következőt nyerte: 10 aranydukát
Csavardi Samu a következőt nyerte: Zöld kristályital
Bally a következőt nyerte: +1 kritikus varázslat, 22 TP
Loreley a következőt nyerte: Isteni ital


egyébként pedig nagy köszönet magáért a fejlesztésért! nem kis táp ez hosszú és rövid távon egyaránt el vagyunk kényeztetve
Dátum: 2012.03.05. 20:21:12
10. : ma 20:16:24 A vadászat során találtál egy térképrészletet!
legalább valamit már biztosan kapni fogok, juhéjj
Dátum: 2012.03.04. 10:48:26
ok, köszönöm a válaszokat!
Dátum: 2012.03.03. 23:11:04
sziasztok!
nem tudom, volt-e erről szó, de van rá esély, hogy mondjuk az esemény vége előtt az egyik csapat (elsőként) megtalálja az összes térképdarabot, akkor az event csak addig tart? elnézve a térképet elég szépen gyűlik, gondolom azért van egy fix mérete a térképnek, száma a darabjainak.
Dátum: 2012.03.01. 18:04:03
V5-ön a jelenlegi állás szerint a legnépesebb csapat (ahol én is vagyok) a második, egy ideig még vezettünk, de feltűnően nagy a csapatlétszámok közti különbség, és ezt be is hozta, hogy a legkisebb csapat milyen gyorsan be is előzött minket. kíváncsi leszek, hogy alakul az event, kezdek lemondani az aranyról, reálisan becéloztam magamnak a napi 1 térképdarabot, no meg a taktikázás lehetőségét, az eseménypontok tartalékolását, legalábbis raktározását az utolsó hétre. eredetileg erős csapatom volt, ugye mostmár ez nem látszik, csak a létszám. az esélyeket viszont még én sem tudom biztosra. nagy lutri, az fix. inkább rafkósnak kellene lenni, mint tevékenynek, persze az sem árt, csak érje meg. ez utóbbi viszont kétséges. kicsit rápihenek a történésekre. hosszú még a március...
Dátum: 2012.03.01. 17:55:53
Azt hittem, hogy ha valamit bejelölök rajta, akkor eltűnik ez az egész a képernyőről, és utána nem lehet visszavonni. Ha nem így van, annak csak örülök (gondolom ha viszont így lenne, abból biztosan sok visszakérős panasz érkezhetne a staffhoz).
Dátum: 2012.03.01. 17:41:42
logika? szerintem sokan beléptek a nagy létszámú csapatba, akik azt gondolták, hogy majd mások úgyis "dolgoznak helyettük". szerintem aki aktív, hiába költi a csp-ket, ha az esélyei a nagy létszámmal arányosan csökkenek. ez sehol nem logikus. ha a csapatszorzó ilyen szinten bezavar (220fő vs 130), akkor biztosan sok változáson fog még átesni a mezőny. legjobban biztosan azok járnak, akik az elején a kis létszámú csapatban összeszedik a sok térképet, utána pedig szabadon választott csapatba átállva szinte bármit megszerezhetnek.
Dátum: 2012.03.01. 17:30:57
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem most a térkép eseménynél zavar a két felkínált választási lehetőség a jutalmakat illetően. Amióta az event elindult, olyan kis óvatos lettem, mindig attól félek, meg ne nyomjak véletlenül egy ok-t, amikor nem is akarom. Különben is, még az sem biztos, hogy melyik kufárnál vagyok, mindenesetre én legszívesebben "kikapcsolnám" ezt a lehetőséget, mert engem nem érdekel: mindenfajta fokozatú jutalomnak örülnék így, hogy az adott tárgyból, amit megpályáztam még semmiféle verzióm nincs.
Szóval jó ötlet, de én ezt a lap aljára tenném, mert még annyi minden változhat addig. Gondolom sokan taktikáznak még addig, lesz sok sok átlépő, szóval miért most kellene eldöntenem, hogy ha ilyen vagy olyan jön majd össze, akkor a végzet medált szeretném. Ezt nem lehetne a végén eldönteni, vagy az utolsó héten, amikor más úgyis mindegy, amikor már tisztán látszik, hogy ki mire számíthat?
Dátum: 2012.03.01. 14:27:03
Ki mondta: "A történelem majd feljegyzi. Tudom, mert én fogom megírni." ?

Sir Isaas Newton
Sir Joseph Banks
Sir Arthur Conan Doyle
Sir Winston Churchill


gépelési hiba, javítani kéne
Dátum: 2012.02.29. 20:51:26
30vadászatnál tartok, ez az össz napi aktivitásom, és ebből 1 térkép jött össze ma (eddig). tegnap nekem is volt kihívásos véletlen csodaeseményem, hogy három egymás utánin találtam térképdarabot. sokkal rosszabb, hogy a legelső nap harmad-szintnyi tp-elnyomásos tevékenységek után is összesen csak 2 térképpel zártam. Te eddig 7 térképdarabot találtál. hát, nagyon ajánlom, hogy tényleg első legyen a csapatom, mert ilyen siralmas találati eséllyel máshogy nem lesz meg az arany jutalom. no way.

mód.: végül ma 38 vadászat, 1 térkép, 0 kiégett őskő, 0 kaland, 1 elejtett állat (mindez láthatatlan vadászattal, érvényes térkép szakival, de az aktuális legnépesebb csapatban).
egyéni bónusz szivatás: egyidejűleg 15apró szörnyre gyúrok, de ennyi vadászatból 127-es cseresznyével 48-as szinten 2/5-ét sikerült összeszedni. illetve mégsem, csakhogy a kisajtolt állatok sajnos nem számítanak bele. pedig az eredmények alapján majd minden harmadik sajtolt állatom apró vagy kicsi pl: 7502lé a 14400-körüli szelídítési költséggel bíró állatért maxos sajttal. lényeg, hogy ezzel a sajtolósdival kapcsolatban sosem fogok dűlőre jutni, sokszor olyan érzésem van, hogy mintha nem számítana a tudatturbó, pedig de...
személyes megjegyzés: esetemben azt hittem jobban megéri a láthatatlan vadászat, legalább a küldi miatt, de egyre erősebb érzésem, hogy nem. event alatt lekorlátoz túlságosan, és van olyan érzésem, hogy az térkép esélyekre igenis hat (mondjuk erről még mindig nem adott konkrét infót vagy megerősítést senki).
Dátum: 2012.02.28. 18:59:06
mintha azt olvastam volna, hogy a csapatok létszámának növekedésével csökken az egyéni találati esély. ergo kisebb csapatban az egyén jóval gyakrabban talál térképdarabot. azaz elvileg valamilyen szinten kiegyensúlyozottak az esélyek. persze sok minden borulhat, ha kulcsemberek lépnek át másik csapathoz. és az olyan szempontból is szívás, hogy ha most azonnal beáldozok egy csomó eseménypontot, és alig találok hozzá térképet, csak mert látszólag az egyik élcsapatban vagyok, akkor ha a legvégén hirtelen váratlanul borul a sorrend, de én mégis maradnék végig ugyanott, akkor az utolsó pillanatban kellene/tudnám csak a saját egyéni esélyeimet növelni egy jobb jutalomért.
ha nincs igazam, javítson ki valaki, köszönöm!
Dátum: 2012.02.28. 12:16:36
kvízolimpia néhány csodakérdése, amelyek pontos szövegére már nem emlékszem:

1. Melyik rapper élte túl, hogy lelőtték - 50cent (én ezt elég speciálisnak tartom)

2. Mikor halt meg Ayrton Senna - felkínált válaszok: 1991 1992 1993 1994 (sacc/kb ennyire pontosan miért is kellene tudni, ez ilyen szinten szintén speciális szerintem)

3. Valami Gyűrűk urás kérdés: Ki nem halt meg ... ostrománál. Szánom-bánom, én nem olvastam a könyvet, csak filmen láttam. Túl sokáig tartott így, mire belőttem, hogy ez még az a csata lehet, amit "a régmúlt idők feledésbe merülésének boncolgatásakor bemutat a narrátor", amikor Saurontól elvették a gyűrűt/ideiglenesen megölték, de hogy kik haltak meg és kik nem......... Isildur (szintén speciálisnak tartom)


mód: ide írom, mert jelenleg még mindig haldoklik ez az oldal.

frissen besorolt kérdés: A sakk játékban melyik tiszttel lehet indítani a játékot?
belátom, hogy ez elsőre egy jó kérdésnek tűnik. azonban nem tudom, hogy én vagyok itt egyedül, aki nem tud sakkozni, vagy ez is speciális, mégis elfogadtátok. én például ilyen mélységekig nem ismerem a sakkot, úgy tudtam, hogy mindig a gyalog kezd, ezek szerint mégsem. mivel gyorsításom van, most két vadászatbónuszt is buktam emiatt.
Dátum: 2012.02.28. 12:04:18
ok.
Dátum: 2012.02.27. 18:29:46
okay . de nőkből és a nőkre március 8-án gondoló férfiakból biztosan több van, mint a veled együtt érző törülköző párti / Orbán. és ezzel csak arra akartam utalni, hogy egyszerűen fényévekkel fontosabb jeles nap, mint a törülközés, azaz széles körben ismert, tehát belefér az általános ismereteink közé.
Dátum: 2012.02.27. 18:17:04
lehet én gondolom rosszul, de a nőnapot sokan fontos "ünnepnek" tartják... de legalábbis jólesik az ember lányának, ha az ember fia évente egyszer jelképesen tesz valami kedveset ezen a napon...
a törülközőnap pedig tényleg nem fontos. (mód: az Orbánokat se bántsd )