Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lavender

Dátum: 2014.01.10. 17:13:18
Jöjjön akkor ismét:

V2 Zialin a mágus - 128. szintű végzetúrnő visszavonhatatlan személyes okokból új gazdát keres!!!

Egy kis kedvcsináló:
Ahogy vezetőnk írta, prémes kari - a flancolást nem tegnap kezdte. Két familiáris, 20 teljesített templom, 15. szint az alkimista laborban és egy nagy rakás "tartalék", csomó relik, egy vagon apró erőforrás szabad felhasználásra...

Legtöbb okozott sebzés: 21510
Tulajdonságösszeg: 4577
Szakértelemösszeg: 4103
Teljesített küldetés: 1491
Teljesített kaland: 4246
Győztes kihívás: 7293
Összes építés: 424.089.298
Zsákmányolt lélekenergia: 23.589.051
Elvesztett lélekenergia: 2.994.267
Helyes kvíz-válaszok: 43.210
Kvíz besorolás: 1.434
Fertőzés: 0%

Amit tudni érdemes:
A karakter nem bajnok kategóriás, de nem is a leggyengébb láncszem a mezőnyben. Az utóbbi másfél évben is eredetileg epikus ütésre volt hivatott, de nem hanyagoltam a fejlesztését. A játék élvezhető vele, jól hozza a térkaput, kalandokat, kristályokat - persze "ki kell ismerni". Átadás után a karakter fejlesztésében magától értetődően szabad kezet kap az új tulajdonos, a szintjéből adódó epik harcosi képességet jólesne a szövetségben tovább vinni. Bármilyen kérdésed adódna, a csapatból szinte bárki a segítségedre lesz!

Kinek ajánlott:
A karakternek szeretnénk olyan gazdát találni, akinek nem ismeretlen a játék. Egyértelműen előny, ha már játszott V2-n, vagy ha eddig nem, kihívást lát benne. Eddig egy komoly jelentkező akadt, de még versenybe lehet szállni január végéig!

A karakter gyakorlatilag ingyen elvihető, ezt azonban egy alapvető feltételhez kötöttük a teljes szövetségben egyetértéssel: az új gazdája vállalja azt, hogy a SK szövetség tagja lesz, és lojális marad a csapathoz (ne féljetek, a Smaragd Konzervatórium egy vidám, megbízható és nem utolsósorban népes társaság )!
Korrekt jelentkezők keressenek!

További részletekért kereshetsz vagy kutakodhatsz V2-n vagy szívesen mesélek még róla akár itt is!
Kérdésekkel kereshettek személyesen engem vagy Fecsut is!


Módosítás 2014.01.28.:
A karakter új gazdára talált.

off: köszönöm a játékot minden ellenfelemnek, célpontomnak és segítőmnek, a játék atyjainak és nagyjainak!
További jót mindenkinek! Sziasztok !
Dátum: 2013.11.06. 21:06:35
Ok, elfelejtettem, hogy 10 entitásszintenként változik a kieső kincs - nem tudom, miért hittem, hogy öt szint számít. Lényeg a lényeg, hogy ha megöltem a 75. dögöt, addig nem léphetek tovább a következőre, ameddig nem választottam tárgyat. Köszi.
Dátum: 2013.11.06. 18:36:53
Eddig 74 entitást győztél le, az utoljára kihívott 149. szintű volt.

Arra a kérdésre keresem a választ, hogy epikus kincsesláda nélkül tudok-e kvázi 76. entitásra tárgyat választani - az alapvetően az a kérdés, hogy tudok-e egy 80-as tárgy helyett láda nélkül egy 85-öset választani?
Konkrétabban, egy 150-155. szintű entitás ha jól sejtem, csak 80-as tárgyakat ad - ha nem, akkor vegyétek úgy, hogy ez is egy kérdés volt .
Még konkrétabban azt szeretném tudni, hogy a 75. leölt entitás után tudok-e másik lényt kihívni úgy, hogy nem veszem át rögtön a jutalmat, ezzel kvázi "eltolhatom"-e a döntést a 76., 156. szintű entitás leölésére?

A segítséget előre is köszönöm!
Dátum: 2013.10.31. 15:08:20
Ott a pont, ezt egyes egyedül én nem tudtam. Hurrá! Mégsem kell agyalni rajta! Fantasztikus! Visszavonom az első bekezdésem második mondatát, ezt a tényt pedig eltettem az event negatívumai közé magamban!
Dátum: 2013.10.31. 14:46:00
Sziasztok!

Már csak pár kemény nap van hátra az eventből, elég szorosan alakul a statisztikás oldal, már ami a nem zafír horda eredményeket illeti (V2-ről beszélek). Először is én is gratulálok az új event ötletéhez, igazán nem mondható unalmasnak az event. Jó móka ez a szervezgetés, tervezgetés hordánként és világonként, kár, hogy játékon belül nincs rá konkrét lehetőség - most aztán igazán jó lett volna, hogy a chat is szolgálhatná az eventes kommunikációt hordánként egy világon belül, de sajnos nem ez történik.

A jutalmak kiosztásával kapcsolatban is volna pár észrevételem. A legfontosabb, hogy most, a három hét végéhez közeledve, úgy, hogy öt napig nem voltam játékban már látom, mennyit bírok, és mások hogy állnak a versennyel, egyáltalán milyen erőforrásokat emészt ez az event. Elég durva, hogy a viszonylag szoros határidőn belül azonos erősségű ellenfeleket kapunk a csatákban, ez már alapjáraton több gyógyital elfogyasztását, vagy több pihenést, játékidőt igényelne, ahogy az is benne van, hogy kevesebb lesz a győztes csata. Ezzel szemben az event nem a napi győztes csatákat számolja pp/és eseménypont tekintetében, hanem minden aznap végrehajtott csatát, így van az, hogy 65. csata után már 2pp kell, de végeredményben csak egy győzelemnek fog számítani minden azt követő győztes csata. Mindezen észvesztő áldozatok után úgy gondolom, nem lenne túlzott kérés, ha a végső jutalmaknál létezne egy 900-as kategória azzal a jutalomsorral, ami most az 1100 győzelmet elért statokhoz tartozik, ahogy az 1100 jutalmat mindenkinél a maximummal jutalmaznám hordától függetlenül!

A másik problémás helyzet a horda trófeák megszerzése. V5-ön valószínűleg el fogok tudni jutni oda, hogy 80-at megszerzek, amiből veszek egy tetszőleges jutalmat - hála a napi két kőért vásárolható csomagnak. Ezzel szemben V2-n, ahogy foglalkozom is az eventtel, ahogy említettem félő, hogy nem lesz meg biztonsággal a 2x80db, a fent említett győztes csaták esélyeinek és a szűkös határidő függvényében. Tudom, egyéni probléma, hogy az event harmadában nem tudtam játszani, de úgy gondolom, az alapjutalmaknak biztonsággal megszerezhetőnek kellene lenni. Kifejezetten félek attól a helyzettől, hogy befejeződik az event, és ott állok majd 80db beváltott trófeával, meg még 75-79db másikkal. Ebben a helyzetben mi lesz? Fél évet kell majd várnom a következő hasonló eseményre?

Összegezve a két bekezdést, 700 és 1100db csata között is elég nagy az átmenet. 700megvalósítható, 1100-ért már nagyon keményen meg kell küzdeni, különösen, ha az ember lánya/fia nem tud minden napot játékkal tölteni a naptári év jelen eventre kijelölt időszakában 700 fölé már csak a horda trófeák miatt megyek, ám minden tartalékom áldozásával sem garantált, hogy elérem a 1100 győzelmet. Iszonyúan pipa viszont csak akkor leszek, ha minden próbálkozásom ellenére nem lesz meg a második adag 80trófea, hanem csak párral alatta. Lényeg, hogy ameddig V2-n vért izzadok a kis leharapott fülekért, addig V5-ön ugyanannyi idő alatt igaz, hogy csak a felét, és vásárlással, de megszerzem. Nem érzem azt, hogy jó buli, hogy vásárlással jussunk hozzá az event idején jutalmakhoz úgy, hogy hozzá sem szagolunk az egészhez! Ennyi erővel pörgessünk ilyen kis trófeákat keréken az év bármelyik napján, vagy essen ez is epikus kalandokból! Mondom ezt azért, mert ahol meg tényleg foglalkoznék is az eventtel, elvérzek, majdnem azonos arányban gyűjtöm a vesztes csatákat, miközben fogynak a pp-im, trófeák és más jutalmak viszont a vesztes csatákért a beáldozott pp-k és eseménypontok ellenére nem járnak.
Dátum: 2013.08.29. 17:39:51
Pár perccel ez előtt én is kaptam egy ilyen hibaüzenetet V2-n, de szerencsére nem állt le semmi. Jobb klikkel nyitottam (mozillán) egy új oldalt, hogy megnézzem az állataimat, miközben fórumozgattam, és ezt az újonnan megnyitott oldalt töltötte be ugyanezzel a 16órás adatbázishiba- hibaüzenettel. Csak ezt az oldalt zártam be, utána frissítettem az eredetileg is meglévő oldalt, de az nem ment el, működött minden tovább, mintha mi sem történt volna. Tán vicceskedik a játék...
Dátum: 2013.08.19. 22:01:45
Ha egyik világon van karid, aminek van adott relikviája, és azt szeretnéd, hogy egy másik világon most induló karidnak is ugyanaz meglegyen, akkor bizony újra meg kell venni.
Csak az megy közösbe, amit éppen megveszel. Már meglévő karijaid már megvett tárgyai ilyen formában nem "öröklődnek át". Akárhányszor karaktert indítasz, újnak számít minden.
Familiárisok kivétel, ha olyat akarsz, azokat amúgy is csak külön tudod megvenni, minden világon.
Dátum: 2013.08.02. 05:35:21
Szép jó reggelt minden kedves fejlesztőnek!

Érdeklődni szeretnék, hogy tehetek-e esetleg értetek valamit annak érdekében , hogy végre egyszer úgy ébredjek, hogy V5-ön is újra flottul ment le a bajnoki viadal, hogy meg lehet nézni az eredményfát, és a lényeg, hogy csak egyszer zajlott a verseny, nem tízszer, nem százszor
Egyre zavaróbb, hogy úgy telik az idő, hogy időről időre csak várjuk, hogy történjen valami javítás, még sincs semmi változás. Talán csak én érzem úgy, hogy ez a futtatási probléma elég komoly "szégyenfolt" a játékban, nem értem, miért nem igyekeztek/sikerül helyre tenni végre!
Szeretném kérni, hogy vegyétek föl ennek a hibának a javítását a legfontosabb teendőitek közé!

Köszönettel: Lavender
Dátum: 2013.07.13. 16:28:09
Kedves Rex!

Egyfelől értjük, amit írsz, de Khuinnak sajnos igaza van, ez a játék már régen nem ingyen van, mindenki a saját felelősségére addig és annyit vállaljon belőle, amennyit akar és tud. A játék vezetésnek pedig tényleg az a célja, mind rövid, mind hosszú távon, hogy egyre rövidebb időn belül egyre több őskő felhasználására bírja rá a játékosokat, nem valószínű, hogy ilyen szándék mellett hajlanának ilyen komoly léptékű őskő-visszaváltás megvalósítására.

Másfelől tényleg borzalmas az írásod, nagyon nehéz volt elolvasni, értelmezni a szöveget, mert nem csak helyesírási hibák vannak benne, hanem mert nem tagolod a mondataidat. Erre tényleg figyelned kell, mert a végén a sok hiba között nem jut el hozzánk, fórum olvasókhoz a mondanivalód .

Kedves Khuin!

Te se siess az írással, mert a végén te leszel a bagoly, aki osztogatja a verebet... Ami a tagolást illeti, ha pontokba szedett, több bekezdésed van, neked is javaslom, hogy figyelj oda, másnak kellemesebb, ha kihagysz egész sorokat a bekezdéseid között .

L
Dátum: 2013.07.11. 05:32:57
Részben támogatom az ötletet. Az AF pontokat szerintem is rendezni kéne, véleményem szerint egyszerűen csoportonként a tulajdonságok fejlesztési költsége szerint volna hasznos sorrendbe tenni. A legújabbakat vagy a módosításokat így is lehetne követni, engem az zavart, hogy egy 2000 pont elköltése után építhető tulajdonság után a sorban van egy 100 pont elköltése után használható.

Az új AF-ek pedig csak addig újak, amíg nem lesz még egy újabb adag AF, szóval az időrendi sorrendet tartani szerintem fölösleges, aki most ér 60. szintre, az nem is értheti, miért van ilyen kusza listája a tulajdonságoknak.
Dátum: 2013.07.06. 21:39:41
Csak visszatérek az előzőleg felvetett kérdésemhez.... Mik a tapasztalataitok, karaktertől függően mennyire éri meg kifejleszteni a varázslatelnyelés AF-et? Aki játszik V2-n és V5-ön is, annak nem lehet újdonság a hír, hogy Lavender miatt a kérdés... 88. szinten, 257 alap mágiával szerintetek érdemes-e már most kifejleszteni, vagy hagyjam még néhány szinttel későbbre illetve a még néhány mágia tulajdonság begyűjtése utáni időkre? Az eddigi tapasztalataim illetve több vélemény alapján is egyértelmű nem a válasz az azonnali fejlesztésre, de 60AF nem vicc, és néha egy kis kockáztatás nem árt... Szóval szeretnék még több vélemény alapján dönteni, tőletek is hallani, mit gondoltok, mit javasoltok!
A válaszokat előre is köszönöm!
Dátum: 2013.07.06. 12:38:53
Klassz . Köszi a választ!
Dátum: 2013.07.06. 12:23:59
Sziasztok!
A varázslatelnyelés új AF szaki hatásának a pontos képlete publikus? Ha igen, valaki írja le még egyszer, most hirtelen nem találtam a fórumban - nincs leírása a szakinál sem.
A segítséget előre is köszönöm !
Lavender
Dátum: 2013.07.04. 21:42:25
Idézet: Alendaar - 2013.07.02. 18:19:49
Az normális, hogy 50 CSP elköltésével sem sikerül egyetlen dögöt sem befogni? Vagy ez direkt szívatás a BU sisakszilánkos küldijéhez? Tegnap is és ma is ezzel szívok! Hát a K anyját a randomnak

Nem, nem b@sztam el semmit!


csatlakozom, hátha nekem is szerencsét hoz a panaszkodás
Dátum: 2013.06.25. 22:27:47
3 különböző portyában, amikor támadsz, ellenfeled állata ájuljon el!

Ebben a feladatban nincs leírva, hogy a csata végén nyerni is kell ! Most van egy elájulós, de vesztes portyám, és nem számít a BU-s küldibe... érdekes.
Dátum: 2013.06.22. 16:23:20
Minden előzmény és magyarázat nélkül hagyott itt bennünket sokat megélt szövetségi társunk, vezérünk, Asto Vidatu (V5)! Értetlenül állunk a helyzet előtt, de nem vagyunk meglepve!

Asto, korábban említetted, hogy miért szeretnéd törölni a karaktert, de nem vettem komolyan! Remélem, hogy azon kívül semmi más, személyes jellegű okod nem volt a törlésre!
Köszönöm a csapat és a magam nevében is az együtt eltöltött időt! Talán neked nem mondtam, de az egyik példaképem a te karaktered volt! Jó volt veled együtt játszani!
Minden jót és sok boldogságot kívánok neked a való életben!

Mód.: finomítás
Dátum: 2013.06.16. 06:50:54
Köszi srácok ! Úgy néz ki most is tanultam valami újat és hasznosat
Dátum: 2013.06.16. 06:41:49
A csaták közül az elsőnek lement adag mentekinthető, de csak az eddigi csaták ablakban. A második kör csatasora tényleg egy nagy kérdőjel.

Kieg: még valami nem működik, bajnokiknál nem enged a támadó szövetségi oldalára vagy karakterlapjára lépni, bizonyára ez is egy bug. jelentem.
Dátum: 2013.06.15. 22:23:18
egy virtuális házikedvencet
Dátum: 2013.06.15. 22:13:59
Szerintem a majom lesz... azt a jóillatú nénikéjét neki !!!