Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Argint Stork

Oldal: 12345678
Dátum: 2011.10.16. 15:58:51
Júliát azért ne becézzük

Hány felvonásos a Rómeó és Júlis című musical?

1
4
3
2
Dátum: 2011.10.16. 13:07:11
Csak számomra fura volt, hogy többet sebeztem és mégis ő győzött. De gondolom fejlesztek akkor a kivégzés szakértelmemen aztán...köszönöm a választ!
Dátum: 2011.10.16. 12:24:52
AZ hogy lehet, hogy több sebzést okoztam mint az ellenfelem, megadta a karakteremnek a kegyelemdöfést, ugyanakkor még maradt 800 életpontom. Hogy adhatta meg akkor a kegyelemdöfést? Nem nekem kellett volna győznöm? Bemásolom a csatát!

Gyűlölködve rántjátok elő fegyvereteket.
Dzsóti egy gyengítés igéjét idézi fejedre. Gurulsz egyet, hogy a varázslat ne találjon el.
Rohanás közben egy szikraeső varázslatot idézel. (-130 VP). 387 sebzést okoztál.
Dzsóti pihenés nélkül támad. Eltalált, sérültél 133 pontnyit.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Dzsóti az utolsó pillanatban félreugrik.
Egy gyors csel után Dzsóti a hasadat támadja. 77 pontnyit sebzett rajtad.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Dzsóti páncéljáról.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Dzsóti egy alsó támadást indít. 149 pontnyit sebzett rajtad.
Lesújtasz a Legendás tőrrel. Dzsóti 80 pontnyit sérült.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Dzsóti egy alsó támadást indít. 112 pontnyit sebzett rajtad.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. 132 pontnyit sebeztél.
Dzsóti lesújt rád a mágikus rúnatridenttel. Talált, 96 ép-t sebződsz.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Dzsóti 169 pontnyit sérült.
Dzsóti vicsorogva sújt rád a mágikus rúnatridenttel. Eltalált, sérültél 143 pontnyit.
A csata teljesen kifárasztott, már csak arra maradt erőd, hogy valahogyan megpróbáld kivédeni ellenfeled csapásait.
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 768 sebzést okoztál, és 710 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 161 lélekenergiát.
Dátum: 2011.10.16. 09:06:40
Lehet, hogy én vagyok a bunkó, de erről még soha nem hallottam (attól lehet más igen), de én speckónak minősítem

Melyik filmben szerepel Simon Péter karmester ?

Valahol Európában
Zenekari próba
Találkozás Vénusszal
Erkel
Dátum: 2011.10.16. 08:39:59
4. világon muszáj szövetséghez tartozni ahhoz, hogy nyerhessen egy karakter? Úgy gondolom, hogy nem, de azért megkérdem...köszi
Dátum: 2011.10.16. 08:38:54
Igazad van!
Dátum: 2011.10.16. 06:23:10
Bocsi, már látom melyik válaszomra reagáltál. Azt hittem a másik Oscar díjas kérdést firtatod. A következő sorokat így ne vedd figyelembe. De nem mindegy milyen kérdést tesz fel az Oscar díjjal kapcsolatban. Ha azt kérdezi hogy melyik kapott Oscar díjat, akkor nem kötekszem, de így...ez nagyon belemegy a részletekbe...
Dátum: 2011.10.16. 06:21:30
Spec szintúgy...


Ki játszotta A Karib-tenger kalózai című filmben Will Turnert?

Stellan Skarsgard
Orlando Bloom
Bill Nighy
Johnny Depp
Dátum: 2011.10.16. 05:38:18
Spec...


Melyik film beli szerepért NEM kapott Oscar díjat Jack Nicholson?

Lesz ez még így se
Egy becsületbeli ügy
Száll a kakukk fészkére
Becéző szavak
Dátum: 2011.10.15. 19:17:48
Nem tudom arra gondoltok e amire én a múltkor mert ez nekem is megfordult a fejemben, hogy megvásárláskor kap 100 aranydukátot a licit meg 100 aranydukátnál tartott "Jó" az üzletpolitika
Dátum: 2011.10.15. 19:15:08
Fejlesztem a karakterem stb erre így sz*rrá vernek...szerintem kicsit túlzás, hogy vagy 10 szinttel feljebb álló játékos így betámadhat...pedig nem gyenge az én karakterem sem. Elég az eredmény elolvasni...

LordSoth idomított állatai, egy 65. szintű Burástya királynő, egy 55. szintű Őrült démon, egy 29. szintű Minotaurusz berzerker és egy 21. szintű Tüskés ktoraid is részt vesznek a csatában. Rohanni kezdtek egymás felé.
LordSoth elmond egy vakító fény varázslatot. Gyorsak a reflexeid, próbálsz félrevetődni.
Még elég nagy a távolság, gyorsan elmondasz egy szikraeső varázslatot. (-130 VP). LordSoth félrevetődik. Csak 36 életpontot vesztett. Ellenfeled állatai 4 életpontot sebződtek.
LordSoth vicsorogva sújt rád az Árnykorbáccsal. 462 életpontot vesztettél. Kritikus sebzés! Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-92 lélekenergia) Burástya királynő, Őrült démon, Minotaurusz berzerker és Tüskés ktoraid acsarogva támadnak. 3 támadással 161 sebzést okoztak.
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a Legendás tőrrel. Nem találtál!
LordSoth az Árnykorbáccsal a felsőtestedet célozza! 437 életpontot vesztettél. Kritikus sebzés! Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-87 lélekenergia) Burástya királynő, Őrült démon, Minotaurusz berzerker és Tüskés ktoraid is rádtámadnak. 4 támadással 212 sebzés!
Lesújtasz a Legendás tőrrel. Nem találtál!
LordSoth vicsorogva sújt rád az Árnykorbáccsal. 302 pontnyit sebzett rajtad. Kritikus sebzés! Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-60 lélekenergia) Burástya királynő, Őrült démon, Minotaurusz berzerker és Tüskés ktoraid acsarogva támadnak. 3 támadással 117 életpontot sebeztek.
Lesújtasz a Legendás tőrrel. Nem találtál!
LordSoth rád veti magát, az Árnykorbáccsal sebezhető pontot keres. 421 pontnyit sebzett rajtad. Kritikus sebzés! Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-84 lélekenergia) Burástya királynő, Őrült démon, Minotaurusz berzerker és Tüskés ktoraid acsarogva támadnak. 4 támadással 221 sebzés!
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 36 sebzést okoztál, és 2333 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 10 lélekenergiát.
Bekötözöd a kritikus sebeket, megindul a regeneráció. Gyógyultál 150 életpontot.
Dátum: 2011.10.15. 18:21:35
És még speckós is...még jó, hogy nem a filmforgatás alatt dolgozó büfés néni nevét kérdezi...
Dátum: 2011.10.15. 16:06:43
Spec szerintem...

Melyik az amerikai hadseregben kiosztható legmagasab rangú kitüntetés?

Ezüst csillag(Silver Star)
Becsületérem(Medal of Honor)
Becsületrend(Legion of Merit)
Katona érméje(Soldier's Medal)
Dátum: 2011.10.15. 07:16:15
Figyelj, egy szekszárdi kiváló bort is el lehet b*szni úgy, hogy rá sem ismersz. Az egri bor ellopta a nevet, de azon kívül az övéé az érdem...
Dátum: 2011.10.15. 06:06:11
Attól mert téged frusztrál még ez egri bikavér a "híres" bor és nem a szekszárdi. Lehet, sőt biztos jó a szekszárdi is, de én a kérdéssel teljes mértékben egyetértek. Akkor lenne okod háborogni, ha úgy kérdezte volna "Melyik Magyarország leghíresebb bora?" Bár így is az egri a nyerő, de már mondhatnád, hogy "de mié?"
Dátum: 2011.10.15. 05:59:18
Ezt szerintem egy igen kis réteg tudja biztosra, de mivel ők a földeken dolgoznak nem tudják megválaszolni...szerintem spec


Melyik régen használatos gazdasági eszköz része a lőcs?

szecskavágó
szekér
szövőszék
cséplő gép
Dátum: 2011.10.15. 05:43:10
Sziasztok! Az első kettő spec szerintem, a harmadik pedig tagadás. Ha az a kérdés milyen hangszeren játszik, ne legyen az a válasz, hogy semmilyenen.

Hány Oscar díjat kapott a Avatar film?

5
3
9
7


Ki nyerte 1970-ban a Labdarúgó-világbajnokságot?

Hollandia
Olaszország
Argentína
Brazília

Milyen hangszeren játszik Chad Kroeger, a Nickelback énekese?

semmilyen hangszeren nem játszik
szájharmonika
dob
gitár
Dátum: 2011.10.13. 14:31:06
Ez szerintem speckós. Rühellem ezt a filmet... (bocsi, nem tudtam magamban tartani)


Ki játssza az Üvegtigris című film főszerepét (Lali)?

Rudolf Péter
Gáspár Sándor
Reviczky Gábor
Dörner György
Dátum: 2011.10.13. 11:38:27
Egyetértek!
Dátum: 2011.10.13. 10:06:12
Köszönöm a segítséget! Én V5-ön vagyok 41. szinten és nekem még sok ez a mennyiségű aranydukát, fejlesztem kicsit a karakterem és majd kialakul...köszönöm
Oldal: 12345678