Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bobber

Oldal: 1
Jó ennyi erővel tényleg beirhat az ember 1+1 et, de akkor azokkal a kérdésekel mi a helyzet, hogy mennyi 200+50/5-10 stb stb mert sajnos van egy pár ilyen is.
Szóval még mindig nem tudok sajnos ezzel egyetérteni:(
Lehet bennem van a hiba:(
Mennyi LE-t kapsz összesen ha az első 10 küldetést sikeresen teljesíted?

2750 jó
3500
4320
2810

szóval nem tudom hogy kik értékelik a kvízeket de ez már a második olyan kérdésem amire a rossz hibás kérdés választ kapom és itt indoklás nélkül ráadásul.
Ettől szerintem sokkal rosszabak azok a kérdések amik egy konkrét szint tárgyaitra vonatkoznak főleg ha magasszintüek a tárgyak mert ha valaki alacsony szintü és nem olvasgat mindenféle wiki oldalakat akkor az életben nem tudja meg hogy mit mikor lehet megvenni stb.

Szóval nem értem és kérem a véleményt hogy ez miért nem tetszett éppen az értékelőnek mert akkor ezentúl én is köcsög leszek és haegy kértdés jó is lesz akkor is a rossz értékelést adom rá mert minek segítsek másnak lélekenergiával ha nekem is lefikázzák a érdéseimet.
Utólagi si bocsánat a kifakadásomért de negyon felcseszte az egyem hogy lehúzzák a kérdésemet.
Remélem jó helyre irom de az egyik kvizkérdés válaszával nem vagyok megelégedve.
Megpróbálom felidézni

kérdés: hány tonnát nyomott egy "Királytigris" harckocsi

válaszok:
Nem emléxem
66
56
nem is volt ilyen

a kérdésfeltevő szerint 56t legalábis nekem ezt adta mikor a rosz választ adtam ezzel szemben a neten a következőt találtam
az alábbi link alatt amit én el is fogadok:
A harckocsi súlya 69,4 tonna volt, és a fajlagos teljesítmény 10,08 lóerő/tonna.stb stb stb

http://www.netlabor.hu/roncskutatas/modules/wfsection/article.php? articleid=207&com_mode=thread&com_order=1&com_id=35554&com_rootid=35546

Javitását előre is köszönöm
Bobber
Oldal: 1