Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Djhooker001

Oldal: 1
Dátum: 2012.04.05. 15:09:07
Állok elébe. Kihozott a sodromból ez az Igor nevű ..... Ajánlom figyelmetekbe az ő fiókját! Nem az én stílusom a fő probléma, hanem az ő csalásai. Ha megkapja a megfelelő büntetését érte, utána lehet beszélgetni az én stílusom okairól és következményeiről...
Dátum: 2012.04.05. 14:02:41
Én vagyok AnalIntruder2000 v4. Igen engedélyezett a név. ÉS IGEN! Én írtam, és ezzel csak azt bizonyítod, hogy több karakterrel is játszol, nemcsak, hogy scripteket használsz !!! Az én karakterem tiszta mint a hó. Javaslom a készítőknek hogy ellenőrizzék a v4-en Igor barátunk epikütéseit, melyek másodpercre ugyan olyan időközönként történnek. Ha ez nem lenne elég ellenőrizzék az elküldött leveleit, amiben ő maga ajánlja nekem az epik ölő scriptet, a kérésem nélkül!

A Ezek után még van pofája hátulról engem fúrni mert másképp nem képes legyőzni. Undorító gerinctelen féreg vagy barátom, és ezt bárki előtt vállalom!!! Tudod van aki tudja használni a kémgömböt, meg a számológépet! Ha nem akarod hogy elvegyem a lóvédat, úgy gyere ki vadászatból, hogy elköltöd te primitív amatőr szánalmas senkiházi, ahelyett, hogy engem gyanúsítgatsz!!! KÉREM AZ ILLETÉKESEKET IGOR FIÓKJÁNAK TÜZETES ELLENŐRZÉSÉRE, AZ ENYÉMMEL EGYÜTT, ÉS ÁLLOK ELÉBE HA BÁRMILYEN CSALÁST TALÁLNAK. Ugyanígy vállalom a felelősséget a vele szemben megejtett hangnememért is, amit nem sajnálok a jellegtelen csalókkal szemben! Ha valamilyen büntetést kapok a hangnememért, állok annak is elébe, de nekem engem egy ilyen senkiházi ne gyanúsítgasson! Nincs más módom, hogy ezt közöljem vele, úgyhogy itt tettem meg. Röviden ennyit erről.
Oldal: 1