Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nagymacs

Oldal: 1
Dátum: 2015.11.09. 23:47:41
még lenne 1 kérdésem lélekenergia tároló hogy működik ha én tolok be LE-t akkor új tag hogy tudja felhasznáni? leírná nekem valaki? (jó lenne levélbe mert sajna időhiányba szenvedek )
előre is köszönöm
Dátum: 2015.11.09. 23:40:53
Sziasztok!
nem tudom jó helyre írok-e de a kínzókamrából nem jött ma semmi LE pedig ahogy néztem akiket elvittem kamrába szépen haladtak(toplistán)
csak én nem kaptam vagy más se?
Dátum: 2015.10.13. 18:05:40
jó kérdés
ez melyik kategóriába tartozik? ált. műveltségnél mert nem emlékszem hogy valaha is találkoztam volna vele
Hány billentyű található egy Bösendorfer 225-ös zöngorán?

88
85
97
92
Dátum: 2013.04.21. 20:32:05
Igazad van nem kell tudni és ráadásul olvastam is a fórumban hogy mit fogadnak el és mit nem mégis elküldtem a kérdést
csak egy kicsit felbosszantottam magam mert már a sokadik kérdésre kapom az elutasítást

Én sem vagyok Kustánszegi de jártam arra van ott egy szép kis tó is ha valaki jár arra érdemes elmenni oda kirándulni vagy horgászni
Dátum: 2013.04.21. 19:03:34
Kustánszeg melyik megyénkben található?

Vas
Zala*
Somogy
Veszprém

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Tényleg kell hozzá lexikális tudás ???
én azt hiszem többet nem próbálok meg kérdést feltenni mert teljesen fölöslegesnek tartom a sok bosszankodást azért mert aki nem tudja annak egy könnyen utánanézhető kérdést így elutasítanak közben meg vannak olyan kérdések amitől égnek áll az ember haja
Oldal: 1