Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Conn Madigan

Oldal: 1
A felsorolt 4 gomba közül 3 egyértelműen mérgező, senki nem eszi őket, a 4. viszont ehető, és árusítják is.

Mindegy, ahogy olvasom a kommenteket, semmiféle logikát nem látok abban, hogy mi alapján fogadják el, vagy utasítják el a kérdéseket.
Ott van pl Falatozo kérdése amit elutasítottak, holott egy rakás hasonló kérdés van a játékban.
Például sokadszorra kapom ezt a kérdést: "Melyik hal melegvérű?". Egyrészt pongyola a megfogalmazás ("Melyik hal a melegvérű az alábbiak közül" helyesebb volna), másrészt: őszintén, a horgászokon kívül ki tudja erre a választ?
Szerintem kevesen, de nekem semmi bajom sincs ezzel, ettől is okosodok, de ne utasítsanak már el más hasonló nehéz kérdéseket miközben ugyanolyanok szerepelnek a játékban
Íme:

"Melyik gomba ehető (nem mérgező) a következők közül?

Kerti susulyka
Farkastinóru
Májusi pereszke
Viaszfehér tölcsérgomba

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel."
Nekem sem fogadták el a kérdésemet: "Melyik gomba ehető (nem mérgező) az alábbiak közül?"

A "nem mérgező" kitételt direkt azért írtam oda, hogy ne lehessen a kérdésbe belekötni, hiszen minden gomba ehető, csak van amitől kifekszik az ember.
Az értékelők szerint a kérdésemet rosszul/nem értelmezhetően tettem fel. Fogalmam sincs ebben a kérdésben mi nem értelmezhető, valaki elmagyarázhatná nekem.
Oldal: 1