Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kelat

Oldal: 123
Dátum: 2012.10.15. 23:14:14
Ezt már én is néztem. Mint ha erősebbek lennének mint legutóbb. De inkább azt mondom csak pont nem volt szerencsém meg neked se. Úgy se az a fontos hányat ölsz hanem hogy sokat tölts... ha jól tudom...
Dátum: 2012.08.28. 15:53:08
Ó köszönöm, ez mindent megmagyaráz!
Dátum: 2012.08.28. 15:48:53
Nekem tetszik mind, viszont ha elköltött AF függőek, akkor legyen egy AF számláló is, hogy mindenki lássa hányadán áll.
Dátum: 2012.08.28. 11:37:10
Hmm talán talán. Amikor a sok ideje bent álló entitást leütöttem akkor utána egyből levertem a következőt és utána írta ki a 24 órát. De azért ez közelebb vitt a válaszhoz köszönöm!
Dátum: 2012.08.28. 10:36:39
Sziasztok!

Velem azt történt hogy, volt egy entitás amit már nagyon nehezen szedtem le. És kikértem a következőt azért de nem nyúltam hozzá sok sok hónapig. Majd most úgy döntöttem leölöm. (ez ugyebár nem tart tovább pár percnél)
Jó megölöm, egyből jön a következő mivel a 3 nap rég leketyegett. Azt is megölöm erre 24 óra van hátra. Na ez miért van? És amikor ezt megöltem csak akkor jött a 3 nap illetve kicsit kevesebb pár órával amennyit állni hagytam. Ugyebár ez is logikus. De az a 24 óra. Azt mivel lehet magyarázni? Előre is köszi a választ!
Dátum: 2012.07.06. 07:10:32
Aukciós házban vagy nem járnak le a tételek vagy nem jó dátum van kiírva. A legalsó két tételhez kb ugyan az van írva, hogy: Licit vége:
2012.07.03. 20:00:13
Dátum: 2012.06.30. 19:25:15
Ó köszönöm szépen! Pedig jártam már ott csak egyből nem léptem ki. Köszönöm még egyszer.


Jut eszembe volt még egy hiba:

Építettem manából úgy hogy elfogyjon az összes. És utána elmentem portyázni. Az első csatában kikaptam (nem meglepő) és a manám mínusz maxba került. Aztán talán harmadjára kifogtam egy olyan ellenfelet aki tudott manát is égetni. És ő elégette a X mínusz manámat és akkor lett újra nulla. Ezt a csatát el is raktam archívba. Idézek belőle:
XY rohanás közben megidéz egy végső jégrobbanás varázslatot. 6495 pontnyit sebzett. Kritikus sebzés! A varázslat hatással van rád: -29 Védekezés. Elégeti -21011 manádat!

Különösebb gondot ugyan nem okozott de gondoltam szólok.
Dátum: 2012.06.30. 10:15:43
Sziasztok!

Most rossz helyre írtam a xenó event miatt, vagy miért nem kaptam választ?
Dátum: 2012.06.25. 13:15:49
Sziasztok!

Xeno eventben top 10ben végeztem és mégsem kaptam harci medált. Vagy ebből nem lehet kettő?
Dátum: 2012.06.15. 14:20:01
Én nem érzem azt hogy akkora terror lesz ezekből a plusz tárgyakból, mert nyilván azok fognak ezekre költeni akik alapból is sokat költenek. Mondjuk a láda az tényleg necces de ismét csak azt kell hogy mondjam az fog magának olyat venni 20 őskőért aki szeretné hogy át is alakuljon neki annyi. Nekem személy szerint az 50 levédett kiégett őskő bőven megfelel. Néha költök pénzt a játékra smsel. 30+30 kavics teljesen megfelel nekem.

A másik tárgy a vadász zsákmány tényleg lehet nagyobb probléma. Bár azt is megfogja a kínzó kamra. Kitalált korlát: Elhasználása után csak akkor használhatod megint ha legalább 50et vadásztál.
Így biztos nem okozna semmilyen galibát.
Dátum: 2012.06.07. 17:24:01
És akkor a másik kettőhöz ki írta oda? És miért felejtette el a 3. at? Ez még mindig nem arra a válasz amit kérdezek, de tök mindegy. Így is behozza a ráköltött LEt csak mondjuk egy hónap kell hozzá. 2 szakértelemhez oda van írva a harmadikhoz meg nem. Ezen semmi nem változtat csak ha valaki oda nem írja ami gondolom sose lesz oda írva.
Dátum: 2012.06.07. 15:44:33
Látom nincs értelme pazarolnom a szót. Nem nincs kiírva egy helyre sem. Én ezt nem állítom. De a szakértelem leírásába az is beletartozik hogy az 5. világon NEM úgy működik ahogy a többin. És ez bizony nincs oda leírva. Akkor nem értem minek van pl a kivégzéshez és a kreatív affinitáshoz? Az is le van írva máshol. Nyugodtan ki lehet onnan törölni a ráadásul külön sárgával szedett szöveget. Kifogás az van, de hogy véletlenül megoldás szülessen az kizárt. Én köszi.
Dátum: 2012.06.07. 14:52:16
Ez nem mentség arra hogy a játékban nem pontos a leírása az 5. világan ennek a szakértelemnek. Van amelyiknél oda van írva hogy másképp működik az 5. világban. Tehát ahogy sejtettem arra nincs magyarázat, hogy ehhez miért voltak képtelen oda írni, hogy pontosan hogy van. Ez hanyagság és pont. A másik meg, hmm kipróbálok valamit, jaj ne úr isten ez az ötös világ gyorsan végig olvasok megint mindent mert lehet nincs oda írva rendesen.
Dátum: 2012.06.07. 10:54:47
Igen ott játszom. Marha jó hogy se a wikiben se a szakértelem leírásánál a játékban nincs oda írva ez. Bezzeg más szakértelemnél le van írva. Ezeket a hibákat sürgősen javítani kéne! Úgy gondolom a játékosok nagy része a wikit meg a játékot olvassák. Nem kéne ilyen információkat egy harmadik helyen tárolgatni. Gondolom ezt a klassz kis szabályt nem tegnap vezették be, talán már a világ indulásakor így volt. Így pláne nem értem miért nincs oda írva.
Dátum: 2012.06.07. 10:35:42
Sziasztok!

Ma manakonstrukcióból építkeztem. A szakértelem szintje 50es.

19528 varázspontért építettél az épületbe 54244 lélekenergiát!



Képlet: Az építés mértéke: Varazspont∗Manakonstrukcio/6 (Wiki szerint)

19528*50/6 = 162733 LE

A képlet rossz, vagy tényleg hiba történt?
Dátum: 2012.04.20. 20:34:09
Nem nem. Az épület nem készült el. És akkor se kellett volna teljesen elfogynia a LEnek.
Úgyhogy küldök emailt.
Dátum: 2012.04.20. 20:27:41
Sziasztok!

Ma egy kaland után volt olyan 29ezer LEm. Be akartam építeni 23500at és erre azt az üzenetet kaptam, hogy nincs ennyit és csak 19800 LE tudtam építeni. Pedig építés szakértelmem 40+1. És az építés után nulla LE maradt nálam. Remélem valahogy ki lehet javítani a dolgot...
Dátum: 2011.02.21. 13:06:12
Hehe pont emiatt az alkoholos kérdés miatt jöttem én is föl. Amúgy az hogy mennyi izomerje van az mindegy mert nem az összegképletét adta meg hanem a nevét. De attól még két olyan is van ami nem alkohol...
Oldal: 123