Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kelat

Oldal: 123
Dátum: 2013.01.12. 18:32:08
Szerintem a mostani xenó event nem fog elkezdődni hétfőn, mivel még ki se lett írva. Vagy igen? Bocsi ez nem rinyálás, csak érdekel mikor kezdődik, ez a kedvenc eventem....
Már 4? Akkor azért pörög ott az őskő rendesen. Köszi szépen az infót!
Sziasztok!

Mielőtt bárkit is megvádolnék leírom miket látok most éppen egy karakternél, mert lehet csak én nem értek teljesen a játékhoz.

Relikviák:
- jégszív amulett. (Nincs is kufárok csatája event)
- Barátság kristály (tudtommal a szerver indulásakor lehetett szerezni, na most ez a karakter meg 10es szintű)
Amulettek:
- 10 darab templomi medál (ezek szerint most is játszik és nem a szerver indulása felé megunt és itt hagyott karakter)

Szóval így ezek. Előre is bocsi, ha ez egy megcsinálható karakter és nem csalás...
Dátum: 2012.12.22. 22:43:59
Ezek szerint ha olyan 4000et szeretnék szívni akkor legyen nálam 20k? Köszi az infót!
Dátum: 2012.12.22. 20:59:56
Sziasztok!

Valamit nem értek a lélekszívás mechanizmusában. Össze sikerült raknom a 100%os lélekszívást. (ebből 20% a varázslat) És a térkapuban ettől volt úgy hogy az alap szerzett lélekenergiának a dupláját is hozzá szívtam. Most meg alig-alig. Tudom az a sebzéstől függ ezt csak olyan viszonyszámnak mondanám. Az is érdekes hogy nem minden körben szív el lélekenergiát amikor megütöm. Az egyetlen különbség amit használok hogy nincsenek velem az állataim. Lehet, hogy valahogy még is attól függ a dolog?

Előre is köszi a választ!
Dátum: 2012.11.29. 19:25:10
Aki a bolygó ura lesz elmondhatja magáról hogy szerzett tizen pár őskövet meg 4 relikviakupont meg egy pár cuccot és a sorsjegyeket! Hajrá nyomjátok csak addig én meg növelem a tulajdonságaimat!
Dátum: 2012.11.29. 17:46:37
A xeno azoknak érmi meg akik nem igazán tudják lélekenerigává alakítani a portya pontjaikat. És erre ez egy nagyszerű lehetőség. Nekem is ilyen a karakterem. De az offolást befejeztem.
Dátum: 2012.11.29. 17:33:31
Bár az én karakterem eléggé el van tolódva de én is az optimálást szeretem. És ez az event ennek pont az ellenkezője. Amúgy én azért az első sort meg fogom csinálni. Akkor nagy kitérést nem okoz a karakter életében. És talán még a második sor is elmegy....
Dátum: 2012.11.29. 17:21:13
Tudom hogy ez nem egészen ide tartozik, de ez után majd a xeno lesz a következő event?
Dátum: 2012.11.29. 13:39:29
Most akkor lehet tudni mit is tudnak ezek a "borzalmas" cuccok vagy sem?
Dátum: 2012.11.29. 11:52:02
Jó kis event csak értelmét nem látom. Tegyük fel hogy van egy spojler karakterem akinek a 60 portyában győzés se nagy kunszt (illetve képes befejezni 3 héten belül) és őskőben is pozitív mérlegre jön ki a dolog. De mit nyerek vele? Egy rakat aranydukátot? Arról nem is beszélve hogy csak megy megy a lélekenergia és semmi tulajdonság növekedés.
Dátum: 2012.11.29. 11:24:40
Mit tud az irtózat nyakéke és az irtóztató maszk? (ha valami komoly a nyakék esetleg bele kezdek az eventbe)
Dátum: 2012.11.16. 15:43:44
Az lenne a kérdésem hogy mit tud az ősdrágakő?
Dátum: 2012.11.14. 09:07:26
Értem. Akkor ez azt jelenti hogy érdemes egyből átvenni igaz?
Dátum: 2012.11.14. 08:58:15
sziasztok!

Azt tudom hogy két esetben kapom meg az event után a tulajdonság növekedést, ha átveszem vagy ha legközelebb szintet lépek. A kérdés ha nem veszem át és tulajdonságot növelek a szintlépésemig akkor ugyan annyi tulajdonság növekedést fogok kapni? (mert ugye akkor az átvitel előtt még olcsóbb a növelés)
Dátum: 2012.11.04. 17:27:54
Úgy érzem ez lehetséges. Sőt! Ez meg inkább a böngészőm meghülyülése tehet. Mostanában tapasztaltam is pár ilyen dupla klikk szerű dolgot... ehh
Dátum: 2012.11.04. 17:14:32
Sziasztok!

Eventtel kapcsolatosan történt egy kis probléma: Úgy támadtam egy sárkányt hogy, a töltést 240ezer lélekenergiára állítottam. És a csatát elveszítettem. És az összes lélekenergiát elvette. Illetve nem egészen annyit kaptam vissza mint ha nyertem volna mert ilyen 240050 lélekenergiám volt összesen. És 3200 akármennyi maradt meg. És jelentettem is. Tudom hogy vasárnap késő délután van. De tényleg meg kell várnom a hétfőt a dologgal?
Dátum: 2012.10.16. 22:41:55
Idézet: Craslorg - 2012.10.16. 22:31:37
Ha sokmindent elolvastál, akkor láthattad, hogy taktikafüggő is, kinek mi a jó. Portyásnak (EH-snak) nem jó, ha sokat drakónozik, aki csak vadászik, annak jó, ha minél többet eltol. Aki mindkettőt csinálja, annak pláne. Viszont portyásként, ha kellenek a relikviák, akkor addig mindenképpen érdemes drakónozni, amíg azok ki nem esnek, de mindenkinek a saját taktikája szerint kell dönteni.


Értem. Azt hiszem kicsit rosszul tettem fel a kérdést. Azt akartam kérdezni melyiktől lesz a végén a több tulajdonságösszeg növekedés. A sok öléstől vagy a sok betett LE-tól. Esetleg kell mindkettő?
Dátum: 2012.10.16. 22:28:42
Elolvastam egy-két dolgot és nem vagyok biztos a dologban: Most akkor az a jó ha kevés sárkány öléséből töltünk sokat, vagy az a jó ha sok sárkányt ölünk és keveseket töltögetünk?
Dátum: 2012.10.16. 12:59:51
Idézet: PsyChoTickTack - 2012.10.16. 12:47:52
Egy gyors kérdés. Melyik éri emg jobban több harc a sárkányok ellen vagy vadásazt és több töltés inkább? mert drága templom miatt össze kéne hoznom 10 sajtolást egy nap alatt eddig megvan 7 de már felemésztett 80 csp-t kb. minden töltésre ment de azért érdekelne..ha nagyon negatív irányba húzza le akkor egy 30 csp múlva abbahagyom.


Én ezt nem a kérdést nem egészen értem. Nem arra kapjuk a végén a tulajdonság növekedést, hogy mennyi LE-t öltünk bele? És most ez hogy jön a 10/10 sajtoláshoz?
Oldal: 123