Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pr3datoR

Oldal: 1
Dátum: 2012.05.30. 23:27:52
Szia! Probléma nálunk is ugyan ez. Egyesével indított vadászatokat leszámolja , de ha elindítasz 100-at akkor nem. Gondolom ennél az egyesületi küldetésnél nem várja el a készítő , hogy a tagok egyesével indítsanak , átlagosan 50 vadászatot ugyan azon a napon.
Dátum: 2011.05.26. 01:25:37
Látom ez olyan mintha mindenáron próbálnál indokot keresni , hogy bele lehessen kötni valamibe , ezért erre már nem fontos válaszolni , többet nem lépek a fórum oldalára.
Elmesélek egy történetet , miért felesleges a veled folytatott levelezésem.
Lehetett vagy 10-éve , hogy beidéztek rendőrségre gyanúsítottként történő kihallgatásra , állampolgári feljelentés alapján , hogy tilosban parkoltam. Az idézésben szereplő adatokból tudtam , hogy hol az a hely ahol szerintük tilosban parkoltam. Több fotót készítettem és azzal együtt mentem az idézésben szereplő időpontra. Egy órán keresztül próbálták bizonyítani az ő állításukat én meg az enyémet , még közlekedési szakértő is jelen volt stb. Ahol nem tilos ott megállhatok , ez volt az én véleményem , bűnügyi vizsgáló szerint a háztetőn sem tilos megállni és mégsem állunk meg ott. Ere már nem tudtam mivel érvelni annyira abszurd. Írásos figyelmeztetést kaptam , mert a "szerv" mégse mondhatja , hogy ezt jól befigyeltük...
Játszom egy másik játékkal több mint 3-éve , nagyon magas szintű prémiumos játékos vagyok , de rengeteg időt és pénzt emészt fel.
Ebbe is lehet pénzt tenni rendesen de az számomra másodlagos. Ami fontos , hogy sokkal kevesebb időt rabol el , többek között ezért is tetszik ez a játék , és kezdek "átcsábulni". Ebből az egészből a tanulság , hogy fel kell venni a válaszért a jutalmat és a kérdésekkel foglalkozzanak mások , majd néha bosszankodok pár értelmetlen és hibás kérdésen de az már csak kisebb probléma.
Visszatérve az eredeti témához. Közép-Európában van több szép nagy templom is de ez a legnagyobb , más országoké kisebb. Válaszok között csak magyar templomok vannak ezzel ki is zártam a külföldieket. Nem fogom azt írni , hogy Magyarország legnagyobb temploma mikor Közép-Euróba legnagyobbja. Finoman szólva "lefokoznám" ha elvenném tőle ezt a jelzőt. A belső térfogatba is lehet kötözködni amit ki is emelsz de pont ez a lényeg , a belső térfogat amiről pontos szám adatokat nem kértem , elég tudni , hogy melyik a legnagyobb belsővel rendelkező , melyik a legnagyobb alapterületű és melyik a legnagyobb befogadóképességű , szerintem ez nem hátrány ha akár több percig is kell google-t használni ezen információk beszerzéséhez.
Ezekhez az épületekhez el lehet menni személyesen , meg lehet nézni. Ellentétben egy kérdéssel amit nemrég kaptam.
Miért oly fontos , hogy Eger nem augusztus 29-én esett el? Évszámok az természetesen kötelező tananyag is , de a hónap és nap-ra pontosan talán a történész hallgatóktól kérik.

Az alábbi események közül melyik NEM augusztus 29-én történt?

Mohácsi csata (1526)
Eger eleste (1596)
Buda elfoglalása (1541)
Nándorfehérvár eleste (1521)
Dátum: 2011.05.25. 23:40:08
Milyen száraz adat? Nem kellett eltalálni semmiféle adatot , csupán azt a várost ahol az ország legnagyobb r.temploma található. Ezek szerint az ország legnagyobb r.temploma nem számít , ne is érdekeljen senkit , fontosabb a tv-sorozatokkal foglalkozó kérdésekre adandó válasz. Fontolóra kellene venni a küldetésekből kiszedni a tegyél fel 3-kvízkérdést amit elfogadnak, mert ennek fényében ahogy telik az idő és bővül a kérdés adatbázis úgy válik lehetetlenné ennek a küldetésnek a teljesítése.
Dátum: 2011.05.25. 23:16:01
Melyik Közép-Európa legnagyobb belső alapterületű református temploma?

Református Nagytemplom, Cegléd
Református Nagytemplom, Debrecen
Református Templom, Kunhegyes
Esztergomi Bazilika, Esztergom

Feltett kérdésem az első értékelés szerint: A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Javítást követően másodszori kérdésre az értékelés már érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Harmadszor kíváncsi voltam , hogy megint változni fog az indok vagy sem.
Nem sikerült megtudnom , hogy az értékelés mi lett csak egyszerűen le lettem tiltva 72-órára
Kérdezném , hogy közép-Európa legnagyobb belső alapterületű református templomának helye miért is lexikális?
A Ceglédi Nagytemplom a belső tér térfogatát tekintve a legnagyobb református temploma hazánknak. Alapterületet tekintve a debreceni Nagytemplom 80 m2-el nagyobb, a kunhegyesi Református Nagytemplom pedig befogadóképességben számít legnagyobbnak a magyarországi református templomok körében.
A hétköznapi emberek közül kevesen ismerik, pedig méltó párja és kortársa hazánk híres klasszicista templomainak: az esztergomi Bazilikának, az egri Bazilikának, a váci Székesegyháznak, a budapesti Szent István-bazilikának, a debreceni Nagytemplomnak, valamint a kevésbé ismert szatmári Székesegyháznak, kunhegyesi Református Nagytemplomnak. Ennek legfőbb oka valószínűleg az egységtelen (klasszicista-eklektikus-neoklasszicista) stílus.

Megjegyezném , hogy nem is fogják ismerni , mert ha felmerem tenni ezt a kérdést akkor egyszerűen letiltanak.

Egy kép a kérdésemről:
http://href.hu/x/fc6f
Oldal: 1