Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kwisatz

Dátum: 2017.12.21. 11:44:25
A később, az jóval később, már a 4. szörny ára is drága.
Más. Jól gondolom, hogy szörnyenként 1D3 ektoplazmát dob a gép vadászatra? (bocs, ha ez így már le volt írva valahol)
Dátum: 2017.12.19. 18:21:25
Több ektoplazmát tudnak szerezni, amiből tápot tudnak venni
Dátum: 2017.12.18. 12:04:29
Igen, ha elfogynak, akkor megyünk "feljebb". Viszont termelődni mindenkinek fog, hacsak nem költik az összes ektoplazmát verempálcára
Dátum: 2017.12.18. 11:36:27
Ezért nem üt senki sem erős szörnyeket, a fix jutalomra mennek az emberek, kérdés, hogy így mi értelme a fejlesztésnek?
Dátum: 2017.12.14. 14:54:46
Még kevés a tapasztalatom, de mondjátok meg, fogja valaki támadni az erős szörnyeket? Megéri? Jobb, mintha gyengét ütnék?
Nekem úgy tűnik, hogy nagyon nem. Akkor meg mi értelme?
Dátum: 2017.12.14. 14:04:07
Miklós, úgy látom random dobja a célpontokat, ez így tervezett, nem lehet szűrni szinte vagy világra vagy egyéb módon?
opcióként kerülne be, 20 támadás VAGY ölj meg egyet
amúgy pár karakter annyira erős, hogy full lebutitva is kevesebb mint 20 támadás alatt öli meg a maxos entitást és nem feltétlenül kap újat aznap, ezért lenne ésszerű a két feltétel kiírása
Dátum: 2017.11.26. 15:59:03
ja, hogy IKON és nem SZÖVEG
remekül sikerült elrejteni
Dátum: 2017.11.26. 12:27:18
nekem nincs gyógyital gomb a csp számláló alatt
Dátum: 2017.11.26. 12:01:36
nekem nincs többet használ gomb
Dátum: 2017.11.26. 11:52:09
mindkettő van
Dátum: 2017.11.26. 11:13:32
Tegnap Mikós a tlálkozón azt mondta, hogy a gyógyitalnál lehet mennyiségi paramétert megadni és többet meginni egyszerre. Akkor azt mondtam, hogy nálam nem lehet. Most direkt újrapróbáltam kb 50% életerőn, 1 db-t tudok meginni, nem lehet mennyiségi paramétert megadni. Most akkor kinek van igaza? Mi a megoldás?
Sziasztok,

Röviden összefoglalva: tartalmas volt, köszönöm Miklós és Baraty konstruktív hozzáállását a kattintgatás csökkentő ötleteinkhez. Ezen kívül új játék ötletekről is volt szó, majd Lan és Offs összefoglalja
Lan, az aukciós tárgy upgradet ne felejtsd el

mod: külön piros pont a BU verseny szervezésért és az újításokért, szerintem minden csapatnak tetszett
Dátum: 2017.11.20. 11:11:42
nem játszik vele senki
Dátum: 2017.11.19. 19:51:28
Ahogy látom, annyira el van már torzulva a fejlődés ebben a játékban, hogy már lehetetlen megreformálni. Megy még egy ideig így, szépen fogynak az aktív játékosok (folyamatosan és biztosan), a pár kiskirály meg bele fog unni abba, hogy nem lesz kit hülyére verni. A végén meg már senkinek nem lesz kedve játszani és bezár a bazár.
Egy teljes reset segíteni (1 világ, alap dolgok megreformálása. pl. portya, hordák stb), de erre 0 % esélyt látok Miklós részéről, addig facsarja a jelenlegi unbalanced rendszerét, amíg a pár jól tejelő játékos eltartja, aztán az lesz, mint pl. Mágia Mestereivel és az Ősök Városával történt.
Dátum: 2017.11.17. 19:35:34
Jogos, íme:

1. idomítás VIP tagság esetén automatikusan megtörténjen (esetleg 1 kattintás)
2. kihívás esetén Toplistából szűrés azokra, akik egyáltalán elérhetőek (tudod, hogy hány felesleges kattintás, mire találok karaktert, akit ki tudok hívni egyáltalán?), magas szint miatt NINCS célpont a portya menüben
3. italok a gyorsmenübe (megint egy halom kattintás, mire megiszom)
4. több gyógyital együttes felhasználása (megadható paraméter)
5. csatlósoknál a mytokronit növelésnél paraméter megadása (most csak 1 vagy max van, ami kb. a vicc kategória, mondjuk 10-zel akarom növelni 10 csatlósnál 100 kattintás)
6. kalandok 1 kattintással az összes (felesleges és idegölő 15X kattintgatni a semmire)
7. eladható tárgyak menü megreformálása (lista) végig görgetni a több száz tárgyat valami kín és egyesével lehet eladni a vegyes vágottat, ami ráadásul még csoportosítva sincs
8. állat morál növelés paraméter megadás (5%-okat nulláról kattintatni 4-5 állatnál kész agyrém)

ezen kívül ami rendkívül irritáló és felesleges:
- átokpiramis templomban (semmi értelme, de legalább unalmas és sok kattintás)
- entitás megölés feladat alternatívája is kell (mint pl. láthatatlanság vs kincs)

egyelőre ez jutott így gyorsan az eszembe, de biztos lenne több
Dátum: 2017.11.16. 19:37:19
Igazából a kötelező és felesleges kattintgatásokkal van tele a hócipőm. Van jó sok belőle, soroljam?
Dátum: 2017.11.15. 17:12:21
a játék élmény 2017-ben 2 szóban: unalmas és monoton
Dátum: 2017.11.14. 22:21:49
V5-ön három top karakter is abbahagyta (neveket nem írok, majd ők, ha akarnak) és nekem is erősen rezeg a léc...
hosszú távú motivációs tervek:
- erőforrások elköltése (lehetetlen)
- Salto Mortale és a Holt Költök Társasága szövik rendszeres legyőzése SZB-n (a jelenlegi saját szövi tagokkal impossible)