Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kwisatz

Dátum: 2013.12.09. 12:51:13
nem egyértelmű az ősdrágakő vonzata a fórumon írtak alapján, megéri használni és kettesével elkölteni az event alatt a csatákra, vagy nem?
Dátum: 2013.12.01. 14:22:52
A következő találkozóra több csapat nevezését kellene lehetővé tennetek, szerintem ennyi nem elég, elég sokan kimaradtak, akik nem értek oda a regisztrációra kezdéskor.
Biri, hagyjál a scriptekkel
Baraty azt mondta, nem nagy meló és ő is lát fantáziát benne, akkor minek lehurrogni?
Kedves Baraty, el tudunk ezen a vonalon indulni?
A találkozón beszéltem Baratyval arról, hogy megoldható lenne-e a befogott állatok képének cseréje. Nem zárkózott el előle, sőt, támogatta, hogy írjam fel ide a fórumra, hogy beszéljük át.
Én mindenképp szeretném, nagyjából abból lehetne választani, amit a szintig le tudtunk vadászni (visszamenőleg is), minimális őskőért vagy mondjuk prémium tagsági bónuszként elérhető lenne.
Mit gondoltok róla?
Dátum: 2013.11.25. 22:00:16
Miklós, ugye az egyedi tárgyakat is beleszámoljátok a bónuszba? Pl. Karenium csapda +1% , így már rögtön nem 8%, hanem 9% a szörny elfogás. Tudás könyve, sajtoló medál +1% sajtolás, Wyhetrqaxx képzőgyűrűje stb?
Dátum: 2013.11.25. 10:33:21
iszonyat lassú a V5, mi lesz este, ha még többen beszabadulnak?
csináljatok vele valamit, ez így nagyon gáz!
Miklós, a kiképzéssel az entitás által bucira vert állatokat szoktam felhúzni, anélkül hogy gyógyítsam maxba őket? Vagy akkor rakjátok be az automatikus gyógyítást, nekem nincs időm egész nap a gép előtt ülni és negyedóránként gyógyítgatni az állatokat.
Dátum: 2013.11.04. 23:08:03
V5-ön nincs VF és onnan is eventeznek. A VF meg amúgy is egy elcseszett valami, eleve törölni kellene azt a szakértelmet-
Dátum: 2013.11.04. 21:24:54
nem értelek, a PP-t és CSP-t úgyis elköltöd, abból a kapott LE-t felhasználod TU fejlesztésre, a jutalom plusz TU a végén a BÓNUSZ, hozzájön a saját TU fejlesztésedhez
nekem nagyon jól jött a LE és ehhez jön majd a fél éves TU bónusz
nem ezzel van baj, hanem pl. a fix vesztes csatákkal, az tisztán szívatás
Dátum: 2013.11.04. 19:42:05
azok jobbak
nem azt mondtam, hogy ebben az eventben van a legjobb jutalom
Dátum: 2013.11.04. 18:24:00
Ja, egy negatívum az eszembe jutott. Az fixen 2 vesztes csata vicc, ezt a direkt büntetést vegyék ki, mert nagyon gáz.
Dátum: 2013.11.04. 18:20:33
A véleményem az eventről a következő:
A térképkeresésnél sokkal jobb, már csak ezért volt értelme betenni a játékba.
Maxos EH-val jól adta az LE-t, a küldetéseket lehetett pörgetni (igen, turbóval, de minden harcit), aki az ellenkezőjét állítja az hazudik vagy nem tud játszani.
A 700 győzelmet kényelmesen össze lehetett hozni 30-as PP-vel, még a kis karimmal is sikerült, pedig neki nincs se prémiuma, se ősköve, ingyen játszom vele.
Egy dolog, ami szerintem korrekcióra szorul a köetkező alkalomra, a terület pontozása, arányok stb. Ezt majd az okosok kiszámítják, és megteszik a megfelelő javaslatokat, de maga az event és a hozzá tartozó jutalmak igenis jók voltak.
Dátum: 2013.11.04. 09:50:23
köszi, meg is van
Dátum: 2013.11.04. 08:57:54
Szerezz egyetlen portyázásból legalább 40 tapasztalati pontot! Küldetést hogyan tudom megcsinálni? 51. szntű vagyok, 62-ik szintű karakter ellen is csak 35 TP-t kapok.
Van valakinek valami ötlete?
Dátum: 2013.10.16. 00:26:51
V5-ön legalább 5 mezőn a gyémánt horda kapta a legmagasabb %-ot, de mégis csak 3 győzelmet ír. Ha ez bug, akkor javítsátok!
Köszi.
Dátum: 2013.09.30. 21:50:12
Jónak tűnik elsőre, két észrevétel:
1. Nem baj, ha a hordák és nem a szövetségek között csan szövetség, így legalább tudunk más szöviben lévő ismerősökkel, haverokkal is együtt dolgozni, akár még szövi társ ellen is, ez így nekem nagyon tetszik
2. Csak nem játékos karakterek ellen? Ebben mi a pláne? Unalmas csaták lesznek, jobb lenne játékos karakterek ellen.
Dátum: 2013.09.23. 11:37:17
Nem tudok platina jutalmat választani pálcából (csak azokat ajánlja fel, amik még nem arany fokozatúak nálam). Ez valami hiba? Azt írja, hogy ha van nálam arany, akkor automatikusan platina lesz.
Dátum: 2013.09.12. 23:08:16
lesz szeptemberben akciós őskő vásárlás?
Dátum: 2013.09.06. 13:38:05
Miklós, köszönöm a lehetőséget, én nagy fantáziát látok benne, ki lehet próbálni olyan dolgokat, amik a rendes világon rizikósak és sokba kerülnek (hordaváltás, FK cserék, különféle felszerelés vásárlása stb).
Én maximálisan támogatom az összevonást, még úgy is, hogy a karakterem a V5-ön Top5-ben van, összevontan meg TOP 50-ben is alig.
Dátum: 2013.08.26. 15:27:08
Köszönöm a kompenzációt, maximálisan elégedett vagyok!