Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kwisatz

Dátum: 2014.02.18. 11:55:45
nem úgy volt, hogy fétis minden eventnél lesz? akkor mi ebben a kompenzáció? (nem mintha bármit is kellene kompenzálni, csak kérdezem)
Dátum: 2014.02.03. 17:22:06
Birka megint magából indul ki
Nekem az első karakterem nem teszt volt, hanem azóta a TOP-ban van, menet közben tanultam meg játszani. A TP pedig kell a V5-ön, mivel ott van inspiráció, vagyis neked nem PÓK karaktert kell csinálni (portyára optimalizált karakter, aki nem költ CSP-t), hanem vadászós, portyázós karaktert. Szóval mindent fullon nyomj, ami a csövön kifér, hidd el, a végén jól fogsz járni.
CSP-t többet fogsz kapni idővel, bőven lesz elég.
Két jótanács.
1. Ha komolyan gondolod a játékot, akkor folyamatosan prémium legyél és vegyél őskövet.
2. Először a szakértelmeket fejleszd, abból is a tér-idővel kapcsolatosakat, a tulajdonságokkal ne foglalkozz, nem baj, ha abban elmaradsz. nem az elején kell "emberkedni", hanem magas szinten.
igen
Biri, ne bomolj, mutass 1! embert, aki végigtolta a piramist és nem használt őskövet csak LE-t a dekrétumokra!
Az van, hogy Te a templomkristályt tudod gyűjtögetni 200-ig, mert nem veszel belőle őskövet, mert neked van a szokásos befizetéseidből, mivel van rá pénzed.
Érdeklődnék, hogy egy nem ősköves karakter honnan tud csatlós szerezni? vagy valahol le van írva, hogy csak ősköveseknek jár?
(mivel nem vagyok prémiumos, ősköves, így a templom kristályokból, amiből nincs sok, mindig őskövet veszek, szóval nem tudok 200-at összegyűjteni, piramis meg max a 4. szitig megy őskő nélkül)
Dátum: 2014.01.27. 22:18:29
Én nem támogatom azt, hogy bármivel is megkönnyítsük a portyázást. Ne írjon ki semmit inkább, vagy csak max. annyit, amennyit eddig is. Van kémkedés, meg nagyjából úgyis mindenki ismeri a hatótávján belül a karakterek erősségét. Azt a maradék kis izgalmat is el akarjátok venni, hogy belefuthatunk egy-egy pofonba portyakor?
A komoly, magas szintű karakterek úgyis prémiumosak, szóval olyan, mintha mindenkinek lenne a kényelmi funkció.
Dátum: 2014.01.19. 11:26:11
hatalmas állatot levadászva nem használtam el ősdrágakövet, csak óriásinál. ezt megváltoztatták az eventre vagy hiba?

98 db van, rájöttem
Dátum: 2014.01.14. 20:53:52
az mondjuk elég nevetséges, hogy normál tempóban sem tudok haladni, mert sokkal többet (kb. dupla annyit) kér a program, mintha várnék még 2-3 napot (3. szintről beszélek).
vagy várok még a tökömet vakarva vagy kidobok egy rakat PP-t a plusz kihívásokra
ebben mi a poén? normál tempóban már nyugodtan lehetne a 3. sort csinálni, az nem top és rohanás, miért kell szívatni az azt, aki rendesen akar haaldni?
Dátum: 2014.01.13. 15:25:11
Ebben speciel egyetértek Tosffal, ha még Kiaphet is csak szépen komótosan tolja, akkor valami baj van.
A pedig pusztán véletlen, hogy nem dobálja a vadászatokra a kalandokat és az állatelfogásokat? Tudom, hogy random, de amióta event van, szinte alig esik. Van ez is egy kis nehezítés?
Dátum: 2014.01.13. 12:01:06
Valakinek van kedve kiszámolni, hány őskőbe kerül az event, ha a dekrétumokat és a jutalmakat nem számolom?
Gondolok arra, amit kötelező megvenni (tegyük fel, hogy egy db sincs nálam), pl. szörnykoktél, stimulátor, gradulátom stb.
Nekem már attól is elment a kedvem, hogy összeadjam, ez is erős lehúzás megint.
Dátum: 2014.01.10. 22:26:52
új fétis lesz ősköves (is), szóval de
akinek meg nincs legalább 1 db felesleges 50. szintű állata (a harcolókat nem kötelező beáldozni, csak opció), az meg szopjon az első sor küldivel, igaz?
Dátum: 2013.12.25. 10:16:19
köszi Biri, nem mindenki atomtudós. Szóval ha jól értelmezem nem a végén szorozza meg 1.2-vel, ugye? Vagyis nem +20%.
Dátum: 2013.12.24. 23:44:41
Kellemes Ünnepeket! Lenne két kérdésem. A Tapasztalatkő csak és kizárólag portya esetén ad +20% TP-t vagy egyéb esetben is (térkapu, kaland stb). A másik, hogyan számolja a +20%-ot, minden egyéb módosító után ráteszi (pl. felszerelés, szakértelem, állat képesség)?
Dátum: 2013.12.13. 15:27:05
Tegnap utaltam és mág nem kaptam meg az ősköveket, van valami csúszás a feldolgozásban? Máskor pár óra alatt itt van a visszaigazolás az Események fülön.

Megjött épp a bejegyzés után
Dátum: 2013.12.12. 23:13:42
Hogy ne adhasson több játékos 1 karakternek tápot?
Dátum: 2013.12.09. 14:49:51
vagy nem érted vagy én nem értem
ha most megnkapom, akkor 1 ide, de a végén levonják, akkor 1-1 vagyis nulla a végeredmény, tehát felesleges drágakő pazarlás
vagy megkapom, 1 ide, és ennyi, de akkor miért írták, hogy levonják? pont erre kérdeztem rá
Dátum: 2013.12.09. 14:28:15
vagyis 2 ősdrágakövet frankón nulla LE-ért kidobok az ablakon
Dátum: 2013.12.09. 13:38:13
na ezt a levonás dolgot nem értem/értettem
azt látom, hogy kb. 28K LE jön 2 ősdrágakőért 1 csatára (2csp-ért), alapban meg 4K-6K LE, ez alapján jónak tűnhet, de ezek szerint nem...