Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kwisatz

Dátum: 2014.06.19. 13:22:21
Birka, annak is ára lesz. Vagy ha BÁRKI hozzájuthat később, akkor majd azok fognak lázadozni, akiknek most 10000 Ft-ba került, hogy más meg potyára megkapja ingame.
Dátum: 2014.06.16. 09:19:10
ebben egyetértünk
Dátum: 2014.06.14. 10:28:54
Na, megjött a fogadott prókátor. Ne gyere már ezekkel az imperialista példákkal Biri, ezzel mindenki tisztában van. Azzal nincs tisztában a játékvezetés, hogy ezzel a stratégiával többet veszít a vámon, mint amit hoz a réven (vagy hogy mondják ). Pár ember befizeti a maxot a találkozón, hurrá, van pénz nyaralni, de éves szinten azt a pénzt lehet, hogy többszörösen bukják azokon, akik menet közben törölnek.
Mindig lesznek olyanok, akik ebből játékosként profitálnak, de kicsit olyan érzésem van, mint a jelenleg regnáló kormánynál. Van egy egyre szűkülő réteg, akik a kedvezményezettek és birka (bocs) módjára bégetnek, meg vonulgatnak a kormány mellett, azok jól elvannak, a társadalom többsége meg le van szarva.
Ebből a szempontból valóban lehet párhuzamot vonni.
Dátum: 2014.06.13. 23:39:06
És addig hogy húzzák ki? mert a játék viszi az őskövet
Dátum: 2014.06.13. 21:24:39
Idézet: Abcdefg - 2014.06.13. 21:14:19
A Ezért hátrány, ha egyhez nem jutsz hozzá. Tök mindegy, mekkora állatra rakod rá, akár egy ötvenesre is jó, mert az rögtön +6. Ez, ha úgy nézed, hat templom (6 hónap) bónuszával egyenlő.

Pont ezért tartom inkorrektnek és mohónak, hogy csak 10 ezer Ft-ért lehet megszerezni. Akkor vagy legyen MINDEGYIK személyes befizetésnél elérhető vagy ne lehessen pénzért megvenni. Megint egy nagyon szűk, jól tejelő réteg tudja megvenni. A +300 csatlóseledel meg a hab a tortán. Esetleg kibővíteném a listát így:
Legalább 50.000 Ft befizetése esetén egy választott állatodat 300. szinte húzzuk.
Legalább 100.000. Ft befizetése esetén személyesen dedikált okelvél a játékvezetéstől és egy tetszőleges tulajdonságodat 100-zal megnöveljük.
Mert kb. ez lesz 1-2 év múlva. majd meglátjátok. (+10 IQ már megvolt, szóval nem a levegőbe beszélek)
Dátum: 2014.06.13. 18:42:54
Nem mondd, hogy nem érted. Rá vagy kényszerítve, hogy ha a maxon akarsz lenni, akkor 10.000 Ft-ot kell befizetned. Tudom, hogy ez neked speciel nem probléma, de pont az olyan karakterek törölnek, akik 1-2-5 ezer Ft-os befizetésekkel játszanak."Meg lehet később is szerezni", persze, ha majd novemberben a következő találkozón fizeted be a 10.000 Ft-ot. Vagy szerinted később odaadják ingyen? Ne légy naiv.
Dátum: 2014.06.13. 17:40:52
Nem tudom melyik topicba írjam, de azt hiszem a találkozón való befizetéses bónusz fétis tette be a kaput, ezért ide írok. Egy szövetségi társam törölte a sokszoros bajnok, ősköves, prémium karakterét a Beholder Kft. mohósága miatt. Konkrétan a 10.000 Ft-os fétis miatt. Ezt nem tudom szó nélkül hagyni, ez már igen nagy mértékű és szégyentelen kapzsiság. Azt akarjátok, hogy lassan minden fizetős ember elpártoljon a játéktól? Gratulálok, végzett valamelyikőtök pénzügyi vagy gazdasági főiskolát, egyetemet? Elmondom, hogy a sok kicsit többet ér (ért volna), mint a maréknyi jó tejelő tehén. Így csak azt éritek el, hogy még többen abba fogják hagyni a játékot. Én is prémium karaktert vittem eddig és sok tízezer Ft-ot fizettem be 3 év alatt, de innentől kezdve, csak a minimumot fogom a játékra költeni (nem pörgetek kereket, nem veszek napi ajánlatot kőért, nem fogom megvenni a VIP tagságot, stb. Marad a 6 köves heti tagság, a gradulátum és a spec. váltás. Ennyi. Aztán ha lemaradok/visszaesek a TOP-ból, akkor én is törlök. Ha ez kell nektek, és nem a hosszú távú fix bevétel, akkor hajrá, jó úton haladtok...
Dátum: 2014.05.16. 22:26:40
A találkozón felvetem Miklósnak az ötletemet, azzal szerintem nem ártok senkinek, a bajnokoknak a legkevésbé.
Dátum: 2014.05.16. 12:07:01
"Egy pénzmentes Bajnoki alternatívára gondolsz?"
Nem, a bajnoki szilánkra gondolok, amit pár hozzászólással feljebb írtam.
IRL olimpián is van ezüst és bronzérem, sőt, jobbat mondok, a Beholder másik játékában, a Túlélők Földje olimpián is van jutalma a 2. és 3. helyezettnek, nem csak az elsőnek.
Dátum: 2014.05.16. 11:53:31
Esetleg lehetne a 2. 3. vagy 4.helyezettnek "bajnoki szilánkot kapni", amit be tudna váltani bajnoki medálra, ha összegyűjt X darabot belőle. Ez a fajta gyűjtögetés amúgy is divat mostanában (horda trófea és társai).
Dátum: 2014.05.16. 11:48:15
Idézet: Offsboy - 2014.05.16. 10:35:13
És miért lenne igazságos az, hogy aki amúgy nyerne, az nem nyer? Nem forr a vérem már a bajnokiért, nem azért mondom; de aki nyerni akar tegyen érte, ne az erőset húzzuk le.
lenne esélye másoknak is

Van. Erős karaktert kell fejleszteni. Aki megnyeri a bajnokit, az azért teszi, mert elég ügyes/fizetős játékos, nem a két szép szeméért.


"fizetős játékos". itt a lényeg. Ha többet fizet, ő nyer. Magas szinten már csak a pénz számít, ezt ti is jól tudjátok.
Dátum: 2014.05.16. 11:44:43
"Lehet, hogy ott volt a gond, hogy az is magyar fejlesztésű..."
Lehet
Én is lépegettem ott annó, érdekes módon annak is pont a Láng művelődési házban volt a találkozója
Dátum: 2014.05.16. 10:09:12
Sziasztok!

Régen volt hozzászólás a topicban, lenne egy javaslatom, kérlek, véleményezzétek. Ha jó ötletnek találjátok, a Végzetúr találozón felvethetnénk Miklósnak.
Sokat gondolkoztam, hogyan lehetne elérni azt, hogy ne mindig ugyanaz a pár ember nyerje folyamatosan a bajnokikat (V5-re gondolok, de feltételezem másik világokon is így van).
Az, hogy TU csökkentést kap valaki, nem elég, mivel még úgy is vígan nyer. Nálunk a V5-on majd minden magasabb kategóriában van egy-egy karakter, aki ott csücsül a trónon és még ha kategóriát is vált nagy ritkán, akkor is könnyedén nyer. A többieknek meg gyakorlatilag 0 esélyük van a jelenlegi rendszerben.
A javaslatom röviden ez lenne:
Aki megnyer egy kék vagy piros bajnokit, az a következőt nem nyerhetné meg. Így lenne esélye másoknak is. Az arra következőben természetesen ugyanúgy nyerhetne, de minden második "kimaradna" neki, így a többiek is picit több sikerélménnyel gazdagodnának. A mikéntjét (nem nevezhet, vagy automatiusan kap egy "túl erős Kristály klónt stb.) megbeszélnénk.
Dátum: 2014.05.13. 22:15:46
Idézet: Honda14 - 2014.05.13. 17:11:52
Típus: felszerelés állatoknak
Szint: 150
+14 TP győzelmenként
+1 kritikus varázslat minden 10. csatlós szint után

Miről beszélsz?


Amikor írtam, még nem szerepelt a +14 TP-s sor a leírásban, utólag rakták bele.
Dátum: 2014.05.13. 22:13:15
Kíváncsi vagyok akkor is így okoskodnál, ha a Te hordád lenne így lemaradva? Tudod mit, mit szólnál hozzá, ha megváltoztatnánk és csak az első helyezett hordának járnia a +8, a tbbieknek már csak +5? Szerintem az lenne csak igazán kacagtató .
Dátum: 2014.05.13. 14:41:25
Ez a fétis nem ad + TP, mint a többi?
Dátum: 2014.05.13. 11:40:36
"/Felhívnám a figyelmed arra, hogy Utolsó Lovagon kívül senki nem erőlködik a gyémánt fokozat egyéni, toplistán kívüli BIZTOS elérhetőségért - hát nem érdekes?/"

Én is jeleztem már többször itt a fórumon.
Dátum: 2014.05.11. 14:13:08
"Mig a smaragd-gyemant-rubin mezokon fej fej mellett halad a harom horda"

Te melyik játékkal játszol amúgy, vagy szívsz valamit?
Dátum: 2014.05.10. 12:55:54
Biri, ne provokálj bakker, ez nem gyémánt beli felosztási hiba, gondolkozz már picit, nézd meg a százalékokat a mezőkön. Egyértelmű, hogy nem annyit ér egy gyémánt támadás, mint egy rubin, smaradg vagy zafír. Máskülönben nem ilyen számok jönnének ki.
Ha van minimális eszük a smaradgoknak, akkor a maradék 3 mezőt támadják (ami gyémánt), így holnap lesz egy szép 2 sor zöld, 2 sor piros, 2 sor kék tábla, amit aztán még jobban bevédenek. NEKIK melgesz a maxos jutalom a 900 csatára, már erőlködniuk sem kell a marad 17-18 napban.
Jó lenne, ha Miklós vagy Baraty is elolvasná amiket ide irogatunk, mert nagyon gáz így.
És nem 2-3 ember hóbörgése, 2 gyémánt szövetségben vagyok, ott sem értik mi a jófranc történik, csak nem írnak ide, ott háborognak a szövi fórumon.
Ja, hogy téged nem érint a probléma, akkor inkább hallgass és nem oszt itt az észt!
Dátum: 2014.05.09. 22:41:59
Idézet: Birka - 2014.05.09. 15:19:57

Amelyik hordában kevesebben vannak, az a horda nyert kb erről szól az event...


No akkor valóban miről is beszélünk? Hogy el van cseszve.
Azt meg még az event vége előtt kéretik megváltoztatni, hogy aki maximum győzelmet hoz csak platina medált kapjon, csak mert olyan hordában van. Pont a fentiek miatt. Elvárható lenne, főleg, ha fizetek érte (csomag), hogy a maximális jutalmat adja MINDENKINEK 900 győzelem esetén!