Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kwisatz

Dátum: 2014.09.22. 21:13:05
Nem támogatom Holló ötletét, pont nem hiányzik a random ebbe az eventbe is.
Nem könnyű sok embert koordinálni, ezt tönkre vágná ha nullázna mezőket egy spell meg átírná a %-okat, nem lehetne értelmesen tervezni.
Dátum: 2014.09.22. 12:55:14
De most komolya, a 4 magyar szerveren hány olyan játékos van, aki elkölt 2000 őskövet a jelenlegi feltételek szerint? Kettő? Öt?
Nagyságrendekkel jobban pörögne a vásárlás, ha lenne befizetési akció.
(Vagy már ez is a Behó agymosása, eddig sokan szidták, hogy milyen pénzéhesek, most meg már mi kérjük, hogy vehessünk őskövet )
Dátum: 2014.09.22. 10:27:24
Befizetési akció nem lesz? Mert így elég nehezn fogok tudni őskövet költeni.
Dátum: 2014.09.22. 10:08:31
Szerintem is jó lenne valami különleges "jutalom" a győztes szövetségnek. Nem tápra gondoltam, hanem egy elnevezésre, mint a Bolygó ura, csak itt a szövetség kapná (Toplistában látható lenne, mint a BU).
Dátum: 2014.09.19. 17:24:39
ezentúl 3 szinttel magasabbakkal foglalkozz
Dátum: 2014.09.19. 15:46:35
Az új eventek miatt lett ennyi féle új fejlődési út? Mert abból indult ki a vita.
Ha azt mondom, hogy én minden tulajdonságot tudok fejleszteni kellőképpen, nem csak 1-1 dologra ráállni, akkor elhiszed? Ezen mit sem változtatott a sok új event. Mondom még egyszer, színesebbé vált a játék, sokkal jobb, mint pár éve, de ettől jottányit sem lett több fejlődési lehetőség, alternatíva.
Dátum: 2014.09.19. 10:18:00
Bmiki, Nemesis, sajnos nincs igazatok. Lazán végig lehet tolni az összes eventet és mini eventet maxon egyben, nincs olyan, hogy kihagyok valamit a másik miatt. Saját tapasztalat. MAx nem vagyok a toplistában az első 10 között, de mindig fullos jutalmakat kapok. Többféle feljődési lehetőség sincs, ahogy eddig sem volt. Mire költsem ez az LE-t? Szakértelmekre teljesen felesleges, mit növeljek, csapdaészelést vagy idpmítást? A templom úgyis kötelez minimális fejlesztésre, azon felül nincs értelme. AF pontok? Ugyan, Ha eléred a 2000 AFP-t, onnantól csak gyűjtöd, és várod, hogy ki tudd fejleszteni a következő fejlődés hatalmát. Már nem is szabad költeni (meg nem is lenne mire).
Tulajdonságok? Offsboy leírta a lényeget (bár én nem teljesen értek vele egyet), de a trend azt mutatja, meg a kémkedések is, hogy gakorlatilag az IQ-t tolja mindenki, a maradék tulajdonságokat max utánhúzza, ha muszáj.
Itt egy jelentős befolyásoló tényező van. Ősköves vagy, avagy sem. Nekem van mindkettő karakterem, az ősköves tud fétist szerezni, végigtolja a BU-t, a nem ősköves pedig ebből csak részben tudja kivenni a részét (ami nem feltétlenül baj).
Az új eventekben gyakorlatilag őskőért veszel fétist, ez tény, csak nem egyben 150-ért a relikviák oldalon, mint az ősi fétist. De ezzel sincs gond, jó fejlesztés, hogy tettek rá egy szép ruhát a direkt pénzköltésre.
Ettől függetlenül nincs többféle fejlődi út.
Dátum: 2014.09.18. 18:50:04
Én is örülök a sok új fejlesztésnek, köszönöm
Azt ettől függetlenül nem értem, hogyan lesznek ettől egyedibb karakterek (NEMESIS).
Dátum: 2014.09.17. 13:38:19
tetszik
Dátum: 2014.09.15. 14:25:13
az valóban elég szánalmas, hogy egy pár fős szövetség megelőz egy olyan szövetséget, ahol 10-20-30 ember munkáját kell koordinálni a sikerességhez
az meg csak bónusz, hogy ha ilyen kis szövetségek nyernek, akkor a jutalmuk lófütty lesz (LE töltés a kútba), mivel nekik se piramis, se tudás fája
a nagyon szívnak, a kicsik nyernek, de minek...
Dátum: 2014.09.15. 10:47:17
Szülinaői akciós befizetés lesz most szeptemberben? Fogy a zseton
Dátum: 2014.09.05. 16:17:08
Tévedsz Rosco, nem +67%, épp ezt írták az előbb.
Nálam a karakterlapon 119% van írva, szerinten az duplázza a szakit? Durva lenne
Dátum: 2014.08.27. 16:15:57
Biri, az LE/TP arány olyan, mint a HH és Kufár event alatt, ami valóban remek, ennek örülök.
Az eseménypont számolással sincs probléma, a többinél is úgy megy.
Nem gondoltam valami atomtápra, de mondjuk azt el tudnám képzelni, hogy az eddigi 10 PP= 5 db token után minden további 10, 20 vagy 50 (ami tetszik) PP után +1 db tokent adjon. Ez szerintem méltányolható lenne.
Dátum: 2014.08.27. 15:35:29
Egy észrevétel a szövetségi bajnokival kapcsolatban. Sikerült egy olyan eventet kreálni, amiben mindenki ugyanannyi jutalmat kap, függetlenül a beletett erőforrástól. (10 portyát mindenki le tud nyomni)
Az, hogy ki nyeri a versenyt meg irreleváns, mivel a jutalom szövetségi szinten kb. nulla értelmű (kivéve az első 3 helyezettnek).
"Ezenkívül a tagok aktivitásuktól függően bajnoki tókeneket kapnak" ezt írtátok. Nos ez nem igaz, 10 portyára és 100-ra is mindenki ugyanannyi (5) tokent kap.
Jó lenne, ha átgondolnátok, mert ez így csalódás. Az 5 tokent MINDENKI össze fogja szedni naponta, akkor ebben mi az inspiráló? A jutalom nem, az tuti.
Dátum: 2014.08.16. 22:00:23
Idézet: Lenk4 - 2014.08.14. 12:08:51
Top szövetségben nem olyan egyszerű elhozni egy kincset...


Nekünk a V5-ön TOP1 szövetségben a a fülünkön folyik ki a sok kincs. Nagy segítség volt, hogy lehetővé tették, a láthatatlanság sokkal macerásabb és totál felesleges/értelmetlen feladat volt önmagában.
Dátum: 2014.08.13. 22:42:43
Idézet: Divix - 2014.08.13. 21:04:58
Jah és még annyi hogy az össze ilyen játékos aki egyből beírt h bug meg ilyenek!! az elmehet...remélem tudják hogy hová. a gyomrom is felfordul tőlük a társadalom söpredéke, ha már nekik nem volt jó akkor már másnak se legyen!! Miféle mentalitás ez?? az ilyen emberek voltak régen a besugok, akik egy szaladnak hogy jajj ez meg az történt!!!! egyenesen szánalmas!!!


Orvos látott már?
Dátum: 2014.08.13. 18:16:18
Nem értem miért kell sírni minden egyes új esemény bevezetésekor? Igen tudom, általában szoktak kisebb-nagyobb bugok előfordulni, de nem kell azonnal nekiesni az eventnek induláskor, mint részeg tót az ajtófélfának, lehet vele várni picit, amíg minden kiderül. Azt senki ne mesélje be, hogy azonnal, vagy 1 órán belül kell megcsinálni és sietnie kellett.
A leírásba meg belekötni felesleges, nekem érthető volt, vagy ha nem, akkor 24 óra múlva úgyis kiderül a folytatás.
De itt már többen megszokták, hogy a seggük is ki van nyalva és sírnak, mint a fürdős kurvák mindenért.
Dátum: 2014.07.18. 12:38:54
köszi
Dátum: 2014.07.18. 11:17:15
Meg tudná valaki mondani, hogy LE-ből kiváltott feladatok költsége hogyan növekszik?
Dátum: 2014.07.02. 11:25:34
hogy fizess elő a vip tagságra