Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kwisatz

Dátum: 2015.03.02. 12:32:12
Grat minden résztevőnek ebben a 4-esben, nyílt küzdelem volt, egyenlő esélyekkel.
Ugyanakkor ez nem mondható el a V5-on, ahol az ADAMOS alja módon összeszövetkezett Vándorokkal ellenünk,így is csak 1 ponttal tudtak megverni. Szánalmas.
De persze lehet puszta véletlen is hogy a 6 kör alatt az a két szövetség egyetlen egyet sem ütött egymás mezőire, csak mindketten bennünket támadtak.
Dátum: 2015.02.23. 13:33:13
V5-on ismét A Jóleső Hullaszag nyerte a Szövetségi Bajnokságot, immár második alkalommal. Köszönöm a tagoknak a példaértékű hozzáállást és együttműködést, 100%-ot hoztunk össze.
A vetélytársaknak (Tébolyult Mágusok, Vének Tanácsa) is gratulálok, lehet készülnötök a revansra
Dátum: 2015.02.20. 16:40:07
Ez az event nem a versenyről szól (sajnos).
Egyrészt azért, mert sok benne a random, ami nem tervezhető (ősdrágakő, plazma stb), másrészt nem mindenki ér rá 12:00-kor csillió erőforrással, hogy 1-2 nap alatt megcsinálja.
Van, akinek ez megér egy halom pénzt, mindig akad pár fanatikus (pl. Lan) nekem biztosan nem éri meg a rohanás, sőt, kényenlmesen végigmegyek és kiszedem a max. hasznot belőle. Ez amolyan ajándék kirándulás, de szerintem nem ez volt az eredeti célja.
Jól újra kellene gondolni nem csak a lassítást benne, hanem a feladatokat is. Van idő a következőig, de félek, megint az lesz, hogy 1 nappal előtte beírnak ide, hogy változtassanak, de arra már nem lesz idő.
Esetleg az élő talin lehetne erről bővebben egyeztetni.
Dátum: 2015.01.28. 12:16:52
Új tűnik a problémám megoldódik kilogoláskor.
Újra belépéskor megint az eredeti verzió van, szóval lehet variálni, hogy mit hagyunk ki, csak kell egy relog.
Dátum: 2015.01.28. 11:00:02
Valami hiba van a rendszerben:

minden tulajdonság fejllesztés esetén:
+38 Erő, +38 Támadás, +38 Védekezés, +37 Egészség, +37 IQ, +37 Mágia, +37 Taumaturgia
250 Kiégett őskő

mágia kihagyása után:
+38 Erő, +37 Támadás, +37 Védekezés, +37 Egészség, +37 IQ, +37 Taumaturgia
250 Kiégett őskő

Megette Landragór vagy mi?
Dátum: 2015.01.12. 15:00:07
ha nem tudod kiszámolni, akkor "ráérzésre" is lehet csinálni, olyan mező nincs, hogy "érdemes" támadni", pont az a lényeg, hogy taktikázz, ha előre kiszámítható lenne minden, akkor nem lenne értelme
Dátum: 2015.01.07. 14:39:11
köszi
Dátum: 2015.01.07. 14:34:44
Spektrálist kell turbózni ezen az eventen, ha nincs maxon?
Dátum: 2015.01.06. 21:32:20
Valaki csinálja már meg...
Miklós, ha bevezetitek a harmadlagos pontszámot is, az látható lenne a ranglistában? Ha igen, nem biztos, hogy az jó ötlet lenne, mert sokat elárulna a szövetségi taktikáról, ha a többiek látják, melyik körben mennyit támadtunk.
Esetleg úgy lehetne kivitelezni, hogy csak a teljes forduló végén jelenlen meg, amikor eldől a toplista?
Köszönjük. A harmadlagos pontszám szerintem az összes győzelem alapján legyen számolva. Ha már tényleg csak ez döntene, akkor a nagyobb erőfeszítést véghez vivő szövetség járjon jobban.
Érdeklődnék, hogy sikerült-e Baratynak utánanézni az eredeti problémának?
V1-en első fordul végén a pontszámok se nem felezettek, se nem súlyozottak (meg máshol sem).
Dátum: 2015.01.04. 23:53:02
kb. 10 óra óta nem megy.
A "SENKI" amit írsz, nem helytálló.
Mert lehet, hogy az ellenfél a SZB-n este 6-re leütötte a támadásait, én meg speciel még egyet sem.
Friss: be lehet lépni
Dátum: 2015.01.04. 23:16:41
V5 nem megy!
Jó lenne gyorsan rendbe rakni, mert a szövetségi bajnoki múlhat rajta, ha nem tudunk eleget ütni.
Sanyika, nem érted a lényeget bakker! Nem az a lényeg, hogy ki mit kap jutalomnak, hanem az, hogy nem úgy számolják, ahogy állítják! Mit nem lehet ezen felfognod?
Tehát alapvetően 2 probléma van:
1. Úgy tűnik, hogy a ranglistás pontszámok megjelenítésénél nincs felezve az első forduló pontszáma, hanem a teljeset látjuk (erre írtam konkrét példát, ami matematikailag lehetetlen, mint most a V1-es első helyezett pontszáma).
2. Nincs Tie Break, ahogy Agatitiy és Popeye írta.
Ezt a két problémát kell alaposabban megvizsgáni.
És most tekintsünk el attól, hogy ki hányadik helyen végzett, azt majd újra elő lehet venni, ha az első két kérdésre pontos választ kapunk.
Itt alapvetően nem a verseny szabályát vitatjuk, hanem azt, hogy valóban pontos-e az elszámolás és a ranglistán kiírt másodlagos pontszámok helyesek-e (figyelembe van-e véve az első forduló felezése).
Miklóssal már egyeztettem ezzel kapcsolatban, előre is köszönjük az utána járást.
Dátum: 2014.12.22. 16:21:15
Mondjuk.... platinára?
Dátum: 2014.12.22. 13:00:39
Pedig most jött volna a visszavágó
Gratulálok nektek a két első helyhez, kevés ilyen kvalitású szövetség van a V5-ön.
Dátum: 2014.12.16. 16:42:41
Ezt kár volt bemásolni ide, ebből nem tudtunk meg semmilyen harci paramétert tőletek.
Ha már debug meg random (a Te csatád nem az a katergória). Akkor beszéljünk arról, miért van az, hogy egy karakter 100-200-300-zal kisebb IQ-val, szerencsével telibe ver varázslattal?
Ez nem random, itt valami már van. Ez is olyan direkt szívatás, mint a 30 PP-s Hordák harca vagy Szövetségi Bajnokinál? Tudom, hogy egyszer (talán többször) Miklós már leírta, de azért szeretném pontosítani: Tökmindegy, mennyivel gyengébb egy karakter, valamennyi (pontosan mennyi?) seélye van, hogy hülyére varázsol? Mert akkor nem sok értelme van top karaktert húzni.
Analógia:
Trabant VS Ferrarri: 100-ból 99-szer a Ferrarri nyer, de 1-szer a Trabant legyorsulja? Így kell érteni?