Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kwisatz

Dátum: 2015.08.17. 11:00:02
V5-ön azért nincs fa, nehogy kiderüljön, hogy olyantól kaptam ki, akitől nem illene
Dátum: 2015.08.13. 15:12:31
És semmilyen plusz LE nem jár a betöltésért, csak a "fullos" ultraspec, amit egyébként is megkapnál egy mezei TU növeléskor.
Itt elsősorban a csatlós/állat fejlesztése miatt éri meg az event és kapott tárgyak miatt. Pusztán LE költés miatt nem jársz jobban.
Illetve a +5 szerencse grátisz
Dátum: 2015.08.02. 11:41:17
Idomításnál nem lehetne az összes állatot egyszerre? Esetleg Prémium vagy VIP tagság lehetne feltétel. Annyira értelmetlen és macerás 5-6 állatot egyesével beidomítani.
Dátum: 2015.07.23. 23:53:18
Itt nem csak erről van szó. Igen, a robbanás csúnyát tud sebezni olcsón, de ennél sokkal nagyobb probléma az irreális random faktor és az értelmetlen harcrendszer, amire többször is hivatkoztam. Egy konkrét példa:
"Elmondasz egy éjfatty sikoly varázslatot. (-770 VP). X egy szaltóval próbálja megúszni. Csak 4469 életpontot vesztett. Ellenfeled negatív aurája sebez rajtad 223 életpontot. Ellenfeled állatai 1 életpontot sebződtek.
Regenerálsz 52 életpontot. Ellenfeled 52 ÉP-t sebződik.X kezéből feléd süvít egy magmarobbanás. 21449 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -68 Támadás, -68 Védekezés, -203 Kábítás. Az állataid 5147 életpontot sebződtek.
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 42 ÉP-t."
Nekem 500-zal nagyobb az IQ-m, 300-zal a szerencsém és 200-zal a taumaturgiám. A krit varázslatot nyilván nem tudom, de a szaki összeg alapján annak is sokkal nagyobbnak kell lennie.
Ezek alapján egy ilyen fordulatnak kb. 0% eséllyel kellett volna bejönnie. Ezt kellene megreformálni, nem (csak) a robbanást. Ebben több 10 millió LE differencis és több 100 őskő van a javamra, most akkor hagyjam abba a játékot az ilyen nyilvánvalóan elfogult és igazságtalan szisztéma miatt?
Dátum: 2015.07.23. 13:09:18
Nem kell hozzá zombigép, egyértelmű, aki a topon van, az változtatást/csökkentést szeretne, a gyengébb karakterek meg így használnák, nekik jól jön.
Mivel elég sok gyengébb karakter van, miért furcsa, ha 10-en beszavaztak időközben. Én nem lennék meglepve tripla ennyi szavazattal sem, nem csak az a 10 karakter játszik, aki állandóan ide irogat.
Dátum: 2015.07.22. 19:39:38
értem, én is erről beszéltem
Dátum: 2015.07.22. 17:32:49
de felezve lenne az erősség, olvasd el Miklós hozzászólását, szóval az 300.000 max ÉP-nél 15.000 lennne (aztán nőhetne tovább, ha teszed bele a fehér mytokat)
Dátum: 2015.07.22. 17:00:11
Ezzel a felezéssel és CAP-pel ki is lenne herélve az egész. 300.000 max ÉP-re max 15.000 sebzés? Ezzel a gyengébb karakterek ugyanúgy bucira lesznek verve a TOP-tól, minden visszatérne az robbanás előtti időszakhoz. Kisebb max ÉP-nél értelemszerűen még kevesebb lenne a robbanás Nekem mindegy, akkor nem fogom fejleszteni a fehéret, de megint a TOP járna jól (hozzáteszem, én is az vagyok). Szóval ezt akarjátok?
Büyük, az állat sebzést se tudjuk jelenleg levédeni, pedig az is nevetséges, hogy nem talál el egy körben sem a karakterével, de a hurka kis pincsikutyái szétmarnak.
Szóval azzal is kellene valamit kezdeni érdemben (a myto képesség nem megoldás erre).
De akkor már oda jutunk megint, amit a másik topikban is írtam, hogy gyakorlatilag NEM LENNE SZABAD egyáltalán, hogy hozzám bírjon érni egy olyan karakter, akinek mindenre -300-ra van hozzám képest. Vagy ha igen, max karcolni pár ÉP-vel.
Viszont ezzel meg el is menne a kedve a többségnek az egésztől. Szóval ha robbanás merf, akkor állat találati esély és kezdő Harry Potterek sepll nerfjét is kérem.
Dátum: 2015.07.20. 16:24:31
Én úgy látom, hogy főleg olyanok akarják a nerfet, akik eddig a kiskirályok voltak és megszokták, hogy a kamratöltelékek hullanak, mint a legyek. Most meg megint meg a sírás szokás szerint, hoy jajj, de erős ez a táp, nerfeljük.
Nagyon sok dolgot lehetne módosítani a csatákkal kapcsolatban, ez is lehet akár az egyik, de a "to the ground, baby" stílust nem erőltessük, ha lehetne kérnem.
Főleg azért sem, mert sokan időt és pénzt nem kímélve növelték fel a robbanást és ha lesz egy durva nerf, akkor megint kidobott pénznek fogják érezni (én nem növeltem még fel, csak kis mértékben, nekem nem fájna a nerf).
Személy szerint sokkal nagyobb problémának érzem, hogy a varázslat körben olyanok is levarázsolnak, akiknek 0% esélyük lenne, mert minden tulajdonságuk több százzal alacsonyabb. Tudom, hogy Miklós szerint mindenkinek meg kell adni az esélyt, de talán nem 10-ből 1X, hanem 100-ból vagy 1000-ből 1X, az korrektebb lenne.
Ez olyan, mint amikor a Trabant azért győzi le gyorsulásban a Ferrarit, mert a szervezők a rajt előtt kiveszik a motort a Ferrariból és azt tolni kell a pályán.
Dátum: 2015.07.13. 12:06:35
Tisztelt V5-ös szövetségek!
A Jóleső Hullaszag Szövetség ezennel bejelenti, hogy abbahagyja a versenyszerű Szövetségi Bajnokságot. Nem most döntöttünk így, hanem hetekkel ezelőtt, de meg akartuk várni ennek a szezonnak a végét. Úgy gondoljuk, „a csúcson kell abbahagyni” mondás ránk maximálisan igaz. A Bajnokság fennállása óta 6 alkalommal nyertünk a 9 szezonból (plusz 3 db II. hely) és az utóbbi fél évnyi 5 szezonban folyamatosan TOP1 helyen végeztünk. Van néhány olyan szövetség, akik méltó ellenfeleink voltak és élvezetes volt velük küzdeni, szeretnénk megadni nekik a lehetőséget, hogy az ő nevük is zölden virítson a szövetségi toplistában. Természetesen az, hogy a hard core versenyből visszavonulunk nem jelenti azt, hogy abbahagyjuk, csupán casual módban játszunk tovább, immár tét és számolgatás nélkül és az eredményeket sem fogjuk felvésni a szövetségünk dicsőség táblájára. Sok sikert kíván nektek a továbbiakban a Jóleső Hullaszag Szövetség nevében a Szövetségi Bajnokság két stratégája: Thomas Buildermann és Yrkalla."
Dátum: 2015.06.16. 21:17:51
Miklós, V5-ön valamit kezdeni kellene a bajnokik szintbeállításával. A TOP lassítás miatt gyakorlatilag a TOP 50 egy kategóriában indul, mert mindenki 183-184. szintű és ott van Kiaphet, aki egyeduralkodó és senkinek sincs esélye megnyerni a bajnokit, csak neki. És teljesen mindegy, mennyi mínuszt kap a tulajdonságaira, -300-zal is hülyére ver mindenkit félkézzel.
A TOP lassítás miatt megint hónapokig mindenki ott fog szívni, pedig ha ő rajta kívül van jó pár karakter, aki kb. egyenlő erős lenne és izgalmas, nyílt küzdelem lenne minden bajnoki, de így megint meg van ölve az egész hosszú időre. Aztán ha átmegy esetleg fél év múlva eggyel magasabb kategóriába, akkor 1-2 bajnokin alatta lehet valami és utána megint beáll az a kategória is fél évre, ez rendkívül irritáló. Lemaradni vagy elhúzni szintben nem lehet tőle, így mindenki meg van lőve (kivéve 1-2 inspirátoros karakter).
Dátum: 2015.06.16. 16:28:14
Akkor nem éri meg kifejleszteni annyiért. Köszi.
Dátum: 2015.06.16. 15:39:37
Epikus robbanása van valakinek, hogy működik? Költi a harag pontokat 20-asával vagy lehet lőni korlátlanul?
Dátum: 2015.06.09. 19:56:26
Miklós, lesz jövő hónapban akciós befizetési lehetőség? Nem mindenki tud elmenni a találkozóra.
Dátum: 2015.06.08. 23:22:52
megvan, ott, ahol mondtad, de a v6-on én meg a többin kerestem
Dátum: 2015.06.08. 23:17:22
köszi.
az a probléma, hogy ott nincs
az e-mail reg ugyanaz, mint a többi világon
elég bosszantó...
Dátum: 2015.06.08. 23:02:11
elértem a lvl 50-et v6-on, hol a fétis? nem találom egyik világon sem
Dátum: 2015.06.03. 15:52:12
Ezt hogy csinálod?
Én állandóan a húsvéti fétisest harcoltatom, a kezdetek óta megvan a fétis és 1-2 szintet léptek a passzív csatlósaim, pedig minden erőforrást elköltök. (zöld myto is van a csatlóson)
Akkor egyetértünk abban, hogy kényszertáp.
Az elméretezésben nem annyira. Akik kb. egyforma erős karakterek, azoknak kb. egyforma erős ez a képessége.