Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kwisatz

Dátum: 2015.11.06. 21:45:53
Nincs igazatok. Temérdek példát lehetne hozni az életből. Én nem két hasonlóan erős karakterről beszélek, hanem nagyságrendekkel gyengébbről, rosszul nézitek a dolgokat.
Ha két hete járok box klubba, akkor nyugodtan kiállíhatok Klicskó ellen, 100-ból egyszer úgyis lenyomom, nem igaz?
Dátum: 2015.11.06. 21:10:17
Az 1% indokolatlanul sok. 0.1% vagy kevesebb korrektebb lenne. Így minden paramétertől függetlenül van esélye a nagyságrendekkel (nem 10-30%-kal!) gyengébb karakternek is nyernie. Ennek mi értelme? Ez olyan, mintha egy Ferrari és egy Trabant versenyezne és néha a Trabant nyerne. Ez mennyire reális?
Dátum: 2015.11.06. 20:54:02
Sokadszorra mondom, írom, hogy valamit kezdeni kellene a harc algoritmussal, mert olyan marhaságok jönnek ki a csatákban, ami a nonszensz kategóriába tartozik.
Ismét itt egy sokadik példa, Miklós, jó lenne, ha tényleg foglalkoznál a problémával:

Idomított állatod, egy 423. szintű állat is részt vesz a csatában. X idomított állatai, egy 309. szintű, egy 305. szintű állat is részt vesznek a csatában. Őrjöngve vetitek magatokat a harcba.
Mormolsz, kezedből kirepül egy éjfatty sikoly. (-770 VP). X félrevetődik. Csak 8436 életpontot vesztett. Ellenfeled állatai 70 életpontot sebződtek.
Regenerálsz 187 életpontot. Ellenfeled 187 ÉP-t sebződik. X elmond egy szirénsikoly varázslatot. 18038 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -155 Erő, -124 Elnyelés. Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-721 lélekenergia) A negatív aurád sebez rajta 216 életpontot. Az állatod 8525 életpontot sebződött.
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 235 ÉP-t.

A két karakter közötti "apró" különbségek: módosított TU-val
IQ 2213 vs 1375
Tau 1630 vs 1160
Szerencse 1369 vs 987
Krit vari: saccra + 1000 a javamra, de lehet, hogy csak +800
gyémánt vs zafír horda
Kihagytam valamit?
Ezen után ő sebez 10K-val többet? Ezt mégis mivel indoklod Miklós? Így aztán van értelme ősköves TOP karaktert fejleszteni
Várom a válaszodat, de lehetőleg ne azt írd, hogy minimális esélyt adni kell mindenkinek, mert ez a "minimálisnál" egy hangyányit több. A találkozón is szóvá fogom tenni, mert szerintem egy alapos ráncfelvarrás ráférne a harcrendszerre. Tudom, hogy nagy falat, de mégis, jó lenne elkezdeni.
Köszönöm.
Dátum: 2015.11.03. 12:56:47
köszi
Dátum: 2015.11.02. 15:57:53
Mikor kezdődik a következő nagy event?
Még egy új ötlet:
Épület: Szövetségi Aréna
hatása: mint a mezei aréna, de ki lehetne hívni harcra más szövetségből is karaktereket, mondjuk onnan, ahol már ezt az épületet felépítették
nem kerülne PP-ne, nem lenne LE veszteség
esetleg valami minimális jutalom, de ez opcionális
én szívesen csatáznék olyanokkal is, akiket vagy nem érek el szintben, vagy azonos hordában van, esetleg baráti viszony miatt nem támadom normál portyában stb.
Ilyesmi is eszembe jutott, kösz, hogy leírtad
Lehetne töbszemélyes PVP csata, akár 5v5 szövetségek között stb, a lényeg, hogy az ember kedvet kapjon újra a PVP-hez. Nem feltétlenül LE nyerészekdés lenne a lényeg. Vagy lehetne alternatív portya, amivel fix LE mellett (mint SZB) mondjuk portyatokenekek gyűjtenénk, amit be lehetne váltani olyasmikre, mint a mini eventek jutalmai.
Ötlet szerintem lenne bőven.
Szóval csaltatok. Köszi, hogy ezt így sok oldal köpködés után leírtátok.
Értem, tehát ne a csalót ítéljük el, hanem azt, aki felfedi a csalót.
Ez elég sok mindent elmond rólatok.
Még nem olvastam végig a szappanoperát, de már egy dolog világos a hozzászólásokból:
Vagy Offsboy hazudik, manipulál, vagy Te, Necro Manci (and Co.).
Offsról ezt nem tudom elképzelni, ős ismert (elismert) játékos, mi szüksége lenne rá? Ha kiderülne róla, tönkretenné vele a hitelességét, nincs értelme neki ezzel szórakozni.
Rólad nem tudok véleményt formálni, mert nem ismerlek, de ha VALAKI TEREL ÉS HAZUDIK, az jó eséllyel Te vagy. Persze ártatlanság vélelme fenn áll, de vajon ki lehet a hunyó?
Erre már muszáj nekem is hozzászólnom. Előfordul, hogy nem értek egyet LanMaffiával vagy Offsboyyal különféle okok miatt, de most abszolút igazuk van. Ez tiszta csalás. Miért? Egyrészt mert le van írva és el is mondják az élő auckión, hogy nem licitálhat senki más nevében. Ez már önmagában elégnek kellene lennie. De ott van a morális kérdés is, gerinces ember ilyet elvből nem tesz. Itt több hónap/év alatt összekuporgatott aranydukát mennyiségről van szó, ne keverjük már össze egy beholder szeme forgatással. Lehet sírni, ríni, én nagyon komoly szankciókat javasolnék a renitensek ellen. Akár végleges zárolást is.
Legutóbb nem tudtam a nyári talira elmenni, pedig elvihettem volna a szívósság övét. Eszembe sem jutott megkérni valakit, hogy licitáljon, fél évnyi táp kimaradt, majd megyek novemberben
Dátum: 2015.10.06. 12:31:46
Miklós, ha már szerencse, akkor javasolnék a harcrendszerben egy finomhangolást. Az, hogy valakit egy sokkal erősebb rendszeresen elver kevésbé bosszantó, mint fordított esetben egy nagyságrendekkel gyengébb ellenféltől kikapni és otthagyni egy halom LE-t, mert a random faktor olyat dob neki, ami matematikailag lehetetlen (gondolok itt arra, hogy minden TU-ja 300-zal kisebb). Szóval ennek az esélyét jelentősen csökkenteni kellene, mert így túl nagy az esélyük, hogy bemákolják a csatát. Én megértem, hogy kell mindenkinek sikerélémény, de azért lehetne "reálisabb". Főleg, hogy ezt SEMMILYEN módon nem tudjuk befolyásolni, ha olyat dob a gép, akkor egy nem ősköves harmatgyenge karakter is nyerhet egy tápgép ellen.
Dátum: 2015.10.01. 15:13:29
"Indíts 50 támadást szövetségi háborúban"
A Szövetségi Bajnoki is jó erre?
Dátum: 2015.09.25. 12:43:42
"Ugyanazok a lépcsőfokok, ugyanazok az akadályok. Rutinfeladat lesz. De a hatodik érzéked óvatosságra int. Semmi sem az, aminek látszik... ..."

Szerintem meg minden pont ugyanaz
Dátum: 2015.09.24. 13:06:44
nem bővültek ki, eddig is soronként 3 db csillagos volt
Dátum: 2015.09.24. 13:05:47
én semmi változást nem látok
magyarul is leírnád kérlek? mert nem értem.
az alsó sorba feladatot tenni meg alapból szemétség, 100.000 TP hiányzik a szintlépéshez, most emiatt dobjak ki 10 őskővet? nevetséges...
Dátum: 2015.09.14. 13:29:04
Ne haragudj, nem akarok a zsebedben turkálni, de ha már hónap közben nincs pénzed úgy általában, akkor miből van pénzed a játékra?
Dátum: 2015.08.24. 13:03:35
Nem tudom mit akarsz, egyedül végigverni a TOP szöviket SZB-n?
Dátum: 2015.08.20. 16:10:10
A rubin forgácsdarabot is bele fogja számolni? Ha igen, benne kell lennie egy gyűrűben és fel véve kell lennie?