Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kwisatz

Dátum: 2015.12.19. 17:04:37
PÓK kasztot senki sem hozott létre, ezt honnan veszed? (az, hogy pár játékos direkt így suboptimalizál, az nem "rendezői" utasítás)
Már kezdem kapiskálni, hogy lett pár embernek szép combos csatlósa, melyek hogy-hogy nem, pont a fontos dolgokra adnak nagyon magas fokú tápot.
Félreértés ne essék, nem akarom abba az irányba terelni a témát, hogy aki többet fizet az erősebb (mondjuk ez így van), és hogy ki mennyire pro. Azon lehet vitatkozni.
Az alapfelvetés az volt, hogy a TOP50 a lassítás miatt együtt mozog V5-ön és így gyakorlatilag mindenki abban a kategóriában van, ahol Kia. Nincs lehetőség lemaradni, feljebb kerülni másik kategóriába normális játék esetén, így senkinek sem lehet elméletileg sem esélye győzelemre, sikerre. És a jelenlegi struktúra szerint ez így megy majd az idők végezetéig, vagy amíg ő abba nem hagyja a játékot. Erre keresek olyan alternatívát, amitől nem csorbul a bajnokok hírneve, de másoknak is legyen értelme nevezni a bajnokira.
Lehet, hogy van még mit tanulni. De az is biztos, hogy ha valaki X Ft-ot költ a játékra, a másik meg 2X-et, akkor nem lehet behozni a hátrányt.
Mesélj már nekem arról kérlek, hogy lehetne megszorongatni. De komolyan. Én "rendesen" költök őskövet, bár nem a max befizetéssel. Kia nem tudom jelenleg mennyit költ, de a korábban amikor beszéltem vele mindig mindent megvett,l maxot fizette be. Én nem. Optimalizálni mindketten tudunk. Szóval ő több pénzt fektetett a játékba, mint én és mondjuk egyforma tudással bírunk, akkor hogyan tovább? Ha ő maxot költ és előrébb van mint én, akkor én hogy tudok lefaragni a hátrányból? Amúgy kíváncsian várom a többi V5-ös karakter véleményét, ők hogy látják, mennyire van értelme nekik nevezni abban a kategóriában. Azért az sokat elmond, hogy rajta kívül a TOP 10 nagyjából egyforma erős. Milyen érdekes... biztos mindenki lusta. meg nyugdíjas.
De nem is ez a lényeg. Én egy ötletet javasoltam, ez csak egy váz, jött rá több módosítás is, nem ragaszkodom a kék/piros medálhoz, lehet más színű, más értékű, azt szeretném, hogy legyen egy kis sikerélménye másoknak is bajnokin.
1. Nem a Lady toplistáról van szó, hanem a bajnokiról. Nem releváns, hogy ott ki hányadik (még LE-ben sem).
2. Utol lehetne érni, abban az esetben, ha abbahagyná a játékot.
3. Kérdezd meg tőle, hogy az elmúlt 2 évben hány olyan bajnokija volt, ahol nevezett és nem ő nyert. Segítek, nulla.
Ariel, pont Te mondod ezt? Eddig úgy ismertelek, mint a ki 100%-osan ismeri a Végzeturat. Bár lehet, hogy a játékot ismered, de a V5-ről ezek szerint fogalmad sincs.
Ott a TOP karakterek között van kb.6-8 olyan, akik közel egyforma erősek, ki ebben jobb, ki abban. Jó eséllyel 5 bajnokin 5 különböző győztes lenne.
Viszont ott van Kiaphet, aki mindenkit tönkrever -200-as tulajdonságokkal is. NEM LEHET UTOLÉRNI! Builermannek elméleti esélye lehet az inspiráció miatt talán, de az egy speciális szabály, ami a TOP-ban csak neki van.
Én szeretnék nyílt versenyt, izgalmas bajnokikat, hogy legyen értelme nevezni és részt venni rajta. Mondom még egyszer, ez nem Kia hibája, inkább keressünk egy olyan megoldást, aki nem csak neki, hanem a többieknek is jó.
Igen, épp ezért nem instant jutalmat gondoltam, hanem olyat, amit gyűjtögetni kell, így a győzteseknek sem lehet oka panaszra. Nem a beváltás a lényeg, hanem az, hogy a sok 2. 3 hely is érjen valamit, azért is meg kell dolgozni.
Látod, pont ez hiányzik a V5-ről. Ott nincs semmilyen alternatíva, nincs olyan, ki x vagy y nyerhet, meg mindig más az erősebb. Akkor van esélye valakinek nyerni, ha Kiaphet elfelejt nevezni (egyszer-kétszer előfordult véletlenül). Egyébként én személy szerint jóban vagyok vele, nem ellene találtam ki ezt, csak így azon a szerveren abban a kategóriában nincs értelme a bajnokinak, és ezzel ő is egyetért.
Felőlem lehet zöld is, a lényeg nem ezen van, hanem azon, hogy más is elismert legyen. V5-ön a TOP 50-ből 48 karakter ugyanabban a kategóriában van és 0% esélyük van nyerni Kiaphet miatt. Nem kell azzal jönni, hogy ki milyen erős/nem erős karakter, ha nem ismered a V5 karaktereket, ne ítélkezz. Egyébként egy valós olimpián sem csak az első helyezettet ismerik el, hanem a 2. 3-at is.
Nekem, én javasoltam, szerintem így korrekt. Van valami gondod vele?
Dátum: 2015.12.16. 00:06:05
A rubin horda pontosan milyen és mennyi bónuszt ad? Azon kívül, hogy "könnyebben találsz".
Dátum: 2015.11.30. 00:14:06
Miklós és Baraty felé szeretném jelezni, hogy a 211-es szintű ősköves fegyveren (Thór kalapácsa) nincs lélekszívás. Eddig minden prémium fegyveren volt, ezt megelőzően is és ezt követően is, kérem, hogy rakjatok rá a szintnek megfelelően, ez gondolom csak egy hiba és nem szándékos. Minden más stat beleillik az adott szint környezetébe.
1-2 évig biztosan nem lesz máshol elérhető az aukciós fétis (by Miklós)
Offsboy, köszi az összefoglalót. Én személy szerint örülök, hogy konstruktívan tudtunk a VU fórumon előállni új ötletekkel és Miklósék részéről is jött elég sok újdonság (csatlós upgrade, új event stb.)
Viszont elég kevesen voltunk szerintem a BU csapatversenyen, mindössze 5 csapat volt. Persze így is élvezetesre sikerült a verseny, külön köszönöm, hogy lehetett a jutalmak közül választani és a bevezetett bronz-ezüst-aranya nehézségi szint is remekül el lett találva. Egy megjegyzés, ahogy már ott is kiderült, legközelebb ne egyesével kapjuk meg a feladatokat, hanem egyszerre, volt egy kis logisztikai nehézség, de ettől függetlenül nagyon szuper volt.
Elkezdheted ütni az entitásokat, aztán vedd ki a tápokat a ládákból
Hogy ne mindig ti nyerjetek
Dátum: 2015.11.23. 14:24:41
Koszi a valaszokat. Sajnalnam is ra a LE-t, csak kivancsi voltam, mert 1:1 aranyban mar erdekes lenne eros spell sebzessel.
Dátum: 2015.11.22. 19:45:44
A másodlagos támadás és másodlagos varázslattal kapcsolatban kérdezem:
Meddig lehet húzni? Úgy értem, nincs felső határa, de a sebzés hány %-a meg át max az állatokba? A Wikin 25%-ot írnak, de ez bizonyosan helytelen adat, ennél nagyobb %-ot is el lehet érni. Van erről valakinek adekvát információja?
Dátum: 2015.11.12. 00:36:36
A következő tárgyak(at) találtad: Horda trófea, 1 AF pont, 2 Fehér kristályital, 3 Csatlóskristály, 1 energiatégla, Platina, 2 Energiakoncentrátum, 1 sisakszilánk, 2 mytokronit csomag, Sorsjegy, 2 templomkristály, hűségszilánk, Relikviaforgács, Kisebb portyázás itala
Dátum: 2015.11.06. 23:39:54
Azt már nem írtam ide, hogy közelharcban el sem tudna találni, én fixen ütném, de mégis 50-50%, hogy ki talál és ki nem. Ez legalább annyira bosszantó, mint a varázslat kör.
A csatát archívumba tettem, vissza lehet keresni referenciának.