Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kwisatz

Dátum: 2020.01.03. 20:54:16
bűvös állateledelt honnan lehet szerezni?
igen, azt is upgradelni kell 10X
Sziasztok,

Írtam Miklósnak a supportra, hogy ezeket az upgradeket szeretnénk beváltáskor:
hűségszilánk:
10 szilánk / 2 db vadászat itala -> 100 szilánk/20 vadászat itala
10 szilánk / 2 db portyázás itala -> 100 szilánk/20 portyázás itala
10 szilánk / 2 db őskő -> 100 szilánk/20 őskő

asztrálszilánk:
10 asztrálszilánk /100 db tetszőleges színű mytokronit (kivéve kék és barna) -> 100 asztrálszilánk / 1000 db tetszőleges színű mytokronit (kivéve kék és barna)

templomkristály:
80 templomkristály / 100 aranydukát -> 800 templomkristály /1000 aranydukát
Dátum: 2019.11.23. 21:46:24
összefoglalva:
- lineárisan nő a kapott LE, nincs felső határ, ki meddig bírja
- napi "limit" van az erősödésre, éjfélkor visszaáll
- energiahasznosítás hat rá
- magas szinten az állatokat nyírja rendesen, 1 millió felett van a sebzés beléjük, nálam 2 csatát bírnak ki max ÉP-vel
- annyit sebez a Xeno, hogy minden csata után isteni ital kell (legalább elfogy, van 900+ db)
- magas szinten már a küldetés nem játszik, se kritikus vari, se kritikus ütés nem jön be
saját példa:
A csatában összesen 1602918 sebzést okoztál, és 1539868 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 301797 lélekenergia és 624 TP!
759. szintű torzszülött
kb. 82. csata a mai napon
A csatában összesen 1851958 sebzést okoztál, és 1949793 sebzést kaptál.

@ Lan, megéri tolni a több LE miatt, a 250-300K LE /CSP arány iszonyat durva
Dátum: 2019.07.31. 22:54:03
Örülök, hogy alapvetően pozitív a visszajelzés tőletek, beszéljetek a belső fórumokon erről, aztán a tervezéstől hátha eljutunk a megvalósításig
Ne feledjétek, veszíteni való nincs, senkinek nem lenne semmilyen hátránya belőle. Én Miklóstól esetleg annyit kérnék (de ez már csak kozmetika), hogy át lehessen nevezni a szövetséget, ahová esetlegesen átmennénk, hogy senkiben se legyen "rossz érzés", hogy pont abba a szövetségbe megy. Nekem speciel teljesen mindegy, hogy melyikbe gyűlnénk össze, de lehet, hogy másnak nem mindegy.
Dátum: 2019.07.26. 20:03:46
Lehet, de én már jobban örülök annak, ha piros a fórum, mint +10 IQ-nak
A napi must have kattintgatás meg zabszem ott lent.
Dátum: 2019.07.26. 10:17:50
Annyiból jó lenne, hogy a közösségi élet frissülne. A játéktechnikai problémákra nem megoldás, de talán sokan szívesebben lépnénk be a játékba és nem a napi kényszerből.
Dátum: 2019.07.26. 08:56:45
Ez jól hangzik, de ez fejlesztést igényel, ami idő és pénz. Nem azért mondom, mert sürgős lenne, de szerintem erre Miklós mondhatja azt, hogy aki akarja oldja meg manuálban. Meg ott vannak az inaktív tagok is, szóval automatizálva nehezebb lenne.
Dátum: 2019.07.25. 20:51:16
Sziasztok,

Ez a topic elsősorban a V1 top 3 szövetség tagjainak szól, de a téma érdekelhet bárkit, így nyugodtan olvassátok végig és véleményezzétek.
Régi játékos vagyok, szünet nélkül játszom 2011 eleje óta. Azt látom, hogy sokat változott a játék a kezdetek óta, jó és rossz irányba is, ami természetes. Sokan abbahagyták a játékot és emiatt a szövetségek régi fénye erősen megkopott. A nagy szövetségek a 35 fős taglétszámának töredéke aktív ténylegesen, nincs pörgő fórumélet. Nincs már régóta érdemi PVP sem, az SZB-t is a nagy részük minimálban nyomja, nincsenek nagy csaták szövetségi szinten, igazából semmi olyan dolog nem maradt, ami miatt azt mondanám, hogy a szövetségi rendszert a jelenlegi formájában érdemes lenne fenntartani.
A fentiek alapján a javaslaton az lenne, hogy a még aktív tagok (akik összesen nem teszik egy szövetség 35 fős létszámát) gondolják át, mit szólnának hozzá, ha közösen, egy szövetsége mennénk. Ez lehet bármelyik, nem a név számít.
Én úgy vélem, hogy a játék már leszálló ágban van, ilyenkor már talán jobb egy "szoc otthonban" közösen elvegetálni, mintha mindenki a saját kunyhójában egyedül unatkozna.
Gondoljátok át a jelent és a jövőt. Mi veszíteni valótok lenne? Megismerhettek új arcokat és esetleg kicsit felpörögne a fórum meg a hangulatot.
Én azt mondom, hogy ez a játék PVE jellegét semmivel sem befolyásolja vagy rontja, szerintem aki még játszik, mind korrekt és normális ember és szerintem megengedhetjük magunknak ezt a luxust, hogy összeálljunk. Én legalábbis örömmel venném.
Köszönöm, hogy elolvastad.
Üdv,
Yrkalla V1
Dátum: 2019.07.17. 11:54:38
Nem tudom hova írjak, de kérem, olvassa el Miklós! A különleges szerencse új AF képeségre elköltöttem 300 AF-et, de a fétisszilánkot nem is lehet kiválasztani. Ez direkt volt így? Ha igen, szeretném visszakérni a 300 AF-emet, mert nem korrekt. Ha nem, akkor kérem, hogy javítsák a bugot.
Köszönöm.
Dátum: 2019.06.28. 15:10:57
Az oldal folyamatosan kidobál vagy nem elérhető, kb 1 órája, kérlek, rakjátok rendbe!
Platinum tallér: Az ismételhető küldetésekért +25% lélekenergia jutalmat kapsz. Előfeltétel: Aranytallér leadása.

Azt hiszem ilyen már van.

A szívósság arany öve: Szívósságod maximuma 150-re nő. Előfeltétel:a Szívósság övének leadása.

Ez nem rossz ötlet.

Kincskereső amulett: Vadászat során +2 asztrális kincset találsz(ha erős, lehet 1, de az meg gyenge(?))

Gyűjti ezt még valaki?

Rundhal köve: Szerezz vadászat során kiégett őskövet küldetésed célszáma 3-ra csökken(ha erős, lehet 4, de nem hiszem)

Bárki csinálja ezt a küldetést?

Tharr amulettje: Minden nap az első belépésedkor kapsz egy a portyázás italát(lehet kisebb, ha erős).

Van olyan játékos, akinél nem áll halomban a portya ital?
Dátum: 2019.04.15. 22:12:18
Mert te nem is veszel semmit, kibicnek tudod...
Dátum: 2019.04.15. 22:11:00
.
Dátum: 2019.03.21. 15:33:06
Nem mindenkinek megy a szövegértés és a logikus gondolkozás, a legegyszerűbb (ingyenes) megoldás az 1. verzió lett volna, de a népnek a fizetős (LE) verzió kell, mert költeni akar.
Vagy túl khm ostoba.
Dátum: 2019.03.18. 22:15:22
Azt azért érdemes Miklóséknak figyelembe venni, hogy ha nem lesz permanens ban, akkor megrendül a tisztességes, fizető játékosok bizalma a játékkal szemben és emiatt akár olyanok is abbahagyhatják, akik becsületsek és fizetnek.
Dátum: 2019.03.09. 12:23:38
Te nem emlékszel, én viszont igen.
8 éve kezdtem a játékot, akkor 5000 Ft-nyi őskő (350+350 db) befizetés elég volt fél évre a tápos, maxos fejlődéshez.
Most mennyi is kell havonta, 1000, 2000 őskő? Az ára meg ugyananyiba kerül.
.
nem került szóba egyik oldalról sem
Írok egy rövid összefoglalót a fórumon elhangzottakról, Lan helyett, mivel nem tudott eljönni, de biztosan lesz, amit kihagytam, ezt kérem, egészítse ki, aki szintén ott volt.
- Lesz egy új event, mely az Ellenséggel kapcsolatos, akik a föld mélyébe száműzték a Galetkiket. Mivel már 10 éve a felszínre jöttünk, a Hordaparancsnokok idejét látják, hogy az Ellenség saját bolygóján is legyőzzük őket, nehogy esetleg újra támadjanak. Az event nem ismétlődő lesz, kb. fél évig fog tartani és minden karakter egyszer tudja végigvinni, mindegy mikor kezd neki, semmiről sem fog lemaradni. Csaték, feladatok, kalandok, kerersés-kutatás stb lesz benne, egy skálán lehet majd látni, meddig jutott el az adott karakter. Előreláthatólag tavasszal kerül be a játékba.
- A giga templomhoz hasonlóan lesz giga végzet verme.
- Következő Xeno eventnél már 100X építés is választható.
- Erősebb térkapus fókuszkristályok az Ellenségnél lesznek találhatóak
- Sajtoló anomáliát is lehet 20X vásárolni, mint az Esszencia anomáliát
- Kisebb vadászzsákmány átváltható lesz platinára
- Aukciós licit tárgyaknál lesznek upgradek azokra a tárgyakra, amelyek %-os bónuszt adnak, például aranytallér 20%-> Platina tallér 25% (nem konkrét tárgy, csak példa), az aukción az licitálhat rá, akinek a normál verzió megvan, de a normál tárgy is marad elérhető
- Élő aukciós liciten a szívósság öve bekerül a Jokerbe és lesz helyette új tárgy
- Szerencsekerék + Beholder szeme reform, néhány tárgy kikerülhet (pl. templomkristály, őrjöngés itala), bekerülhet verempálca stb, de ezt pontosítani kell, ezek is csak példák, erre jöhet esetleg konkrét ötletsor
- Erősebb epikusra jött kérés, ÉP-jüket megnövelhetik, hogy ne haljanak olyan gyorsan
- 420. szint feletti gyűrűk, nyakláncok
- Már készen vannak kb. 180. szintig a csatlós tárgyak
- SZB-re 1 üres üthető mező, mely nem számít bele a taktikába (nem jóváhagyott még)
- Szörnykihívás esetén szűrés TU összegre, hogy ne random dobálja a célpontokat
- Csatlós arénában szűrés dirániumra (pl. 7-es célpontokat dobjon)