Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kwisatz

Dátum: 2017.02.27. 13:00:07
Köszönjük, nektek is gratulálunk, ott a helyetek a legjobbak között, így még izgalmasabb a verseny.
Dátum: 2017.02.24. 12:26:51
akkor utána történt a módosítás, minthogy szóba hoztam, köszi az infót, figyelni fogom újra és számolgatni, bevallom azóta nem figyeltem, mivel elég lehangoló volt a válasza
Dátum: 2017.02.24. 11:29:23
Meg tudod nézni, csata közben katt a portrédra.
Dátum: 2017.02.24. 11:24:56
Mikor jelezted felé, hogy a szerencsefaktorral probléma van? Én az élő talin kérdeztem rá és akkor mondta.
Dátum: 2017.02.23. 23:36:24
Cáfolom. Ne a jóval nagyob szerencséjű csatlós kezd. Egyrészt bizonyítékom van rá (sok csatát leellenőriztem anno), másrészt Miklós mondta személyesen, hogy nem így van, a nagyobb szerencse csak nagyobb esély ad, hogy Te kezdesz, mondjuk 50-50% esélyről 60-40% a javadra. Ez ugye milyen messze van a biztostól?
Dátum: 2017.02.23. 15:27:58
Szeretnék gratulálni ennek az újabb értelmetlen fejlesztésnek, aki eddig a legtöbb pénzt költötte (NEM FEJLESZTETTE, KÖLTÖTTE) a csatlósokra, az kap még + tulajdonságokat.
Szuper!
Dátum: 2017.02.17. 19:13:07
napi ajánlat meddig lesz elérhető?
Dátum: 2017.02.14. 15:28:08
Ha jól gondolom, akkor Enyveskezű Ed személyét/karakterét tisztelhetem benned. Örvendek. Ne haragudj, de annyi név váltás és karakter kavarás volt, hogy egy idő után elvesztettem a fonalat. Leinád, Leonárd, Emilya, Troll visconte meg kb 1 tucat másik név kavargott itt, de így már tiszta.
Amit láthatod, a szövetségi leírást részben frissítettük, részben pedig meghagytuk, pont a rátok való emlékezés miatt, hogy ne szakadjunk el a gyökereinktől (most nem átvitt értelemben ).
Sok víz lefolyt azóta, hogy elhagytátok a szövetséget, de tartjuk a szerver TOP1-et és remélhetőleg így is marad, azon dolgozunk közösen az új tagokkal. Az SZB-t kiemelten kezeljük (én készítem a taktikát), de az utóbbi időben már nem a TOP1 a cél, hanem a TOP3, ez lazább részvételt jelent, nem véssük fel a dicsőségtáblára az eredményeket (akkor sem, ha TOP1 vagyunk), de azt tudom állítani, hogy a 2014. szeptemberi kezdés óta 2 alkalommal voltunk 7. helyen, minden más egyéb alkalommal TOP3-ban voltunk. Most, hogy visszajöttetek, nehezebb lesz, meglátjuk, mit hoz a jövő.
Az is megoldás lehetne a korábbi problémára, ha lenne egy fix/bónusz mező, amin a leadott ütések nem számítanának bele a taktikába, így mindenki elérné amit szeretne, csak ütni random/küldi miatt vagy taktikázni.
Dátum: 2017.02.14. 00:13:18
Nem kezdett örömködni? Ne haragudj, de ez például mi?
http://vilag5.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&vilag=8&user=54296
Level 1 karakter és a bemutatkozó szövege. Szerintem ne feszegessük tovább, mert még nehezebb lesz magyarázkodnotok.
De valóban, próbáljunk meg konstruktívak lenni. A névtelenség verziója nekem is tetszik, ha jól értem minden maradna így, csak a 4 szövetség neve nem lenne feltüntetve?
Dátum: 2017.02.13. 12:54:38
Abban, hogy kevés ember kevés PP-ből nagyságrendekkel jobb eredményt tud elérni, mint sok ember kevés/sok PP-ből. Nem fair. A szervezésről nem is beszélve.
Dátum: 2017.02.13. 12:53:17
Nem érdekel, szánalmasnak tartod, de azért elolvasod és kommentelsz is.
Hahaha.
Dátum: 2017.02.13. 12:52:24
Pont ezért nincs változás az SZB-ben, örülök, hogy beismeritek. Ha hármatokat zavarna, biztos lenne változtatás. Így azonban valóban csak a kesergés megy a fórumon.
Dátum: 2017.02.12. 23:54:26
látod vagy NEM látod?
Dátum: 2017.02.12. 22:59:39
Két dolgot objektíven nézve biztosan állíthatok:
1. A Salto Mortaléban erős a játékosállomány (nem a karakterekre gondolok), van ott gógyi, nem vitás.
2. Nem használnak ki kiskapukat, tekintettel arra, hogy az egész keretrendszer rossz, teljesen legális, amit csinálnak. Ettől még nem etikus.
Dátum: 2017.02.12. 16:01:30
Jégszívű Leonárd - 1. szintű végzetúr
25. szint alatt van a 9 karakterből 6. Vagyis nem játszani jöttetek vissza, hanem csak és kizárólag az SZB miatt. Amíg a szabályok engedik, addig ezt meg lehet tenni, de attól ez még nem lesz etikus cselekedet.
Majd viccből indítok minden világon egy 4 fős szövetséget és heti 300 PP-ből vígan megnyerem az SZB-ket. Biztosan örülni fognak ennek mindenhol.
Ti is csak addig tudjátok ezt megcsinálni, amíg a V1-en el nem kezditek, ha majd Offsboy-jal, Lannal meg Arielllel is megjátsszátok ezt, talán akkor lesz majd változtatás, addig nem sajnos.
Dátum: 2017.02.12. 14:09:00
Tudom, hogy Miklósékat nem érdekli, de ismét, sokadik alkalommal ideírom, amit már mások is:
Miért engeditek, hogy egy pár fős kis szövetség, amiben 1 aktív ember van, tönkretegye az egész SZB-t?
Nem fair, hogy 1 ember minimális ütéssel bucira verjen mindenkit, mások meg vért izzadva küzdenek a TOP helyekért. V5-ön bejött egy ilyen "noname" szövetség, ami korábban nem is létezett és már most minden eddig bajnokot laposra vert így.
Gondolkozzatok el rajta, kérlek, és ne engedjétek meg ezt, nem erről szólna a Bajnoki szellemisége.
Dátum: 2017.02.10. 22:06:50
.
Dátum: 2017.02.07. 22:20:07
Ezt nem tartom jó ötletnek, az erőforrás menedzselés fontos részét képezi a taktikázásnak.
Dátum: 2017.02.06. 22:49:47
Már miért ne kapjon a védekező LE-t? Ebben mi a logika? Most ne a kiskapukat keresd (300-on nem azzal fognak szórakozni), hanem azt nézd, eddig hogy ment. Esetleg jó opció lenne, ha a tárolt LE-től függne a fixen kapott LE nyeréskor arányosan. Aki sokkal megy, az kapjon többet, de kockáztasson is többet (persze maxolva lenne Offsboy miatt ). És ezt nem az LE szívásra értettem, hanem az SZB szerint osztott LE-re. Egyébként továbbra is tartom, hogy a V3 LE szívó szabályát át lehetne egy az egyben hozni a 300-ra.
Dátum: 2017.02.05. 23:32:29
Idézet: Miklós - 2017.02.05. 17:31:01
Idézet: LanMaffia - 2017.02.03. 22:18:14
Én az ideiglenes hatású épület koncepciójában gondolkoztam:
Bekerül 5 fajta építhető épület, de a Háború és Béke csarnokához hasonlóan csak az egyiket lehet építeni. Mindegyik ideiglenes hatású, pl. hétfőn délben az SZB kör végével rombolódik.

Ez nagyon jó ötlet, már meg is vettem A részletek, amit ki kell találni:
-.


Hát ez nagyon érdekes, pontosan ugyanezt javasoltam korábban ebben a topikban, annyi különbséggel, hogy nem ideiglenes lett volna az épület és válaszra sem méltatták...