Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kwisatz

Dátum: 2017.06.22. 22:42:18
Szerintem félreérted, nem az ütésszámot kellene korlátozni, hanem az inspirációból adódó többlet PP-t. Tehát bárki üthetne több százat bármikor (én is szoktam így), de NEM abból, hogy ő lvl 30-as kis karakterként termel napi 150 PP-t, míg más napi 40-et alapból (példa). A különbözet elég durva egy hét alatt.
Hagy ne mondjam, ezt a kiskaput hány kis szövetség használja, akik pl. csak emiatt vannak jelen egy adott világon.
PVP: világ összevonás, portya támadás büntetés eltörlése (-%), "barátibb" LE szívási szabályok
menne ez, csak akarni kellene, nem nyafogni
Dátum: 2017.06.20. 14:13:39
Remélem nem felejtik el, durva előnyt ad, Te is tudod, hogy miért. Épp itt az ideje ennek a nerfnek.
Az új BU verseny nagyon tetszett (és nem azért, mert megnyertük ), az SZB amúgy is szívem csücske a V5-ön. Jó volt taktikázni és a szoros végeredmény azt mutatta, hogy a több csapatnak is tetszett. Az igaz, hogy az első kör elhúzódott, de ez volt a teszt kör, legközelebb gyorsabb lesz (ha lesz). Mindenesetre, ha Miklós ezt olvassa, legyen legközelebb is ilyen verseny, csak a kvíz részt kellene gyorsabban pörgetni, és legyenek nehezebb kérdések, mert nagyon basic szintről voltak szerintem (amit mutatott az is, hogy nagyon sok döntetlen volt a sok helyes válasz miatt).
A fórumról többet nem nagyon tudok mondani, a PVP valóban halott sajnos, bár mintha Miklós támogatná a felélesztését, de a kemény mag ellene van, úgy látom, hogy senkinek sem érdeke a felélesztés, ezt sajnálom.
Dátum: 2017.06.15. 19:01:22
Viszont Te hamarabb eléred a 300-as maxot és hamarabb kapod a tápot
Miklós, a templomi medálgyűjtő olyan tétel lesz, mint az aukciós fétis, tehát csak a személyes aukción lesz megszerezhető a későbbiekben is ?
Dátum: 2017.05.16. 20:29:42
Ez talán nem annyira elszállt, de kellőképpen lehet variálni (az a +98IQ elég sokat jelenthet, ha szoros a max TU a két versenyző között), lássuk meg, hogy működik a gyakorlatban.
A másodlagos értékek szerintem igazából feleslegesek (+60 krit ütés nem sokat oszt vagy szoroz, ha mondjuk 3200-as a szakértelem), illetve én csak a bajnokira látom az egésznek értelmét (de oda nagyon), hol máshol tudnánk még ezt a fejlesztést hasznosítani?
Dátum: 2017.05.16. 20:24:09
Nem érted. Minden cucc full gyári maxon, kivéve 1 db pajzs (ami adna mondjuk alapból 40-50-et pár TU-ra) átváltoztatva +1500 védelmet vagy 1500 egészséget.
Ezzel miért butítanám le magam?
update: olvastam Miklós válaszát, ennyire nem lenne magas érték, de kicsiben ennyi is számíthat
Dátum: 2017.05.16. 12:07:13
Ugyanez van +500 védelemnél vagy +500 IQ-nál, nem feltétlenül az egészség a lényeg. A lényeg, hogy vagy sokat lehet "szakítani" és emiatt lesz értelmetlen vagy alig lehet változtatni a TU-k között, akkor meg azért.
Hozzáteszem, hogy én örülnék az első verziónak, sokkal változatosabb lenne a bajnoki. Másra nem lenne jó az egész amúgy.
Dátum: 2017.05.16. 11:16:26
Ha mennyivel haladja meg és milyen mértékben?
Amúgy ha 2 pont az egészség, legyártok bajnokira három db +1500 egészséget adó pajzsot, páncélt, fegyvert, gondolom a +4500 egészség elég lesz az utolsó vérig bajnoki megnyeréséhez
Update: ha meg durván le lesz szabályozva és kb ugyanazt lehet legyártani, amit a boltban amúgy is meg lehet venni, akkor senki sem fogja használni ezt a fejlesztést, mert minek?
Dátum: 2017.05.15. 17:11:58
A nagyon meghaladja mégis mennyit jelent?
Ha minden TU-ra ad +20-at, de az egészségre +100-at az már ennek számít?
Illetve nézhetünk egy konkrét példát?
Avatár lándzsa:
Típus: fegyver
Szint: 239
Sebzés: 900-1140
Erő: +64
Támadás: +64
Védekezés: +64
Egészség: +64
IQ: +64
Mágia: +64
Taumaturgia: +64
Kritikus varázslat sebzés: +30%
Kábítás: +40%
Elnyelés: +190
Varázslat elnyelés: +560
Kábítás elhárítás: +20%
+13 transzdestrukció
+9% LE jár győztes portyáért

Ez 3354 pont, ha jól számoltam (+13 transzdestrukció, +9% LE jár győztes portyáért) nincs benne. Ebből tudnék kreálni egy fegyvert, ami +400 IQ-t és +238 Taumaturgiát ad? (mást nem). Ha igen, akkor végiggondoltátok ezt?
Dátum: 2017.05.04. 19:06:05
beváltható lesz 2:1 arányban veremmedálra
Dátum: 2017.03.17. 14:37:28
Ezt mondtam korábban, de úgy látszik többeknek (kevesebbeknek?) az a jó, ha minden szerveren van hibernált vagy éppen vegetáló karaktere, csak ne legyen szerver összevonás, mert akkor törölnek stb.
Megint a progresszív gondolkozást húzzák a mocsárba a konzervatívok
Elég, ha jövőre nevet vált "AzArcodLemarom2018"-ra
Dátum: 2017.03.12. 13:43:09
Ez érthető. De vajon hány olyan játékos van, akinek több világon is van olyan karaktere, amibe pénzt fektet? Kb 10? Te fizetsz mindegyikért?
Dátum: 2017.03.11. 12:47:40
Nem új világ kell, hanem a régieket összevonni, már így félig kihalt mind.
Dátum: 2017.03.09. 12:19:12
Lan, nem érted.
Az a baj, hogy az alap tulajdonságokkal nem tudsz taktikázni, az mindenkinek a lehetséges maxra van húzni, egyformán. Ebbe mi a fejlesztési taktika?
Dátum: 2017.03.09. 10:05:59
Legyen utolsó vérig csatlós bajnokság
Dátum: 2017.03.01. 09:10:37
Megnéztem, nekem semmi furcsa nem tűnt fel ebben, mit is kell nézni?
Dátum: 2017.02.27. 14:04:43
Naaaa, elmondtam már privátban, de ide is leírom, hogy tiszta legyen. Senkivel nem készítettünk közös taktikát sem most, sem korábban, nem kértünk meg senkit, hogy fogjanak össze ellenetek. Ezek tények.
Az más kérdés, hogy a későbbiekben, bizonyos felállás estén nem zárkóztunk volna el az alkalmi szövetségektől, ha úgy ítéljük meg. De ez sem automatikus. Én személy szerint nem szeretem egyik oldalról sem, ha több szövetség összefog egy másik ellen, nem tartom fairnek.
Ami a történetben engem motivál(t) az, hogy egy kicsit az orrotokra koppintsunk, mert nagynak éreztük az arcotokat, de úgy látom, erre már nem lesz szükség
Gondolom most fűt benneteket a visszavágás, nem ijedünk meg, de nem is hegyezzük a kaszákat, készülünk, ahogy eddig.