Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Elen

Oldal: 123
Dátum: 2011.02.28. 17:49:32
Nem, nem kényszerített senki semmire. De ettől még leírhatom, hogy csalódott vagyok, nem? Merthogy minden okom megvan rá, mivel az elején úgy nézett ki, jóval a 3 hét letelte előtt lenyomjuk az eventet (elég nagy volt a lelkesedés, gondolom, sokan csináltuk), de erre gyorsan módosítani kellett a szabályokat, hogy a végén már csak nyögvenyelősen lehetett teljesíteni, és az eredetileg kalkuláltnál lényegesen több energia ment rá. Gondolom, nem csak az én esetemben. Úgyhogy kár lehurrogni, nem én változtatgattam menet közben a szabályokat, és igenis furcsának tartom, hogy ha arra volt energia és készség a beho részéről, hogy nehezítsék (lényegesen) az event teljesítését, akkor arra is lehetett volna, hogy ennek fejében komolyabb díjakat adnak érte.
Amúgy igazad van, az tényleg az én hülyeségem, hogy ezek után még mindig csináltam. Meg a többieké, akik szintén.
Dátum: 2011.02.28. 11:40:21
Mit ad Isten, csak hozzá kellett szólnom(??), és máris megkaptam a medált. No. Azért. Még ha soká is hozza be az árát.
Dátum: 2011.02.28. 11:37:48
A végzet medált tudom, a többit is tudtam, csak összességében megállapítottam, hogy messze nem érte meg a dolog a befektetett energiát.
Ja, és NEM kaptam meg a végzet medált, tehát pont ezért írtam, amit írtam. Eddig volt kettő, és most is kettő van, mégpedig a VÚ-talikon való részvételért...
Dátum: 2011.02.28. 10:55:56
A v2-n győztes csatákban, elájult állatban első 15-ben voltam, építésben első 10-ben... Építésért nem kaptam semmit, tényleg megérte. Kösz. A legközelebbi eventnél már meggondolom, hogy csinálok-e bármit. Jobban jártam volna, ha ugyanazt a LE-t a szövibe tolom be, esetleg a karim fejlesztésébe. Pfff... ez nagyon gyenge volt.
Dátum: 2011.01.31. 12:05:57
Ez hogy van?

Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 5802 sebzést okoztál, és 2343 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát.

A szerzett lélekenergiából 295 a helyes válaszért kapott LE.
A csata végén a következő italt találtad: Kisebb portyázás itala.

Nem is szereztem LE-t elvileg... vagy valamit félreértek?
Dátum: 2011.01.31. 11:14:17
Párszor már nálam is behalt a játék, de alapvetően nagy gond nincsen. Kíváncsian várom a fejleményeket végre valami izgalom.
Dátum: 2010.12.06. 13:21:37
Nagyon köszi, szuper ajándékot kaptunk! Boldog Miklós-napot!
Na, azóta minden helyreállt. Köszönöm a segítséget, illetve ha az én készülékemben volt a hiba, akkor megoldódott rejtélyes módon.
Ez utóbbi stornó. Nyomtam két frissítést, és azóta az állatok gyógyulnak, a szmájlik visszajöttek.
Most már sikerült belépnem, de csak úgy, hogy nem a www.vegzetur.hu, hanem a vilag2.vegzetur.hu címet használtam. Viszont nincsenek szmájlik a szövifórumban (kibírom persze), és az állatok kijelölése gyógyításra sem működik. Egyesével be tudom őket jelölni, de akkor se reagál a gyógyítás parancsra a játék.
Firefox alatt nem tudok belépni a játékba, beírom a logint, jelszót, és visszadob a v1 bejelentkezéshez, és közli, hogy nincs a világon karakterem. (A v1-n valóban nincs.) IE-vel nincs gond. Inkább csak bosszantó a dolog, mert nem szoktam ie-t használni.
Csöndesen szeretnék érdeklődni, hogy ha egy kedves-aranyos játékostársam "ökör"-nek nevez priviben, amiért nem értek vele egyet, az dicséret vagy sértés? Én remélem, hogy ez utóbbi, mert akkor nyugodt lélekkel egyelem a kariját. Ha dicséret, akkor lehet, hogy zavarba jövök
Dátum: 2010.05.28. 12:30:48
Gyerekek, én kategorizálgatok, amióta látom, h erre lehet medált kapni (az olimpiát hónapok óta szabotáltam a scriptelők és a válogatottan sz@r kérdések miatt). Elnyomtam azóta kb. 150 kvízválaszt (és kategorizálást), felhasználva az előre kvízezés lehetőségét is.
Mivel már az elején kategorizálgattam (majd utána sokáig nem, mert untam és hülyeségnek gondolom, és túl sok a variáció egy-egy kérdésnél), alapból volt 70 "jó" besorolásom. Azóta a rakás kvízválaszra kaptam még 4, azaz négy jó besorolást. (Azért-e, mert a többségnek máshogy jár az agya, és mondjuk arra a kérdésre, hogy "mit jelent a fault?" bejelöli a besorolásnál a focit teszem azt, én meg bejelölöm az idegen szavak jelentését... vagy: ki énekli a Bad című számot? Ezt most az előadóhoz kéne besorolnom, vagy a számok címeihez? Más-más nézet lehetséges, mindkettő igaz. Bejöhet az is, hogy azért nem "jutalmaznak", mert az adott kérdést még mások nem sorolták be... ki tudja?) Szóval nem tudom, megéri-e szórakoznom vele, hogy 250 (de messze van!) teljesen esetleges besorolás után kapjak +1% LE-t és -1 mp-t a vadászatokból.... Passz. Nekem nagyon esetleges ez az egész.
Nem szoktam a fejlesztéseket cikizni, de ez most nem jött be. Barom sok idő... Esetleg hirdethetnénk egy mozgalmat, hogy mindenki minden kérdést soroljon a "Nem tartozik egyik kategóriába se" részhez, és akkor 1. nem kell gondolkodni, csak kattintani, 2. mindenkinek lesznek kvízmedáljai. Éljen az egyenlőség!!!
Dátum: 2010.01.31. 11:03:43
Optimális kisütés kb. 500 őskőnél van, ekkor kapsz érte a legtöbb LE-t. Az, h mennyit kapsz, függ az őskövek számától és a szintedtől.
Dátum: 2010.01.29. 15:09:06
Nálam viszont ismét előfordult kihívásnál: maxos a szakim turbó nélkül, mégis kikaptam az ellenfelemtől.

A harmadik próba következik: hordázás.
Bemutatjátok egymásnak a tudásotokat. Rövid idő után Bab85 jelentős előnyre tesz szert. Ezt a kört elvesztetted.

Tényleg szeretnék már valahonnan választ kapni: ha maxos a szakim, hogyan bukhatok? Itt is számítanak a több portyázásnál bejövő mínusz %-ok? Mert a portyánál kiírja, h fáradt vagyok, a tulajdonságaim x %-kal kevesebbet számítanak, de kihívásnál ez nincs kiírva. Vagy valami más a magyarázat?
Dátum: 2010.01.29. 15:05:33
Egyrészt vannak kábítós (bénítós) tárgyak, amik térkapus lényektől nyerhetőek, másrészt vannak fókuszkristályok, amik kábítást (bénítást) adnak. Ha jól emlékszem, magasabb szinten fegyver is van, ami ad kábítást, de ezt a wikin meg tudod nézni.
Kristálypont: kalandoknál ezekkel tudod kiegészíteni az esetleg hiányzó képességpontokat, így teljesíthető lesz a kaland.
Dátum: 2010.01.29. 10:31:17
Egyébként mikor belépsz a játékba, ez a legfrissebb hír
Dátum: 2010.01.29. 10:30:07
Re: Végzetúr friss hírek
167. hozzászólás - Tegnap, 15:26:37
Elkészült egy nagyobb új fejlesztés, a kihívás (munkaneve baráti portyázás volt). A portya ablakban 30. szinttől most már választhatsz, hogy támadsz valakit, vagy kihívod. Kihívás során nem harcoltok, hanem 3 szakértelemben vetélkedtek (olyanokban, ami különböző szintű mindkettőtöknél). A győztes kristálypontot és állata TP-t kap. Mindkét játékos állatainak morálja nő, és a vesztes 10% eséllyel támadás italát szerezhet. A kihívható ellenfelek feltétele ugyanaz, mint normál portyánál (15% fölött stb). Aki akarja, letilthatja, hogy kihívhassák, a portyázáspontok beállításánál (de ekkor persze ő sem hívhat ki senkit).
Dátum: 2010.01.28. 22:41:11
Nem számolod át még egyszer? De ha annyi, hát örülj neki, eggyel több sajtolnivaló!
Dátum: 2010.01.28. 22:25:19
"Kihívás során nem harcoltok, hanem 3 szakértelemben vetélkedtek (olyanokban, ami különböző szintű mindkettőtöknél). "

Kérdésem: ha a v3-n bebuktam egy kihívásnál a spektrális manipulációt, ami maxos turbó nélkül, az hogy lehet? Még mindketten fertőzöttek vagyunk, tehát a támadómnak se lehet több a spektrálisa, mint az enyém. Vagy ehhez is tartozik valami cseles, apró betűs szabálykiegészítés? Pl. hozzáadódik a szintkülönbség, persze, a nagyobb javára? Netán itt is bejátszik a random? Ezt azért szeretném tudni. Köszi.
Oldal: 123