Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gladkathie

Oldal: 1
Dátum: 2011.01.12. 00:53:12
Elnézést, hogy félig-meddig offolgatni fogok, ráadásul, ha jól látom régebbi postokra, de nem tudtam megállni. Azért mert te vidéki vagy és utálod a pestieket sztem nincs jogod arra, hogy az adott érveléssel (hogy mi vidékiek leszarjuk, hát közlöm ÉN nem kaksizok rá) félredobj egy kérdést. Azt is hozzátenném, hogy "félig" vidéki vagyok, ráadásul nem kimondottan a hazafiasságomról ismernek az emberek, de azért a világ leghosszabb villamosa, ha már magyar, ne haragudjatok, de égne a képemről a bőr, ha nem tudnám merre jár. Ilyen alapon honnan tudjam, mikor kezdték el építeni a washingtoni Kapitóliumot, és hozzátenném, azt hiszem a washingtoni nagy "W"-vel szerepelt, bár nem merném megenni a kalapom érte :-D Szóval sztem teljesen jogos kérdés. Ez a szép az általános kvízekben. Hogy lehet benne olyan kérdés, amiről gőzöd sincs. Rákérdezhetnek focira, amit rühellek, de ha érdekes a kérdés, és gőzöm nem volt róla, utána olvasok, hogy jé, téééényleg, és tanulok belőle? Ugyanígy ha van egy budapesttel kapcsolatos kérdés, legalább utánanézek (mert hát van elég idő ráguglizni a válaszra...) és művelődök, hogy ne legyek suttyó a saját fővárosomról ne tudjak semmit, és ráadásul a 4-6-os forgalmas helyen is jár, nem egyszer utaztam rajta, legalább ha valaha felkeveredtek, nem tévedtek el, ha arra kell járjatok.

Szóval ilyesmin vitatkozni meg kiakadni gyerekek, tudjátok. Azért mert valaki nem tudhatja. Bakker egy kvíznek ez a lényege,hogy van aki tudja van aki nem. Az ok, hogy miért tudja, miért nem teljesen érdektelen. Én meg környékbeli lévén, tudom, hol a Fátyolka vízesés, egy Pestinek meg kábé gőze sincs róla, sőt olyan imserősöm is volt, akit elvittem, mert mégcsak nem is hallott róla, és nem is városi volt a srác. És azt is hozzátenném, hogy új vagyok itt, de a többi topicot is elnézegetve azt hiszem eszembe se fog jutni saját kérdést írni...
Oldal: 1