Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nemetharnold

Oldal: 12
Dátum: 2011.01.13. 20:21:26
Az lehet d nem tom, talán a karim hibás de nekem 1 perc volt a vadászat ideje, haverom is(aki ajánlotta agamet) csodálkozott. az 1.VILÁG-on játszok.
Dátum: 2011.01.13. 20:17:12
Van egy 25-ös karim, pontosabban volt. de nem tetszett nagyon elrontottam ezért kezdtem ezt, ami most 3. szintü. ám kicsit uncsi igy de ha nincs megoldás csak átvészelem
Dátum: 2011.01.13. 20:12:08
Üdv!
Nekem nagyon tetszik a játék, tényleg, élvezem meg minden, de egy problémám lenne, ami ugyan nem számottevő, de megemlíteném ha nem gond. Lehet, hogy csak én látom így, mert nem nagyon vettem észre az ilyen dolgokat, de a játék eleje kicsit "kevés". Ez alatt azt értem, hogy vadászgatok, meg néha portyázok egyet, de a nap ezzel 1 óra altt befejeződik. Arra gondoltam(figyelembe véve, hogy páraknak csak ennyi idejük van a játékra) valami extrát is belehetne rakni. Esetleg nem olyan nagy jelentőséggel, tehát ne juttasson előnyhöz az inaktívabbakkal szemben, csak valami olyan amiért például kitüntetéseket lehet kapni. Esetleg kisebb főszörnyek elpusztítása. Mondjuk 2 óránként támadást lehetne bevinni, és így kitüntetést szerezni, hogy milyen gyorsan és kit öltünk meg. A kitüntetéseket meg megjeleníthetjük a karakterlapunkon, mint a karakter leírást. Persze ezek a kitüntetések ne adjanak semmilyen plusszt, kizárólag a dicsőségért mehetne a dolog. Nos ez lenne az én "javaslatom". Mert így az elején kicsit unalmas, hogy elég keveset kel foglalkozni a karakterrel. Remélem tetszik az ötlet, válaszotokat várom!

Üdvözlettel: Tadian Gluth
Oldal: 12