Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Norrbi

Oldal: 1
Dátum: 2009.02.01. 16:42:26
Én csak 1 passzív fórumozó vagyok, de jól veszem ki, hogy ez a mű nem kerül ki ide a fórumra?
Dátum: 2009.01.31. 13:20:25
50-nél nem 35 TP?
Dátum: 2009.01.23. 22:09:42
Tierga, ugye helyesen azt akartad mondani, hogy éljen a Sötét ösvény?
Dátum: 2009.01.23. 21:32:11
Disznótól?
A Ferencváros a 86. helyet foglalja el az európai labdarúgócsapatok népszerűségi listáján.

A Sport+Markt nevű kölni ügynökség által elvégzett vizsgálat során 16 ország 9600 futballkedvelő lakosát kérdezték meg.

A felmérés alapján a zöld-fehérek 600 ezer szurkolóval rendelkeznek, a magyar mezőnyben őket az Újpest (300 ezer) és a Debrecen (200 ezer) követi.

Frissebbet nem találtam, a dátum: 2008. 03. 07. Nem hiszem, hogy azóta olyan sokat zuhant volna a szurkolói létszám.
Üdv Mindenkinek!

Miért kapott azonnali törlést a kérdésem?

Mi volt hamarabb: a tyúk vagy a tojás?
- A tyúk.
- A tojás.
- Nem lehet eldönteni.
- Egyszerre jelentek meg.

Sejtem, hogy mi lehetett a gond, de én nem a tyúktojásra kérdeztem rá. Ha az evolúciót nézem, akkor a tojás jóval hamarabb volt, mint a tyúk.
Dátum: 2008.09.28. 23:43:36
Ahogy vadászol, egyszer csak rossz előrzeted támad. Árnyak követnek mindenhol. Felbukkan előtted egy hatalmas nerub kórokozó. Majd melletted még egy. Mögötted is kettő. Egyre többen vannak, bekerítettek. Innen nincs menekvés, felkészülsz a halálra! Az életedet azonban nem fogod olcsón adni. A szörnyek rád rontanak, éles fájdalom hasít beléd... Magadhoz térsz. Éjszaka van. Vadászni indultál, de nem találtál zsákmányt, ezért lepihentél, és elszundítottál. A falka támadása csak egy rossz álom volt! A hirtelen adrenalinpörgés segített, hogy lélekenergia tartalékaid felszabaduljanak (+165). +4 TP A szerzett lélekenergiából 15 a helyes válaszért kapott LE.
Oldal: 1