Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - HunNuke

Oldal: 1
Dátum: 2013.10.15. 21:26:10
Véletlenül rosszat írtam itt is, ott is. Javítottam
Dátum: 2013.10.15. 19:04:52
Regisztráltam, de az "Apply to community" -re rákkatintva semmi különös nem jött elő. Elméletileg elküldte a jelentkezésem.
A regisztrációnál a néven kívül mást nem tudtam megadni, úgyhogy ide írok ellenőrzésképp
Dátum: 2012.04.16. 23:03:47
Ha hibát találok (legalábbis annak tűnik), akkor milyen e-mailre/hova írhatok?
Dátum: 2011.10.23. 01:04:48
Legalább 1 héttel előtte ki szokták írni.
Idézet: Helion1988 - 2011.03.27. 21:43:25
Mi a Vörös róka tudományos neve?
Sus scrofa
Cervus elaphus
Vulpes vulpes
Vörösusz rókusz


Illetve van egy ilyen is:
Mi a róka latin neve?


Köszönöm szépen!
Akkor én szúrtam el/nem találtam meg.
Sziasztok!

Az alábbiak közül melyik a róka latin neve?

Vulpes vulpes
Bubo bubo
Mus musculus
Canis aureus

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.


Csak nekem rossz a kereső, hogy nem találtam meg, vagy kollektívan nem szokott jó lenni?
Dátum: 2011.03.21. 22:08:57
Idézet: Craslorg - 2011.03.21. 06:19:05
A PÓK a kifejezetten várakozó portyakarakter. Aki nagyon lassan lép szintet és várja, hogy alulról a szintjére, ütőtávolságára kerüljenek a játékosok, akkor bekebelezi. Talán Miklós generálta a szót, utalva rá, hogy a pók a hálójában vár az áldozatára, de nem mozog érte, mert lusta disznó.
Kiemelkedő tulajdonság és szakértelemösszeggel rendelkeznek, a szintjük környékén roppant erősek. Általában másik világon van vagy volt "normál" vadászós/portyázós karaktere, ezt hobbiból tartotta, de sokkaknál már csak ez maradt.


Nagyon szépen köszönöm a választ!

Ahogy észrevettem nálunk minden bajnoki viadal szintsávban található 1-2 ilyen (ahol eddig én jártam szintet lépegetve).
Dátum: 2011.03.21. 00:24:50
Idézet: Kenezimi - 2011.03.20. 02:20:24
Idézet: HunNuke - 2011.03.20. 00:22:46
Sziasztok!

Sok helyen látok különböző rövidítéseket "EH-s karakterek" "POK"-ok "VF-esek" "AF".
Le tudnátok nekem írni mit jelentenek ezek? Esetleg nincs valahol egy rövidítések jegyzéke, hogy mi mit jelent?

Köszönöm!


Mindent megtalálsz itt a fejlesztés címszó alatt, valamint az oldalon még rengeteg további információt is találsz ezeken kívül.
http://vegzetur.wikidot.com/


Köszönöm, sok mindent megtaláltam, viszont a "pok"-okra még mindig nem sikerült rájönnöm.
Kérem valaki segítsen, hogy kik is ők, vagy mit takar ez a rövidítés!

Köszönöm!
Dátum: 2011.03.20. 00:22:46
Sziasztok!

Sok helyen látok különböző rövidítéseket "EH-s karakterek" "POK"-ok "VF-esek" "AF".
Le tudnátok nekem írni mit jelentenek ezek? Esetleg nincs valahol egy rövidítések jegyzéke, hogy mi mit jelent?

Köszönöm!
Én is (mi is) kaptunk, hálásak vagyunk a SWAT-nak, hogy többet egyenlőre nem kapunk tőlük sűrűn PC átkot. (:
Dátum: 2011.03.15. 19:44:43
Animeconon osztogatott szórólap alapján regisztrált a barátnőm, aztán neki megtetszett és elég hamar követtem én is.
Dátum: 2011.02.14. 22:32:37
Nem lehet hogy azért regenerálnak olyan nagyon jól mert nincsenek felépítve a csapdák 100%-ra?
Abban az esetben ha fel lenne építve mindd, akkor nem lenne könnyebb megölni őket?
...de legalábbis nem támadtak volna fel - utólag könnyű okosnak lenni tudom.
Oldal: 1