Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tiha

Dátum: 2008.10.12. 12:51:01
Az alábbiak közül melyikük nem Bruce Willis volt?

James Cole
John Hartigan
Dr. Malcolm Crowe
Stanley Cunningham


A kérdés "Azonnal töröljétek" értékelést kapott!

ezzel a kérdésemmel már megint kinek, és mi baja van??? Kimondottan leellenőriztem a neten, sőt onnan másoltam be a neveket, hogy hiba se legyen benn!
Valaki úgy gondolta sokáig tart a google-ben ezt megkeresni??? Kérem a kérdésemet visszahelyezni, és a jutalom LE-re is igényt tartok!
Graham Treefrog vagyok. prémium tag. az első nap óta játszom. nem voltam Béta teszter sem. most ismerkedtem meg a játékkal. Sokat olvasok fórumot, mindent próbálok másolni a profiktól. (talán nem is rosszul, mert tegnap is én voltam a top listán a legjobb smaragdos) a PP óta autómatikusan rááltam én is a vadászat visszatartására. Napközben Leanthilhoz hasonlóan éjjel még portyázok, reggel ébredéskor már kapcsolom is be a laptopot, napközben szinte mindíg netezek, játszok, DE AKÁRHOGY IS ERŐLKÖDÖM eddigsem, és ezután sem tudom megoldani, hogy portyában sok LE-t szerezzek. 340 nél még többet nem nyertem, de az átlag az olyan 20-40 maximum! és mivel italt nem iszok, előbb utóbb elfogy az ÉP és nem tudok annyit portyázni... szóval nekem még Leanthil +LE diffje is soknak tűnik, nemhogy másé...

Véleményem szerint nem baj az, ha van egy elit réteg, akik vezetik az élmezőnyt addig, amíg ezt tisztességesen csinálják. (félre ne értsen senki, nem úgy értem, hogy ők csalnak, pont azt írom, ha ügyesek, megérdemlik, hogy elit játékosok legyenek)
Szerintem a PP bevezetés ellen, és mellett érvelőknek is igazuk van, egyik sem jó egyik sem rossz. De dönteni kell.
Viszont az mindenképp jó, hogy lehetőség van arra, hogy ne lehessen ütni kisebbeket, ha úgy dönt az illető. Mert a kicsik, akiket sokan ütnek, sosincsennek max ÉP-n, és ők nem tudják szintén a kissebeket ütni, és így hátrányba kerülnek.
Dátum: 2008.10.02. 14:28:02
Gyerekek! Ne sírjatok, mert a béta teszterek is itt játszanak! Én nem voltam köztük, de sokat tanultam már tőlük! Azt sem tudom hány tesztelő játszik itt. De mondjuk 100 an is vannak (amit kétlek) még mindíg van több mint 2000 játékos aki, nem az, akikkel egyenlő eséllyel indultál.

Viszont én itt meg is ragadnám az alkalmat és kérnék egy kis taktikai segítséget:
Én sokat portyázom, alkalmazom a gyengébbek támadása taktikát is (szerintem teljesen etikus, mert ha nem hagy LE-t, akkor nem veszít semmit, nekem a TP meg kell)
De azt sehogy sem tudom kiszűrni, hogy találhatok olyan áldozatot, akinél lehet LE! Mi alapján találtok olyat, akitől tudtok rabolni? Mert ilyen 15-20K elnyert LE-vel mászkáló karakterekből van egy pár, és nem tudom elképzelni, hogy mindíg ilyen szerncséjük legyen... Én 125 LE -nél még többet sosem nyertem, pedig portyázáskor mindíg van nálam 200-500 LE (még több kéne?) Várom a javaslatokat. köszi
Dátum: 2008.10.02. 14:18:04
Hát igen, pont ez a játék lényege, ez adja meg az élvezetét! Én alig bírtam kivárni 4. szinten, hogy meglegyen az a pár TP, hogy végre szintet lépjek, és megnézzem mit vehetek a lélekkufárnál! Szerintem pont ez a várakozás adja a játék izgalmaát. És igen, bizony csalódtam, mert azt hittem, hogy vehetek valami jó varázslatot, és nem volt. Pedig spóroltam rá. De sebaj, elköltöttel a LE-t tulajdonságra, majd csak lesz 6. szinten valami jó varázslat, akkor megveszem.
Viszont 3 szinten megvettem már a páncélt, pajzsot, fegyvert. szívtam is a fogam 4. szinten, hogy itt jobbak vannak. De mint azt előttem is írták, ha tudnám előre, akkor nem vásárolnék. sőt szerintem nem is játszanék. Hisz minek, ha már mindent tudok, ami később lesz a játékban. És, ahogy ezt eddig megszokhattuk Tihor úréktől, lesz itt meglepetés, és izgalom egy jó ideig!
Dátum: 2008.09.29. 01:09:47
Segítene valaki abban, hogy a küldetéseknél a "kutasd fel Drakint" küldetés mit takar??? Hogy kell megoldani? Szerintem mást is érdekelni fog.
Dátum: 2008.09.28. 23:31:07
Az is egy jó stratégia, ha sok embernek "beszólsz" vagyis eléred, hogy sokan támadjanak téged. Persze ehhez legyen fegyvered, varázslatod, páncélod stb. A legutóbbi belépésem óta vagy 15en támadtak meg, és nagyrészét én nyertem a csatáknak. Csak pislogtam, belépéskor, hogy mitől léptem szintet