Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tiha

Dátum: 2008.12.24. 15:47:39
ja, az idézethez akartam írni:

szerintem is kell a statisztika. Legfeljebb legyen egy épület erre, és akkor minden szövetség eldöntheti, hogy akarja-e sokkolni a számokkal a tagjait vagy nem.
Dátum: 2008.12.24. 15:46:24
Idézet: Mong0ose - 2008.12.20. 23:08:06
Most épp ilyen problémával küzd a szövetségem. Nyitottunk egy topikot, amibe a csatáinkat írjuk be. Így kevesebbet kell kémgömbözni, nagyjából tudjuk, hogy ki mennyire van leverve. Ha minket támadnak az látszik a támadások menüben.

Az egész háborút ketten!! vezényelték le. A 370+ nyertes csatából 330 ők ketten voltak. A többi mit csinált? Semmit. Pofozózsák volt. Ez persze meg is van említve fórumon. S igazat is adok annak a két tagnak. Ők mindent megtesznek a győzelmünkért, a többiek, pedig csak élvezik a hasznot. (sajnos most én is ebben a helyzetben voltam)
Az ellenfélnél egy, azaz 1 karakter vitte a hátán a háborút. (minden tiszteletem az övé) Ők állnak jobban. Nálunk több a céltábla, mint náluk.
Szerintem jó dolog, ha látszik, hogy ki mennyire vett részt a háborúban és szégyellje magát az, akinek bár lett volna lehetősége, mégsem tett semmit. (én most rettentően szégyellem magam emiatt, hogy nem tudtam teljes erőbedobással küzdeni a győzelmünkért)
Dátum: 2008.12.24. 14:48:24
olvasás közben újabb gondololat:

kéne olyan szakértelem, ami a portyázásban szerzhető LE-t biztosítja. Mert ugye van a projekció, ezzel elrejthetik a LE-t a játékosok. Akkkor miért nem lehet egy hasonló szakértelmem, hogy szakértelemszint*megtámadott karakter szintje LE-t mindenképpen szerezhetnék? (és, ha jóval kisebb karaktert ütök, jóval kevesebb, ha nagyobbat, akkor több, persze szintkorláttal. mondjuk 3-4 szinttel kisebbnél már nem adna) Ja, és ezt nem a legyőzöttöl veszem el, hanem, ahogy az affinitásnál, csak símán megkapom. Nem kell, hogy ezzel ezreket kapjunk, de mondjuk tudnám, hogy minden nyert portya hoz minimum 50-100 LE-t.
Mert zsinórban 10 portya és 3-5 LE nyereségért kár az ÉP-met, meg az állatomat leveretni. Főleg, hogy most az epikus lényekre is rá lehet menni.

És hozzáteszem, az én karakterem, már hónapok óta nem portyázik haszonszerzési céllal, csak tamagocsizik. de a játék az elején erről szólt, azért fogott meg!
Minden eféle játék a versengésről szól, ami mostanában egyre inkább elveszik.
Dátum: 2008.12.24. 14:34:31
Még csak a második oldalon járok, de mai hozzászólásokat olvasok. Én is hozzátennék pár gondolatot, remélem nem ismétlek másokat:

PORTYÁZÁS ez a játék csak a portyázásról szól!!!! Amivel semmi probléma nincs, de ha ezt akarjátok korlátozni, akkor végképp semmi értelme a játéknak! Vagy, ha ebbe az irányba mentek, akkor tegyetek be több olyan "békés" tevékenységet, amiért érdemes fejlesztenem a karakteremet. (pl. térkapu, és epikus emlékmű)

Nézzünk meg egy 25. szintű karaktert. a nyert LE aránya, ha nincs + 10-20K-ban minimum, akkor az eddigi játéka teljesen felesleges volt. Hisz miért veszek tárgyat, miért fejlesztek tulajdonságot, miért van a legtöbb szakértelem??? AZÉRT, HOGY PORTYÁBAN HASZNÁLJAM! Világ1ben jópár szint óta én is csak tamagocsizom, mert a portyából semmi hasznom nincsen. De már régen gondolkodom azon, hogy mi értelme is van akkor így a játékomnak?

Találjatok ki inkább több olyan tevékenységet, szakértelmet, épületet, és egyéb dolgot, amihez kelljen őskő, vagy ősköves tárgy, de legyen értelme a játéknak!

Jelenleg két altarnatíva van:
1. nyomom a TP-t, veszem az őskövet, és kockaként kűzdök az élmezőnyben a többi kockával, kis haszonért.
2. lemaradok, és farmolom a nem prémiumos játékosokat nagy haszonért, anyukám legnagyobb bánatára, mert szidják miattam...

szerintem a játék ezen része csúszik ki a kezetekből. sajnos apróbb finomításokkal nem fogjátok megoldani, drasztikus, nagymértékű változás kell, mert így biztos, hogy valakinek nem fog tetszeni.
Kérdés: kit akartok elveszteni?
- a prémium játékosokat
- a nem prémiumosokat
- vagy esetleg mindkét fél számára találtok hosszútávú célt.

nekem van egy csonó ötletem, majd egyszer leírom, ha egyáltalán lesz olyan, aki egyetért velem.
Dátum: 2008.12.02. 21:04:32
Na ez???

A Csillagkapuban lévő csk1 nevű csapat dzsáffáját hogy hívják?

Samanta
Apofis
Bratak
Tilk


vagy írja a SZAMANTA-t SZ-el vagy a Teal'c nevét normálisak!!!! (mert az összes többi is hibás!)
Dátum: 2008.11.23. 10:12:10
Lélekenergia sajtolás!
Azzal semmi baj nincs, hogy a csapdakészítést lejjebb vittétek, és nehezebb állatot befogni. de a sajtolással szerezhető LE nagyságát miért vittétek le???????
A változtatás előtt egy 5100 LE-ért idomítható lényért 8as sajtolással olyan 1000 LE körül kaptam. (és ezt még turbózhattam is, ha volt kedvem)
Az utóbbi napokban ugyanekkor lényért már csak 400 LE-t kapok!!!! ez MIÉRT VAN???? ha hatalmas, vagy nagyobb jelzőt dob a program vadászatkor ugyanez a lény elé, akkor a vadászatra símán kapok 600 LE-t!
Jó lenne érteni, hogy milyen alapon a d a sajtolás, és mi változott!!! mert így érteleme SEMMI, meg annak sem, hogy egyszerre jutok nagyobb mennyiségű LE-hez, ha mondjuk tárgyra gyűjtök. Mert 400 LE-vel nem vagyok kisegítve, inkább vadászok.
Dátum: 2008.11.13. 08:56:26
Na neeee, ez hogy lehet benne???

Mi ennek a kvízkérdésnek a kérdése?

Mikor született Arany János?
Mikor volt 1926?
Mi ennek a kvízkérdésnek a kérdése?
Mennyi az élet + a világmindenség + minden?

vegyétek el ettől a játékostól a kérdés írás jogát!
Dátum: 2008.11.07. 18:29:28
Amikor megalkottam a karakteremet a világ 2ben beírtam a haverom világ 2-es karakterének a nevét az ajánló karakterhez (mert akkor ugye még csak előregisztráció volt), és mégse jelenek meg nála ajánló karakternek! Pedig azért írtam be, mert tudtam, hogy ő nem tud költeni őskőre, én meg biztosan veszek 700-at! Meg is vettem, de így ő nem kapta meg a neki járó 70-et!!! (ez azért neki komoly veszteség! Lehet ezen korrigálni???

Arról nem is beszélve, hogy én is BIZTOSAN tudom, hogy 6an engem jelöltek meg ajánlónak, és senkit sem fogadott el. Pedig ott is potyogtak volna az őskövek... Csak olyan karakter van az ajánlói listában, aki már úgy regisztrált, hogy ajánlói linket küldtem neki.

Lehet ezzen valamit változtatni, vagy ezt már elbuktuk?

(a haverom karaktere Killeragy - ő bukta el az én általam kapható 70 őskövet)
Én pedig:
Bélsár A Halál Mocska voltam
Dátum: 2008.11.06. 23:15:58
nemtudom jelezte-e más, ha igen akkor bocsi:

VILÁG 2-esen ha megnézem másik játékos karakterlapját azt írja, hogy 0 a kvízre adott helyes válaszai száma.

A nagyobb prébléma, az meg az, hogy több üzenetem is érkezett, ki is írja a főoldalon, de ha rákattintok, akkor azt írja:

Nincs üzeneted a beérkezett üzenetek között

pedig délután még jó volt, akkor még tudtam üzenni. Fontos lenne kijavítani a hibát, köszi!
Dátum: 2008.10.26. 11:28:40
Hát ez??? töröljétek plz!

MIÉT KELL OLVASNI ÉS AZ EGEREL KOVETNI A LEGENDÁT?

MERT TITKOS LINKEKET TARTALMAZ
UNALOMBÓL
CSAK ÚGY
MEDTUDJUN VALAMIT BELOLE
Dátum: 2008.10.26. 10:48:04
Ezt kérem azonnal törölni!

Hány szövetség van a Végzetúrban?

Egy sem
2
3
4

ráadásul az egy sem a jó válasz
Dátum: 2008.10.21. 23:19:05
Üdv. Én a 90' esek években kb 5 évig TF-eztem. Azóta sem láttam jobb játékot a TF-nél. Persze nagy hátulütője volt a lassúsága (kezdetben heti 1 forduló, - 10 perc elolvasni, még tíz megírni az UL-t és 7 nap kivárni, hogy megnézzem mi történt.) De annyi jó dolog volt a játékban, és velünk együtt fejlődött a világ.
Titkos vágyam, reményem volt, hogy egyszer Miklósék a TF-et piacra dobják valamijen új formában... Ha nem is TF, de mindenképpen egy szórakoztató, és nagyon összetett játékot kaptunk. a TF fejlődéséből kiindúlva biztos vagyok benne, hogy a Végzetúr is velünk együtt fog fejlődni, terjeszkedni. Így is sok lehetősége van a játéknak, és gondolom magasabb szinten mégtöbb lesz!
És, ami engem is nagyon meglepett: komoly összeget költöttem máris a játékra, pedig ezek előtt ilyet még sosem tettem! De itt valahogy magától értetődő, hogy miért is érdemes költeni rá. Elég sok ingyenes onlie játékkal játszottam, de ott minden arra volt kihegyezve, hogy költsél a játékra, mert anélkül semmit nem haladsz. Itt meg "nem kényszerítenek" rá, mégis érzem a fontosságát. És ami még érdekesebb, mióta megy a végzetúr, leálltam az összes eddig játszott hasonló játékkal (7-el játszottam egyszerre), sőt azóta a WoW-ba sem jelentkeztem fel.
Szóval ezzel csak ki szerettem volna felyezni, hogy mennyire jól sikerült a játék, és további jó folytatást akartam (mindnyájunk örömére) kívánni.
Dátum: 2008.10.15. 19:56:18
Ez ám a helyesírás!!!!!!

Melyjel NEM lehet értékelni a Végzetúrban egy kvízkérdést?

Elmegy, bennmaradhat.
Azzonnal töröljék.
Rossz kérdés.
Jó kérdés.
Dátum: 2008.10.15. 19:00:52
Hát ez????

Kossuth Lajos azt üzente, elfogyott a... mi is fogyott el?

Eső a kalapjáról
Katonasága
Pénz a hadikasszából
Nép bátorsága
Dátum: 2008.10.15. 18:57:49
ez is hibás megfogalmazás:

Milyen fegyver végzett nemeai oroszlán -al ?

Puszta kézzel
Nyíllal
Lándzsával
Karddal
Dátum: 2008.10.14. 23:39:17
Mely karakter nem szerepel az X-men című filmben?

Sárkány
Vihar
Farkas
Mágneses


Mágneses??? ez a neve vagy a tulajdonsága??? Legalább javítsátok ki, vagy töröljétek. Most vagy a tulajdonságaik szerepeljenek, vagy anevük
Dátum: 2008.10.14. 23:20:46
nem én tettem fel, de nekem tetszett, mert BEUGRATÓS! a sok szar kérdés között már nem figyeltek a részletekre:
Ha Budapesten éjfélkor esik az eső, mi az esélye, hogy 48 óra múlva esni fog?
0%
50%
100%
Ennyi adatból nem lehet eldöntetni.

azért 0 a válasz, mert a kérdés azt kérdezi ÉJFÉLKOR, és 48 óra múlva, és szerintem pontatlanul lett idézve, mert mikor én kaptam a vége az volt, hogy ugyanitt napos idő legyen! (ami éjfélkor nem lehetséges)

Viszont, ha ez így van a kvízben, akkor kétszer van benne, és persze így hibás
Dátum: 2008.10.14. 23:12:45
szerintem ez is hibás kérdés:
Mi a fattyúkard másik neve?

rövidkard
egykezes kard
másfél kezes kard
kétkezes kard

mivel szerintem a 1,5 kezes kard az nem ugyanaz, mint a fattyúkard. De mindenképpen gyenge ebben a formában a kérdés szerintem
Dátum: 2008.10.14. 17:15:44
És ez még mindíg benne van???

Mennyi őskövet kapsz alapból?

12.
10.
0.
6.


szerintem alapból senki sem kap őskövet! maximum, ha kitölti az első kérdőívet!
Dátum: 2008.10.12. 13:44:36
Újabb gyöngyszem:


Mi a görögök nemzeti étele?

Muszaka
Pastico
*Gyros
Bifteki

ezek közül 3 is görög nemzeti étel...


Ennyi erővel azt is kérdezhetnénk, mi a magyarok nemzeti étele, a gulyás, a halászlé, vagy a marhapörkölt??? ezek közül 3 is görög nemzeti étel...