Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tiha

Valahol megértem, hogy kell egy kis kompenzáció hosszú távon a fertőzötteknek. De ezt lehetne símán szinthez is kötni. Hiszen 68. szintre lehet valaki legkorábban gyógyult, vagy totál fertőzött..
Legyen 100. szinten valami kompenzáció a fertőzötteknek. De valami, amiért meg kell dolgozni!

Mert a fertőzés lekűzdése nem csak annyi, hogy bedobom azt a 650K LÉ-t valahova! Figyelni kellett a szintlépésre, 24 órán belül összehozni a LÉ-t, nem elfelejteni stb stb.
Nekem nem egyszer volt, az, hogy elvadásztam minden CSP-m, és a végén léptem szintet. Tök el is felejtettem a fertőzést. Aztán, mikor látom a sárga feliratot, akkor elkezdtem kapkodni. Nem egyszer el kelladnom tárgyakat, meg szörnyet sajtolni. (persze ez az én hülyeségem, de akkor is meg kellett érte KŰZDENI)
Dátum: 2010.06.18. 09:34:33
Gyerekek, már megint honnan indulunk ki? JA onnan, hogy az itt NEM-el felszólalók nagy része VF-ezik, és szintben olyan 75. alatt lehet. Nektek most az fáj, hogy lesz, aki majd hónapokkal előttetek elkezd a Laborból eszenciát kiszedni, és használni?
KÖNYÖRGÖM, ne legyetek már azokra irígyek, akik magasabb szintűek! Mire ti 110. szintre juttok, 100x több tápot szedtek ki az ilyen újításokból!

És nem kell azon sírni, hogy a kis szövik majd csak később jutnak a fejlesztéshez! Miért jutnak később hozzá?
1. Mert nem építenek eleget. (Nézd meg az új Azúrt, mennyit épített)
2. Mert alacsonyszintűek a tagok. Jaaa, igen tegyük be a fejlesztést úgy, hogy azonnal elérhessék az első szintűek is! NEM! haladjon mindenki szépen a ranglétrán, és majd 80. szint felett ők is eljutnak a labor használatához.
3. Kevés tag van az adott szövetségben: a topnál is van ilyen probléma. egyesüljetek, toborozzatok, de NE SÍRJATOK!
ja, és pontozzatok. LE.
Dátum: 2010.06.18. 08:41:46
Mekkora egy "hozzáértő" csapat vagytok ti!!!!! NEM-re szavazni, csak azért, mert a játékidőt kitolja????
Gyerekek, olvassátok már el, és értelmezzétek azt a rohadt leírást!
NEM fog itt napi 8-10 eszencia esni, és mivel 25 fajta lenne, nagyon ritka lesz a +LÉ-t adó! Ráadásul meghatározott darab alkalomra szól! Pont, hogy ez színesíti a játékot!
Lefordítom:
NEKTEK NEM kell az, hogy teszem azt hetente 1x 5 db sajtolásért több LÉ-t kapsz, vagy hetente 1x 10 vadászatra kapsz többet!

IGEN-re kell szavazni!

(a számok csak példaértékűek, de az eddigiek alapján úgy tűnik ennyire lesz gyakori a dolog, nem mindennapos, és állandó!)
Dátum: 2010.06.12. 15:38:11
Legyen már olyan tárgy, ami teszem azt 60. szinttől elérhető, és megszűnteti a kvízt, és a 10% LÉ-t sem bukom.

(bukom vele a kvíz besorolást, és a kvíz medált, meg a 100 helyes válasz utáni kérdésírásért járó LÉ-t) Ez bőven elég veszteség, Szóval nem lenne nagy TÁP egy ilyen kvíz kiváltó tárgy.

Símán azt tudná, hogy amily kérdésre NEM vélaszoltam, nem böktem a kvízben, arra automatikusan menne a +10% LÉ, viszont nem számítana helyes válasznak, kitöltött kvíznek.
Ha rossza a válasz, akkor nem működik, ha jó a válasz szintén nincs értelme a működésének. Így ha akarok válaszolok, ha nem, akkor sem bukok!
Graham Treefrog - Azúr Légió
Dátum: 2010.06.12. 13:12:00
Kvíz: idő és agysejtrabéó tevékenység!
Akkor már inkább sörrel ölöm az agysejteimet!

Nem vagyok hajlandó újra foglalkozni vele. De mivel 10% vadászott LÉ, az komoly veszteség, ezért mégis csak KÖTELEZŐ a kvíz.

Legyen már olyan tárgy, ami teszem azt 60. szinttől elérhető, és megszűnteti a kvízt, és a 10% LÉ-t sem bukom.

(bukom vele a kvíz besorolást, és a kvíz medált, meg a 100 helyes válasz utáni kérdésírásért járó LÉ-t) Ez bőven elég veszteség, Szóval nem lenne nagy TÁP egy ilyen kvíz kiváltó tárgy.

Símán azt tudná, hogy amily kérdésre NEM vélaszoltam, nem böktem a kvízben, arra automatikusan menne a +10% LÉ, viszont nem számítana helyes válasznak, kitöltött kvíznek.
Ha rossza a válasz, akkor nem működik, ha jó a válasz szintén nincs értelme a működésének. Így ha akarok válaszolok, ha nem, akkor sem bukok!
Dátum: 2010.06.11. 21:21:20
Ez akkor is igázságtalan. tudjuk, hogy 100 ember elkövet valami kihágást. 1 bevallja, hogy igen ő az egyik a 100 ból. Erre, akkor jól megbűntetjük? Inkább akkor bújjunk a szőnyeg alá, és álszenteskedjünk...
Tipikus: én nem tudom kiszűrni a 100 csalót, jól megbűntetem, azt, aki bűnbánóan bevallja.
Na mindegy.

(ok, azt értem, hogy kell szankció, de ez ÍGY nem megoldás)
Dátum: 2010.06.11. 19:24:33
Ha teszem azt itt valaki beismeri, hogy használta scriptet (és, ahogy látszik rengetegen használták, csak nem vallják be nyiltan), és egy ilyen beismerés miatt példaértékűen zárolnák az illetőt, szerintem lenne pár felháborodott játékos, aki törölné magát. Én biztosan!
Mivel a prém játékosok több, mint a fele használ ezt-azt (a HSZ-ekből ez derül ki), és a nyíltan fellválalók kapnának csak bűntetést, akkor azt hiszem számomra meg is szűnne létezni a VU, és vissza is követelném az ősköveim árát, sőt a 2011-ig megvett prémtagságomra befizetett őskövek árát is!

De bízunk benne, hogy ekkora igazságtalanságokra nem kerül sor.
Dátum: 2010.06.11. 18:39:25
Kedves ismeretlen gyártó.

Egy közeli barátom kért meg, hogy írjak, ő nem merte válallni...
Előszerettel használta a kvíz scripedet, még azután is, hogy kipatattant ez "biztos kémprogram" dolog. Nem nyúlt hozzá, nem állított el semmit, csak használta. Ma reggel azt írta a progi: nincs válasz piszkáltad az includokat!
Erre véletlenül uninstallálta. (illetve gondolta felrakja a friss verziót)

Csakhogy nem tudja honnét kell leszedni. Ha nem nagy kérés kérlek írd meg azoknak a szegény vétlen áldozatoknak, akik önhibájukon kívül nem tudják használni többé isteni találmányodat, hogy miként és honnét juthatunk hozzá!
akár privát üzenetben is.
Köszike
mármint a barátom nevében
(aki törölni akar, mert szintben messze van attól, hogy egy 6-8 válaszos relikviát vehessen, és a haját tépi a sok kvíz láttán, amit eddig megúszott a programod és az imacro remek kombinációjának köszönhetően)
Dátum: 2010.06.09. 15:29:33
Igen, ez jobban kellene! Ezt akarjuk!
És itt bármikor lehet kitalálni újabb eszenciákat, újabb tulajdonsággal.
Dátum: 2010.06.08. 14:37:21
Az Energiahasznosítás szaki erősítését aztán nehogy elfelejtsétek berakni valahova! Legyen már végre használható az a szaki!
Dátum: 2010.06.06. 18:13:06
Lenne egy ötletem. Az aukciós házban bizonyos karakterszinttől be kéne vezetni, hogy 1 tárgyat fix dukátért megvehessen valaki.
A számok most csak a példa kedvéjért ekkorák, majd ha van ráció az ötletben akkor kiszámolja a JV a pontos képletet.
Tegyük fel minden játékos számár mondjuk 60. (esetleg 70) szinttől bejönne egy olyan opció, hogy megvásárolhat egy tárgyat.
Gyakorit mondjuk 300 dukátért
Ritkát mondjuk 500 dukátért (vagy a dukát infálódás miatt lenne erre egy képlet)
Majd minden újabb x-edik szinten vehetne újat. (mondjuk 30. szintenként)

Esetleg lenne 1-2 igazán ritka tárgy, melyet nem lehet megvásárolni, csak rendes aukción.
Így lehet, hogy x szint után mindenkinek lesz aukciós tárgya, de, ha jól ki van találva az ár, a szint és a vehető tárgyak listája, akkor nem lesz nagyobb táp, mint most a visszahívható epikus, vagy az entitásokkal szerezhető tárgyak.

Vagy
lehessen dukátot LGY-re váltanai, és legyenek új LGY-s tárgyak. (esetleg LGY és dukát is kelljen hozzá)
Dátum: 2010.06.03. 12:45:30
SZerintem is: először el kell olvasni a kérdést, besorolni, majd válaszolni rá.
Azaz a válasz helyességétől függetlenül besorolni. Bár sok kérdésnél addig nem tudni, hogy milyen kategóri, míg nem tudom mi a helyes válasz...
(bár, ha nem használok semmi segítséget, akkor nem alapozhatok arra, hogy tudom a helyes választ, tehát mégis csak a kérdés alapján kell kiindulni. Főleg, mert csak a "kész" gomb megnyomása után derül ki, helyes volt-e a válasz, ekkor meg már nem lehet besorolni...)
Dátum: 2010.06.03. 11:49:18
Átokpiramis:
Szerintem símán kellene, hogy szintenként adjon valami új átkot. (mint az akadémia és a szaki szintek)
Ezek apróbb átkok lennének, amik főként a portyát szinesítenék, vagy tennék mások számára is érdekessé. (mert egyre kevesebben portyáznak)
PL:
- megátkozott játékos ellen ha kihívást nyersz, tripla jutalmat kapsz (kristálypont, és állatmorál, állat TP), ha a kihívást ő nyeri, nem kap semmit (se támadás itala, se állat morál)
- megátkozott játékos ellen duplán számít az EH szakértelmed
- megátkozott játékos transzcendális projekció szakértelme ellened 50%-os hatékonysággal működik
- megátkozott játéos állatai fele annyit sebeznek rajta
- megátkozott játékos állatai 2x annyit sebződnek az általad okozott sebzések által

stb, stb.
minden átoknak lenne neve, és táposságától függően helyezkedne el a piramis "szintjein"
1 játésoson max 3 különféle átok lehetne, ha kapna negyediket, akkor a legrégebben rátett átok törlődne.

1 játékos maximum x db átkot szórhat ki, itt is mindíg a legrégebbi törlődne.

(mondjuk nem tudom ez programozásilag mennyire bonyolult, csak leírtam az ötletem)
Dátum: 2010.06.01. 15:17:01
Melyik épületnél volt, hogy fogja növelni az Energiahsznosítás hatékonyságát? (vagy maximumát?)
Ezt ki ne hagyjátok! Kell ennek a szakinak az erősítés, főleg, hogy a kufáros eventben lehetelen lesz szerezni hozzá cuccot...
Dátum: 2010.05.31. 15:37:27
Amikor bekerültek a játékba az állatok, gyanítom még Miklós is úgy gondolta, hogy sűrűn lesznek cserélve. Aztán mikor páran rájöttek, hogy minél nagyobb az állt szintje, annál erősebb, jött egy módosítás, ami ugyan gyöngített, de nem oldott meg semmit.

Szerintem is úgy lenne izgalmas a játék, ha az állatokat is x szintenként le "kéne" cserélni, ahogy a felszerelést is.
Dátum: 2010.05.12. 21:48:47
Tetszett az alapötlet valamennyire. DE a kivitelezés nagyon ROSSZ volt. SEMMI taktika nem volt benne, és szerintem nem is lehetett. Az első nap végén eldőltek szinte a helyeztettek, és akárhogy is erőlködött az összes csapat, a bebetonozott sorrendet nem lehetett megváltoztatni. (valószinűleg azért, mert nem igényelt külön áldozatot, így a napi rutin (vadászat, portya) miatt nem lehetett jobban belehúzni.) Az sem segített, hogy páran az egekbe húzták a mászást.

A Zarknodnál legalább meg volt az esély, ha rávesszük az összes tagot, hogy "költsön" az eseményre, akkor az illúziója megvolt az eredmény megfordításának. (persze ez nem igaz, mert az sem volt kiegyensúlyozva)
Dátum: 2010.05.02. 22:09:03
Annyit kéne csinálni, hogy a kvízt kb 60-70 szinttől ki lehetne váltani. Vagy csak símán szintlépéskor kapnánk egy kis üzenetet, mostantól képes vagy vadászatodat fókuszálni, és még több lélekenergiát kinyerni a zsákmányodból... (vagy hasonló) ezután automatikasan +10%-al több Le-t kapnánk vadászat után. a kérdésekre továbbra is lehetne válaszolni, és a 100 helyes válasz után járna a kvíz írási lehetőség, meg a +Le érte.
Esetleg innen nullázna, vagy bejönne egy új számláló, és lenne valami jutalmazása a további sok helyes válasznak.
Dátum: 2010.04.28. 22:51:31
a felszabadult +5 növelést etdd a kronokompenzációra, és akkor 5 percet kell várnod a turbóváltásra, azért az kibírható.

Szerintem jól működik ez az autó sajt.
Ha meg azt a küldit csinálom, hogy sajtolj ki egy legalább 20.szintű lényt, akkor megturbózom. ennyi belefér.
Nekem megérte, hogy egy +5-ös lehetőség felszabadult, az a pár VP nagyon is megéri.
Dátum: 2010.04.26. 15:28:38
Akik nem használnak ilyen idő és kattintás kimélő srciptet azok szerint tűzzel vassal írtandó dolgok ezek.
Akik meg használnak, azok meg szépen mosolyognak
Dátum: 2010.04.25. 12:55:46
És akkor mi van, ha a magasszintű játékosok lennének jutalmazva, ha lenne valami egyéni vigaszdíj?
A magsszintű az már lassan másfél éve aktívan játszik, nincs előtte semmi kihívás. Igazán megérdemli a jutalmat. Az alacsonyszintű, mire eléri ugyanazt a szintet, mint most a top, már 3-4 ilyen eventen túl lesz, ha jól taktikázott meglesz minden jutalma. Másszák csak meg a szamárlétrát az újak is!!!!