Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tiha

Dátum: 2010.11.23. 18:16:26
Az már igaz, hogy a VU-sok nem kapnak HKK-t. Pedig mondjuk x hétnyi prémium tagság után (mondjunk 26heti tagságonként) postán küldenének egy speciális lapot, amit CSAK a VU-sok kapnak. Így azt el lehetne cserélni a HKK-sokkal kódokra. Lenne kontaktus. De így én tejelek annak, aki amúgy is veszi a paklikat. legyen "vica-verza" is!
Mindamelett, hogy ennyire változik az elnyelés az is a baj, hogy a taut a végtelenségig tudod tunningolni a kritikusvarrival egyetemben, míg a varázslat elnyelést nem igazán tudod érdemben növelni.

Az új AF szakikkal sem hiszem, hogy számottevő lehetne a növelés.
Dátum: 2010.11.16. 14:37:29
Azért tegyük hozzá, hogy ez valahol ideiglenes dolog, mert ha elfogynak az italok, akkor már nem fogják tudni ilyen mértékben alkalmazni a térkifordítást. LGY-ből vásárolni meg igen költséges, lassabban jön össze a két italra való.
És azt is tegyük hozzá, ez abból a szempontból nem választás az EH vagy VF mellett, hanem mindkettő előnyének kihasználása. Ha elfogynak az italok, akkor jön a választás.

Szóval aki így EH-zik, az azért még ugyanúgy VF-esnek számít, csak a portyáiból is tud jó LE/TP arányt kovácsolni.
Dátum: 2010.11.15. 14:45:28
Persze, mert még nem jelentkezett 1 db 90. szint alatti, nem VF-es sem.
De várjuk őket, mint a Messiást!

(mod: V1, és V2-ről beszélünk)
Dátum: 2010.11.15. 14:31:58
De miért nekem kellene válaszolnom a költői kérdésedre? Kérdezd meg Miklóst. Talán azért, hogy meglegyen az illúzió, hogy van választásod. Craslorg is megírta, mi lehet ezzel Miki terve:
vagy szerzel VF-el jobb LE/TP arányt és kevesebb AFP
vagy rosszabb LE/TP arányéra cseréled azt, hogy sokkal több AFP-t kapsz. Ennyi.
Ha ugyanannyit kapnál, nincs meg a választás illúziója. És akkor azt is mondhatja: kapja be mindenki aki nem Vf-ezik, szívjanak csak, majd rájönnek, hogy ki KELL nekik is fejleszteni a VF-et. E-helyett próbál valami választást betenni.
Idővel ez lehet, hogy ki is forrja magát, és lesz esélye külön külön mindkét útnak.
Dátum: 2010.11.15. 14:13:42
Bocsánat, helyesbbítek: 5 éves szinten megragadt gondolkodású gyökerek.

És abból viszont akad egy pár. de a jó hírem a számukra, hogy nem kell keresgélni, kiírtam, hogy hol tud lepontozni.

mod: látom segít, hogy kiírtam, meg is találtak a nekik szóló gombot
Dátum: 2010.11.15. 14:07:13
Sajnos te sem érted. Nem MINDENKI lenne ott az 1:1 -el. Hanem csak a VF-esek egymáshoz képest. De mivel a VF-esek egyre ritkábban mérik össze magukat nem VF-esekkel, így tök mindegy nekik, hogy 1:1 vagy 1:4 vagy 1:100.
De ahhoz képest, aki VF helyett úgy dönt, hogy ezentúl EH-zni fog, NA AZOKHOZ képest nem mindegy!


ÉN NEM TUDOK VÁLASZOLNI???? TE NEM TUDSZ SE OLVASNI, SE GONDOLKODNI!

Igen nekem mindegy, mi a szart csináltok alattam 20 szinttel.
És pontosan azért szóltam bele, mert az ilyen demagóg, csőlátású, gyerekes sírások miatt tart ott a játék, ahol! Legtöbben addig sírnak, míg nekik jó nem lesz, az hogy ezzel más választási lehetőségét teszik tönkre kit érdekel! Nekem mindegy, hogy 1:1 az arány, vagy 1:100 a VF-eseknek, mert nem érint. Csak én nem mindig azt nézem, hogy érdekem kapcsolódik-e hozzá vagy sem.
De igazad van, keresek valami olyasmit, amin tudok sírni, hátha egyszer bevezetik, és nekem majd nagyon jó lesz.
Dátum: 2010.11.15. 13:47:08
Olvass vissza, újat nem tudok, tudunk írni. Vagy 5en szóltak hozzá a témához, és te még mindig ugyanazt hajtogatod.


(És én a példám többször is írtam, hogy 100. szint alatt, de 90. szint alatt vannak a VF-esek. Nagy bőszen le is írod, hogy 102. vagy. Akkor miről beszélünk. Olvass, értelmezz, olvass mégegyszer, próbáld meg újra értelmezni, és utána kommentelj, megspórolunk pár oldalnyi ismételgetést)
e
Te a 102. szinteddel lehet, hogy a határon vagy VF-es, és nem VF-es közt, de ha vársz egy picit akkor a nem VF-esek elhúznak. Vagy állj át EH-ra és húzz el te! Csak ne károgj folyamatosan!

Ja, és egyszer ne magadból indulj ki. Te lehet, hogy a határon vagy, de egy 70. szintű játékos NEM tud mit csinálni. Ha vált VF-ről és el kezd fejlődni, még vagy 30 szinten keresztül szarrá fogják verni. (mert 30. szinttel feljebb is a játékosok nagy része VF-es) Pont azt kéne elérni, hogy az ilyen játékosoknak is LEGYEN ESÉLYÜK!
Dátum: 2010.11.15. 13:15:47
Sajnos te sem érted. Nem MINDENKI lenne ott az 1:1 -el. Hanem csak a VF-esek egymáshoz képest. De mivel a VF-esek egyre ritkábban mérik össze magukat nem VF-esekkel, így tök mindegy nekik, hogy 1:1 vagy 1:4 vagy 1:100.
De ahhoz képest, aki VF helyett úgy dönt, hogy ezentúl EH-zni fog, NA AZOKHOZ képest nem mindegy!
A cél az lenne, hogy legyen választásod! Ha a sok VF-es között valaki választani akar, akkor legyen ALTERNATÍVÁJA! Csak az AF-el még mindig nem kap akkora tápot, hogy tömegesen meginduljon a váltás.
Dátum: 2010.11.15. 13:08:12
Cras, az a baj sokan hozzászoktak, hogy nem kell lemondani semmiről, mindent meg megkapnak/kisírnak.
És egyszerűen nem értik, hogy van, ami nem így működik.
Dátum: 2010.11.14. 23:22:01
Látod, pont ezért van nekem az aláírásomban az a sor....
Gyanítom olyanok, akik nem szólnak hozzá, csak pontoznak.
Te HSZ-eid, enyémek is le vannak pontozva, nem hinném, hogy mást pontoznánk.
De, hát gyökerek mindíg is lesznek. nekik üzenem, hogy nyomják csak bőszen az 1-eseket!
Dátum: 2010.11.14. 22:28:25
Szívemből szóltál Panna. Erről beszélünk. A hasonlatod meg nagyon tetszett.
Dátum: 2010.11.14. 21:49:44
Na most nem azért de minél magasabb szintűek a játékosok, rohadtul nem a szint számít.
Én 2 hónapja kezdtem el szintezni, de előtte is csak 1 dolgot néztem a portyalistán: a TÖ-t.
Akinak sokkal jobb a tö-je nálam nem ütöm, a gyengébbeket igen. A szintje nem érdekel. És sokszor nem sokat számít. Pedig van, hogy 5-10 szinttel is feljebb ütök. Mindezt úgy, hogy elég gyenge vagyok szerintem. A szint jelenleg csak a tárgyakban mutatkozik meg. Viszont magas szinten meg már nincs egyértelmű különbség a tárgyak közt. Alacsony szinten abszolút jobb volt mindíg minden ősköves cuccot megvenni. Lehet, hogy egy új fegyver jobb, de ha kevesebb iq-t ás taut ad, akkor lehet, hogy az nekem pont nem jobb, hiába nagyobb a sebzése, meg ad több erőt mondjuk.

Ha büntetve lesz a le-fel ütés, még kevesebb célpont marad, azt a végén az lesz alacsonyabb szinteken, hogy ugyan azt a 2-3 játékost ütöd, amíg csak teheted.
Dátum: 2010.11.14. 21:33:55
Én vagyok buta, már látom. Hiába mondjuk neked vagy 3 nézőpontból a dolgot, te akkor is csak azt látod, amit látni akarsz.

Hiába írom le századszor, akkor sem jut el hozzád. Így sincs senki, aki a VF-et lecserélni EH-ra, főleg 90. szint alatt, (ha igen, akkor mutasd be nekem), ha 1:1 lenne az arány, akkor meg aztán semmi alternatíva nem lenne, hogy miért is váltsak. Erre értette Jerikó a serpenyős hasonlatot. Azzal, hogy VF-nélkül dupla AFP-t kapsz, az próbálja kiegyensúlyozni azt, hogy Vf el meg dupla LÉ-t kapsz! (csak megint nem lehet összehasonlítani, mert míg a LÉ a játék egyetlen tápforrása, addig az AFP, mint ahogy a neve is mutatja, egy alternatív fejlődés, egy külön erőforrás)

És még mindíg nem mondtál semmit arról, hogy miért is VF-ezel? Főleg, ha szerinted is rossz biznisz.
Áruld már el miért kell akkor ez neked? Ne VF-ezz, és 2x annyi AFP-t kapsz, mint a társaid! Te lehetnél a király!!!
Dátum: 2010.11.14. 20:44:26
Ok, ezt elismerem, tényleg csak V1-ben gondolkodom, max V2-ben.
De a vitapartnereim is mind V1-es játékosok

Pontosan azt a problémát torod te is fel, amiről én beszélek. Akik meg itt vitatkoznak velem, azok jól érzik magukat VF-esként, eszük ágában sincs EH-zni,(mert tudják, hogy azzal csak rosszabbul járna a karakterük), de a "szomszéd fűje mindig zöldebb" efektusból nem tudnak kilépni. (még gondolati síkon sem, nemhogy tettekkel)
Dátum: 2010.11.14. 20:43:14
Én vagyok eltévedve? Te váltottál vissza VF-re
Ha olyan jó biznisz eóaz EH, a VF-el szemben, akkor minek is neked VF-ezni?
Dátum: 2010.11.14. 20:40:37
Köszönöm, pont erről beszélek.
Dátum: 2010.11.14. 20:32:59
Nézz bele más topic-okba. Miklós is belátta, hogy nem volt alternatíva. Vagy VF-ez, vagy algyengülsz. És/vagy törölsz.

De feljebb írtam, majd meggyőznek a játékosok, akik 90. szint alatt vannak és nem VF-esek.
(és ahogy látom te is VF-es vagy) Szóval ne olyan próbálja bebizonyítani, hogy kevés a VF-es, aki maga is az.
Pl. Ha te egy fekete holló létedre azt próbálod elmagyarázni, hogy bizony sok a fehér holló, nem vagy hiteles. Majd, ha a fehér holló haverjaid szólnak, hogy itt vagyunk, akkor átgondolom az igazamat.
Dátum: 2010.11.14. 20:27:04
Oda volt írva, hogy " itt tudsz lepontozni gyökér Yasmina"? Nem. Nincs benne semmilyen személyeskedés. Ez pontosan azoknak szól, akik magukra veszik!
Pár hete kint van már ez az aláírásomban és ott is marad. Pontosan az olyan 5 éves gyökereknek szól, akik végigpontozzák a HSZ-eket, függetlenül attól, hogy mi lett bele írva.

Igen, akik kulturált fórumozók, azok meg véleményem szerint nem veszik magukra. Ha baromságokat írok egy HSZ-ben, és jogosan lepontoznak, akkor szerintem ők is sejtik, hogy nem nekik szól az a megjegyzés.

Akinek nem inge, ne vegye magára.
Dátum: 2010.11.14. 20:23:50
Komolyam nem értelek. Te csakis a egy oldalról tudod nézni ezt a dolgot, és semmi mást nem veszel figyelembe.

Megkérnélek FELEJTSD LE a VF-et, vedd fel az EH-t, és kezdj el játszani! Egyből fogsz kapni rengeteg AFP-t!
Ha pedig ezt nem teszed, akkor kérlek magyarázd el nekem, hogy miért is nem?

Talán azért nem, mert nem VF-esnek lenni nem is olyan tápos? Te beszélsz arról, hogy nincs választási útja a játékosnak, de pontosan az ilyen hozzáállás miatt nincs! Azért lett kitalálva, hogy az TÖBB AFP-t kap, aki nem VF-ezik, hogy kicsit kompenzálja a Vf-adta tápot! De még így sincs köszönőviszonyban vele.
Csak azt látjátok, hogy ti vagytok szivatva, ami NEM igaz. Az van megszivatva AKI NEM AKAR VF-ezni, de a környezete erre kényszeríti!