Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crassus

Oldal: 1
Dátum: 2010.12.05. 02:34:20
Kedves szövetségesek!

Keresek olyan dinamikusan fejlődő szövetséget, amelyben fontos a kommunikáció, a kitűzött cél/célok elérése, ugyanakkor nem görcsös, agresszív trollok alkotják, akik mindenféle leszabályozással és bugyuta bürökratikus kitételekkel akadályozzák társaik "életét".

Kérem, aki/akik magukra ismernek azok írjanak levelet.

Crassus
Dátum: 2010.11.29. 10:37:53
Tényleg nincs más dolgod, mint körülöttem ólálkodni?
Dátum: 2010.11.29. 10:00:15
A.) Circa 4 éve átalakultak a cégformák rt.-ről nyrt- re és zrt-re. Egy bank, amelyet jegyeznek a tőzsdén/tőzsdéken vagy munkásai között felosztja következésképp nyílt, vagyis nyrt, egy bank, amelyet nem jegyeznek és vagyonát kizárólag tulajdonosai között osztja fel zrt-ként, vagyis zártan működik.

B.) Szinkópa= Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Főként 3 és 5 éves kor között előforduló beszédhiba.

Kapitális baromság. Ad I. a szó maga nem tisztázott, hogy zenei vagy nyelvi kifejezés-e. Ha zenei, akkor egy súly eltolódásról van szó. Vagy megkülönböztetünk úgynevezett szinkópa disszonanciát is, ahol az előző ütem vagy hang átkötéséből fakadóan a várt konszonancia helyett disszonancia keletkezik ezáltal, amelyet a tovább haladó szólamok többnyire (kivéve 20. sz.) le vagy felé oldanak.

Ha nyelvtan, akkor egy szótag kiesését jelenti a verssorban. 20 év zenei tanulmányok után azt hiszem tudom mi is az a szinkópa... ha bár, nem biztos.

Javaslom az ilyen ember tiltását, hogy ne keseríthesse meg senki "életét". V.mint javaslom azt is, hogy azok, akik javítanak egy quiz-t a hozzászólásukkal KAPJANAK cserébe kárpótlást. Nem több, nem kevesebb összeget, mint amit egyébként kaptak volna.

Kérlek mindenkit, ha egyetért vele, akkor ezt küzdjük ki, mert ez így nagyon nem fair! Hibák vannak, de ezen hibák javítása úgy gondolom nem a mi feladatunk, ill. ha javítjuk, kapjunk érte v.mit cserébe.


Üdv:

Lucius
Dátum: 2010.11.29. 09:32:12
Na szevasz!
Dátum: 2010.11.29. 09:28:33
Igen. de ha arra jár egy orvos, mint jelen esetben, akkor kötelessége ellátni... különben előveszik. Kamara, elveszik az engedélyét, kizárják, nem praktizálhat és még rendőrségi feljelentést is kap. Így a hasonlat, bár frappáns akart lenni, leírja a nagy magyar valóságot és sántít.
Dátum: 2010.11.29. 09:20:53
Oké. Ostobákkal nem vitázom! Legyen igazad hivatkozz a fórumszabályzatra, amikor v.ki segíteni akar. Olvass Kafkát! Talán magadra ismersz Kicsit segítek a hivatali oldalon keresd magad, mint antagonista!!!
Dátum: 2010.11.29. 09:14:25
Nem. Tudatosan írtam ide. Bükje csak mindenkinek a szemét, hogy foglalkozva is legyen a dologgal! Akinek dolga, majd átmásolja oda.
Dátum: 2010.11.29. 09:13:40
Ismét egy hiba. Circa 4 éve átalakultak a cégformák rt.-ről nyrt- re és zrt-re. Egy bank, amelyet jegyeznek a tőzsdén/tőzsdéken vagy munkásai között felosztja következésképp nyílt, vagyis nyrt, egy bank, amelyet nem jegyeznek és vagyonát kizárólag tulajdonosai között osztja fel zrt-ként, vagyis zártan működik.
Dátum: 2010.11.29. 09:05:15
Szinkópa= Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Főként 3 és 5 éves kor között előforduló beszédhiba.

Kapitális baromság. Ad I. a szó maga nem tisztázott, hogy zenei vagy nyelvi kifejezés-e. Ha zenei, akkor egy súly eltolódásról van szó. Vagy megkülönböztetünk úgynevezett szinkópa disszonanciát is, ahol az előző ütem vagy hang átkötéséből fakadóan a várt konszonancia helyett disszonancia keletkezik ezáltal, amelyet a tovább haladó szólamok többnyire (kivéve 20. sz.) le vagy felé oldanak.

Ha nyelvtan, akkor egy szótag kiesését jelenti a verssorban. 20 év zenei tanulmányok után azt hiszem tudom mi is az a szinkópa... ha bár, nem biztos.

Javaslom az ilyen ember tiltását, hogy ne keseríthesse meg senki "életét". V.mint javaslom azt is, hogy azok, akik javítanak egy quiz-t a hozzászólásukkal KAPJANAK cserébe kárpótlást. Nem több, nem kevesebb összeget, mint amit egyébként kaptak volna.

Kérlek mindenkit, ha egyetért vele, akkor ezt küzdjük ki, mert ez így nagyon nem fair! Hibák vannak, de ezen hibák javítása úgy gondolom nem ami feladatunk, ill. ha javítjuk, kapjunk érte v.mit cserébe.

Ui.:_ Kedves Miklós várnék egy mailt, ha lehetséges ebben a tárgyban. A regisztráció során a mailcímem számotokra amúgy is publikussá vált. Köszönöm előre is.

Üdv:

Lucius
Oldal: 1