Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Jana78

Oldal: 1
Dátum: 2011.01.15. 12:21:33
Talán mert honnan tudnám, hogy neked mi volt az első.
Dátum: 2011.01.15. 12:20:09
Sőt. Nem az egész VB van nálunk, csak egy futama.
Dátum: 2011.01.15. 12:18:12
Ja és ki az a frondember?
Dátum: 2011.01.15. 12:16:41
Ki a Slipknot nevű eggyüttes frondembere?
Mike Shinota
Paul Gray
Mike Thomson
Corey Taylor

Miért is kellene tudnom? Bőrmaszkos anarchista, zúzós zenét nem hallgatok. Akkor ez most Lexikális tudást igényel, vagy én vagyok alultáplált, hogy nem tudom.
Dátum: 2011.01.10. 20:06:42
Érdektelen, Lexikális tudást igényel.

Melyik trilogiát nem R. A. Salvatora írta?
Vadászpengék trilógia
Jeges szelek völgye trilógia
Az ősök háborúja-trilógia
Sötételf trilógia
Dátum: 2010.08.11. 08:56:12
Ki a szerzője Drenai-saga regénysorozat műveinek?
Michael Moorcock
David Gemmell
Wayne Chapman
Richard A. Knaak

Lexikális tudást igényel. Szerintem vegyétek ki.
Dátum: 2010.08.11. 08:45:17
Rendben. Elfogadom. Köszönöm.
Dátum: 2010.08.11. 07:57:13
Érdeklődnék, hogy az alábbi kérdésem szerintetek tényleg lexikális tudást igényel-e? Nagyon kíváncsi vagyok. Szerintem egyszerűen aki a kérdést értékelte spontán egy kockafej aki már 1000 éve nem volt friss levegőn. Ja és ha neked ez lexikális tudást igényel, akkor te nem vagy magyar, csomagolj és takarodj el innen.

Legutoljára feltett kérdésed
Melyik város ad otthont a 2010-es úszó EB-nek?

London
Róma
Berlin
Budapest

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Dátum: 2010.06.05. 13:32:56
Bocsi, a bent 1 n-el értendő.
Dátum: 2010.06.05. 13:32:07
Egyet kell, hogy értsek a hozzászólókkal. Lehet spec kérdés, de már számtalan van bennt, sőt sok alap kérdés is súlyosan hibás válaszokkal. Csak az bosszantó, hogy az enyém spec kérdés, a másiké pedig nem , pedig az övéhez tényleg lexikon kell, mert nem oktatják még az egyetemen sem, mert 20-ad rangú író narkós látomásairól szól. De mindegy is.
Dátum: 2010.06.05. 12:15:58
Egy éve nem tettem föl kérdést. Megfogadtam többet soha, de ma megszegtem. De minek. Megint elutasítottátok. Íme:

Mikor van az Ózon világnapja?

Augusztus 5.
Szeptember 16.
December 11.
Január 22.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Tudjátok mit, ha ez nem fontos, akkor ti nem ezen a földön éltek. Igazatok van még több alkoholista kérdés kell, meg neve nincs költők ismeretlen művei. Na az hiányzik. Tehettek egy szívességet, ne lehessen kérdést feltenni, találjátok ki az összeset ti. Csumi.
Dátum: 2010.04.14. 20:56:44
Dühömben írok. Egy csomó kérdésem nem fogadtátok el, indokok: lexikális tudást igényel, szűk réteget érint, érdektelen stb, ezért már több mint egy éve nem is erőlködök vele. De gondoltam gratulálok az elfogadó brigádnak. Nincs 10 perce, hogy egy kvízkérdéssel találkoztam. Íme: "Mi a mentők hívószáma?" Csípásra bámultam a szemem, de a helyes válasz ki sem volt írva. Közlöm a kérdés elfogadóival a helyes válasz a 104 vagy a 112. Bármelyik jó, de a 105 semmiképp. Tudtommal azok a tűzoltók. Üdv: Jana78.
Elnézést kérek, belátom tévedtem. Tényleg úszással kezdte. Attól még bosszantó, hogy minden könyv íróját ismernem kellene. Ha azok beférnek, akkor szerintem mások is. Miért baj, hogy szélesedik az ember ismerete?
Melyik a világ leglessabban folyó folyadéka?

Víz
Higany
Folyékony nitrogén
Üveg

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Már megint, mert nektek nem tetszik. Csak közlöm, találtam egy csomó kérdést, melyet elfogadtatok és még a válasz is rossz rá. Pl: Bud Spencer soha nem volt úszó, hanem vízilabdázó. El kellene kicsit gondolkodni, mikor egy érdekes kérdésre ezt reagáljátok: Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ. A Faszságot meg elfogadjátok. Több kérdést nem fogok írni, max az 1-es szorzótáblát, bár lehet, hogy arra is ezt a választ kapnám: A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.. Szóltam. Csumi.
HA már itt tartunk, megmondaná valaki, hogy ez a kérdés miért nem jó?

Melyik rádió reggeli műsora a "Bumeráng"?

Danubius
Juventus
Sláger
Roxy

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Oda sem kapok semmi választ. És ez már nem először fordul elő.
Hát ez az. Semmilyen választ nem kapok. 2x összegyűjtöttem a 100 helyes kvízválaszt és az új kérdéseim törlődnek és még mindig az ezek előtt feltett van utoljára feltüntetve. Se jó se rossz értékelés nem jön. Elküldöm nektek az új kérdést és már ugrik is a rendszer, hogy még mennyi kell, hogy újra kérdést feltehessek. Egyszerűen most már dühít.
Egyetértek az előttem szólóval. Nekem mindig azt írják, hogy csak bizonyos réteget érdekel és ezért eldobjátok, bár most már 2 egymás után feltett kérdésemre nem reagáltatok bakfittyet sem, csak kiírtátok, hogy még mennyi helyes válasz kell. Talán rajta van az ujjatok a delete gombon? Ha már itt tartunk magas ívben teszek az érdektelen irodalmi és művészeti kérdésekre. Adja rá meg a választ a Batu kán. Azokat is vegyétek ki, mert csak egy "bizonyos réteget" érdekel. Ja és engem nem érdekel, ha sokat írtam. Azért tettem, hogy elolvassátok, ha már a kérdéseimre egy laza elutasítást sem kapok. Csumi.
Folyamatosan a második kérdést teszem fel és még elutasítást sem kapok egyszerűen eldobjátok és annyit sem írtok, hogy rossz vagy valami. Na erre mit válaszoltok?
Oldal: 1