Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bpetya75

Remélem nem bug, nálam is 96 TP-t kap a kihívásért.
Dátum: 2014.01.29. 10:33:17
Igaza van Birinek. Egyet toltok a Tudás fáján és kész az építs 10 szintet küldetés. A bónuszai meg hasznosak.

Persze lehetne még másik épület is, de ez a fa azért jó a küldetésekhez szerintem.
Én azért örülök a kiegészítésnek. Végig azon törtem a fejem, hogy pontosan miről is beszélhetsz.

Amúgy egyetértek.
Dátum: 2014.01.28. 16:59:13
Idézet: Birka - 2014.01.28. 15:16:59

"Egy karakter csak olyan epikus tárgyat készíthet be, amelynek a szintje max. kétszerese az övének VAGY max. 90 szinttel nagyobb (A két feltétel bármelyike kizáró ok lehet!)."

Ez az aktuális, vagy 2 hete kérdeztem meg az ügyfélszolgot, és a másik topik szavazása alapján be lett vezetve "fű alatt" ez a verzió. Hírt ne keress róla, mert nincs!

Wikit revízionáltam a helyes állapotra!


Biritől származik az infó. Valószínűleg nem visszamenőleges hatályú a dolog.
Azt nem kell ráaggatni az állatra. Úgy működik, mint a sajtoló anomália. Ha van nálad, akkor a sajtoláskor egy elvész, a tp fele meg megy az aktív csatlósba.

Arról volt szó, hogy a kiképzés nem számít, a kennel igen.
Dátum: 2014.01.28. 16:48:11
De az. Az eladását beszámította az event epikékszer eladós feladatába.

"Egy karakter csak olyan epikus tárgyat készíthet be, amelynek a szintje max. kétszerese az övének VAGY max. 90 szinttel nagyobb (A két feltétel bármelyike kizáró ok lehet!)."


Vagyis 5-ös szintűként maximum 10-est viselhetsz.
Köszi! Nem egyhamar vettem volna észre magamtól
Végül is hol nézhető meg, hogy az ellenfeleknek miféle csatlósa van? Vagy hogy mennyi állandó pluszuk?
Nem stílusom a fenyegetőzés

Valóban Herr Dikóról pattantam.
Figyelmetlen voltam. Megesik. Sírtam, de nem voltam elég megrázó
A templomkristályos fétissel max 100-as szintű csatlós kreálható. Gondoltam szólok, hogy más ne szopja be...
Dátum: 2014.01.26. 13:51:15
Igazad van. Utóbb én is rájötte, hogy jobb lett volna az ÁFA-hoz hasonlítani, mert szja-t sokan nem fizetnek.
Dátum: 2014.01.24. 09:46:31
Egyszer már leírtam neked, de megismétlem. Az eddigi összes eventben volt ilyen feladat, csak 5 különböző sárga esszencia kellett hozzá. Ez így még könnyebb is. Miklós többször leírta, nem cél, hogy mindenki meg tudja csinálni a piramist. Ez ellen ágálni olyan, mintha az SZJA-fizetés ellen tiltakoznál.
Dátum: 2014.01.24. 09:14:06
Ez nem olyan nagy kaland annak, aki elért a 14. megáig. Mindenki eldöntheti, hogy beáldoz-e 5-öt közülük, vagy sem. Én nem találtam megérősnek, inkább dekrétumoztam. Akik nem értek még el odáig, azoknak kötelező dekrétum, ha végig akarják csinálni. Nem értem miért rugózol ezen ennyit.
Pontosan! Francnak se hiányzik megint valami félig kitesztelt újítás. Kerüljön be később, de legyen kész. Pár hiba óhatatlanul előjön majd élesítés után is, de nem mindegy, hogy mennyi.

Főleg V5-ön.
Dátum: 2014.01.23. 11:31:32
Rémlik valami olyasmi, hogy az elején van valami mini EH, de nem ismerem a képletét, meg hogy tényleg van e.
Dátum: 2014.01.23. 08:04:53
Nabasszus! Fene a átsiklós formámat
Dátum: 2014.01.22. 22:56:57
Ha a V5-ön vagy, akkor ez csak egy újabb játékszínesítő elem. Ha nem, akkor kivételesen nem csak az 5-ösön szart be valami, ami régebben működött
Dátum: 2014.01.22. 22:21:32
Igazad van, viszont az elírást, mire én találkoztam a kérdéssel, már javították. Végül egy kis átfogalmazással egyértelműbbé tehető a kérdés: Az alábbiak közül ki az, aki színészként nem kapott Oscar-díjat 2013-ig?
Dátum: 2014.01.21. 22:38:08
És ősdrágakőből 100-nál több van? Mert csak akkor számít a hatalmasoknál.