Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bpetya75

Azt a feladatot bug nélkül is simán meg lehetett csinálni. Nálunk a szöviben a nagyobbak közül senki nem használta ezt a bugot. Most anyáznak, hogy szóltam nekik, hogy volt ilyen. Az a 90% szerintem erősen eltúlzott, de majd Baratyék mondanak arányt, ha akarnak. Engem mondjuk érdekelne, hogy a játékosok hány százaléka használta ki ezt.
Sanyi feljebb írta, hogy 2 perc alatt csinált egy 50e-s csatlóskaját. Ilyet nem lehet véletlenül, vagy az általad például hozott dolgokkal csinálni. Én is szakítottam már meg kenneleztetést, de egy állat esetén egyszer, nem 150* egymás után.
Azért egy ezzel a módszerrel ripsz-ropsz 250-300-ra feltolt univerzum fétises állat elég jól termelhetett a gazdájának. Vagy a karácsonyi fétis +AFP-je. Nem is beszélve a húsvéti fétisről.

Meg kell ezt alaposan gondolni, ezért kértem, hogy azért gyorsban kéne egy jelzés, hogy nem hagyják bent ezt a kiskaput.
Jó lenne, ha jönne a JV részéről legalább egy jelzés, hogy foglalkoznak a zabáltatós kérdéssel.
Az első 2,5-3 évben így toltam, ahogy írod. Belefáradtam, és a törlésen gondolkoztam. Végül 3 hónap szünet elég volt, de azóta már a könnyebben elérhető örömök hoznak csak lázba, és lemondtam róla, hogy utolérjem Kiát. Aztán arról is, hogy ne hagyjam elmenni Buildermannt meg Magicet. Ettől függetlenül tudom, hogy igazad van, csak ez nem az én utam. A medál dolgában is egyetértünk. Ha nem akarok megizzadni érte, nem érdemlem meg.
Ismertem egy srácot az egyetemi időkből, aki qrva nagy buglovag volt. Nem is lett belőle erdőmérnök

Azt hiszem a Brutália nevű játékban mutatott nekem egyet, amivel sikeresen le is buktam, mert túltoltam magam. Azóta nem használok ilyesmit. Igaz, baromi ritkán is veszek észre egyet-egyet. Nem áll rá az agyam az ilyesmire, ahogy a max cool optolásra sem
Meg a szürke. Nekem legalább is az a szűk keresztmetszet.
Kiánál legalább a látható számok megadják a választ a vereségre, de ha feljebb is mehetnénk, azt hiszem hirtelen menne bár "feljelentés", hogy tuti csalsz.

És utóbb olvastam, hogy igazuk is lenne. Hogy mik vannak!
Nem tudom, te miért vagy itt, én játszani. Nem erőlködni, nem dolgozni, hanem szórakozni. A többségnél szórakozva jobb vagyok, Kiánál, meg még néhány játékosnál meg gyengébb. Ennyi. Kwisatz-ot, meg még néhány játékost zavarja, hogy Kia mellett nem rúgunk labdába bajnokin, engem nem. Ezért írtam, hogy nem szeretnék második helyért bajnoki medálhoz jutni, de Gwin ötlete tetszik. Majd a következő kategóriánál megpróbálok jól időzíteni, és kiderül, hogy sikerül e medált szerezni.
Ez azt jelenti, hogy van a V2-n 1-2 olyan játékos, aki durvábban tolja, mint Kia. Na és? Aki annyira rá akar csavarodni a játékra, tegye, de nem gondolom, hogy ez lenne az etalon. Azt én sem szeretném, ha pár négybe, meg döntőbe jutással lennének bajnoki medáljaim, de pl Gwindor ötlete tetszik.
Dátum: 2015.12.18. 19:06:28
Nagyon visszafogottan fogalmaztál
Dátum: 2015.12.16. 21:34:22
Az is hozzá tartozik, amit Lan írt. Nem szarakodok turbóval, a szükséges szakikat kimaxoltam.

De inkább arról van szó, hogy nem görcsölök rá olyan dolgokra, mint egy érthetetlennek tűnő vereség. Vagy olyan apróság, hogy nem csinálom a 7 kincses küldit, csak a 25 térkapust, mert emlékszem, hogy hányszor felhúztam magam, amikor 30+-ból lett meg a 7 fux. Másrészt nem optolok, kedvem szerint játszom. Ha épp nincs időm küldire optimalizáltan kenneleztetni a vágóállatokat, akkor vagy elhalasztom az egészet, ha épp nincs időm/kedvem annyit foglalkozni a játékkal, vagy benyelem, hogy 3* megy egymás után a 12 szintes küldi. Csak lazán, meg ilyenek. Persze az sem elhanyagolható szempont, hogy kellően lökött szövetségi társakkal vagyok megáldva, akik miatt ennyi idő után is érdemes olvasni a fórumot

Ez a legeslegelső karakterem, amit '10 októberében indítottam a V5-ön nulla tudással. Két éve belazultam vele, mégis idén jutottam el odáig, hogy megszerezzem az első bajnoki plecsnit. A folytatáshoz már 4 játékost kell elkerülnöm, de így legalább van valami extra élvezet a játékban. Röviden ennyi.

Ja, és igen, költök a játékra.
Dátum: 2015.12.16. 15:09:55
Annyi a panasz az utóbbi időben a játékra, hogy kipróbáltam egy másikat, amivel évekkel ezelőtt már játszottam kicsit. 3 hete regeltem a Gladiatus gyors világán. Két hét alatt kategória bajnok lettem, mostanra pedig már elkezdtem erőst unni a játékot. A VU tagadhatatlan hibáival együtt annyira sokrétű, hogy sokkal nagyobb játékélményt nyújt (nekem legalább is) annál a gameforge-os cuccnál.

Játszottam már elég sok online játékkal, egyik se tudott lekötni évekig, ezzel ellentétben. Az is igaz, hogy 2 éve változtattam a játékhoz való hozzáállásomon, ami jelentősen növelte az élvezeti értéket.
Dátum: 2015.12.16. 11:31:05
Az SZB szerintem jó fejlesztés volt. A csatlósokkal lett piszkosul elbillentve a játék pay to win irányba.
Dátum: 2015.12.16. 10:01:05
Ha katába ment, akkor talán csak pihenteti a játékot egy időre. Időnként jól jön pár hét, vagy hónap szünet.
Dátum: 2015.12.14. 15:38:12
Te választod ki, hogy mit szeretnél.
Dátum: 2015.12.14. 14:57:32
Azért a türkök egész nagyra meg tudnak ám nőni, ne fáraszd magad velük

Szerintem kicsit túlpörögted ezt az affért Quellel. Jobb lenne inni egy gyógysört a balhéra és továbblépni. Hm?
Dátum: 2015.12.11. 14:20:29
Horda trófea, 2 Energiakoncentrátum, 3 energiatégla, 1 aranydukát, Lélekgyémánt csomagocska, mytokronit csomag
Dátum: 2015.12.10. 10:32:13
Gondolom az ultraesszenciák.
Dátum: 2015.12.10. 10:25:01
Találnod kell először játék közben bontatlan ajándékcsomagokat, amiket el tudsz küldeni más játékosoknak.