Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bpetya75

Dátum: 2011.09.09. 11:43:50
Öröm a köbön

Köszi a választ!
Dátum: 2011.09.09. 11:17:59
Az event végelszámolásánál a spektrálisom szintje számít, vagy ha turbózom, akkor a feltolt érték?
Dátum: 2011.09.02. 10:45:56
1 fázis: 1-10. nap
2. fázis: 11-20. nap
3. fázis: 21-30. nap.
Dátum: 2011.09.02. 08:55:43
Végig olvastam ezt a topikot. Arra jutottam, hogy egy magamfajta unoptimalizátor mezei játékosnak megéri az event. Ha a végén esetleg kiderül, hogy tévedtem, akkor sem esek kétségbe, mert legalább kipróbáltam ezt is.

Én képtelen lennék ezt a játékot úgy játszani, hogy majdnem mindent kisakkozzak előre. Akinek jól esik az játsza úgy, nekem így jó. Élni, és halni hagyni
Dátum: 2011.09.02. 08:42:07
Oké. Köszi a választ. Akkor ütöm-vágom őket
Dátum: 2011.09.02. 08:16:27
Lenne egy kérdésem. Ha úgy döntöttem, hogy nekem megéri nyomni ezt az eventet, akkor van olyan pont, ahonnan már nem érdemes tovább erőlködni, vagy minél több pilont aktiválok, a végén annál jobban fogok járni?
Dátum: 2011.09.01. 14:53:57
Ezt nagyon korrektül leírtad, ment rá a 10-es

Én is úgy érzem, hogy ami a fantasyben Tolkien, az a sci-fi-ben Asimov. Hozzátenném, hogy véleményem szerint a Star Treknek (ahonnan ugye indultunk), bármennyire is annak titulálják erre-arra, nincs sokkal több köze a tudományos fantasztikumhoz, mint a Csillagok Háborújának.

Egyébként ha már sci-fi, akkor azért A.C.Clarke nem kihagyható a nagyok közül, továbbá mivel magyarok volnánk, fontos megemlíteni Zsoldos Pétert is. Szerintem.

Azt meg, hogy mi a magasabb irodalom napjainkban, majd a jövő dönti el. Jókai sem számított annak a maga idejében, és megkockáztatom, hogy egy Terry Pratchett-ben vagy egy Neil Gaiman-ban is meg lehet találni olyan értékeket, amelyek kiemelik az átlagosból...
Dátum: 2011.08.31. 14:07:05
Na ja! Szinte mindenki eszik, aki ide írogat. De biztosra veszem, hogy többen meg tudják mondani, hogy mi a különbség M. Schumacher és R. Schumacher között, mint amennyien a lecsókolbász és a parasztkolbász közti különbséget képesek lennének definiálni

Sztori tekintetében meg ízlések és pofonok. Egyetértek Awenhai megjegyzésével, a könyv lényegesen jobb, mint a film, bár utóbbit is várakozáson felülinek találom.
Dátum: 2011.08.31. 09:55:03
Idézet: Yetike77 - 2011.08.31. 09:24:36
csak zavar, hogy a normális kérdések, pl.: ételek, Star Trek, itt mindenki szemében szálka. A sok baromság, mint a foci, forma1, Gyűrűk ura az isten itt.....


Barátom! A Star Trek mennyivel lenne már jobb a Gyűrűk Uránál? Elméletileg tök u.a. a kettő. Népszerűségi szempontból meg egyértelműen az utóbbi viszi a pálmát. Étel vs foci,forma1 dettó.
Dátum: 2011.08.27. 10:47:40
Megeloztel Cras. Tenyleg erdemes elolvasni ezeket a konyveket is, de szvsz a legjobb Rejto a Csontbrigad
Dátum: 2011.08.26. 13:26:43
Köszi a választ! Meg Demonnak is.

Úgy tűnik nekem találták ki ezt az eventet
Dátum: 2011.08.26. 12:16:53
Ezt kifejtenéd kicsit bővebben?

Milyen tárgyakat vesz figyelembe? Hogyan veszi számításba az ultraspecializációt?
Dátum: 2011.08.26. 12:14:15
Csp veszik, LE marad. Az első két nap néhányszor pofánb@sztak, úgyhogy Pepe tuggya
Dátum: 2011.08.24. 23:55:24
Ezt írta Miklós:

Re: Landragór újra
193. hozzászólás - Ma, 11:13:01 (Válasz Birka #185 hozzászólására.)
Valamit félreértettél, Birka. Valóban adunk rögtön vmennyi LE-t a csatáért, de ez nem 1 vadászatnyi, hanem egy eltérő módon számolt érték, nevezzük X-nek.
Viszont az event végén a tul. növelésre kapott LE úgy számolódik, hogy (2*VD-nyi LE minusz X) x drakónok száma. Szóval minden rendben van.

Viszont 1 belsős infó: a drakónok ölése közben a spektrális manipulációt érdemes turbózni (ha nem maxos már amúgy is), mert ezáltal több LE-t fogsz kapni (és a végelszámolásnál ezt a többletet nem számoljuk!!)
A hozzászólást Miklós módosította Ma, 11:17:46-kor

Vagyis a spektrális által biztosított +LE az, ami ajándék, a többi levonódik a képlet szerint. Szerencsésebb lett volna x helyett *-gal jelölni a szorzást a zárójel után is, mert így kicsit zavaró a nagy X meg a kis x egymás után.
Dátum: 2011.08.24. 07:54:20
A legkiseb euro váltó pénz?
5 cent
20 cent
1 cent
10 cent

De nagy a szegénység! Se kérdőszó, se második b? Ingerlően primitív...
Dátum: 2011.08.16. 17:45:10
Sziasztok!

Tartok tőle, hogy nem sikerül új ötletet bedobni, de sehol nem találkoztam még azzal, hogy dukátot miért csak csp-ért lehet venni. Miért nem lehet ugyanúgy pp-n is gyűjteni?
Most minek kértél bocsánatot? Olyan szívesen haragudtam volna még rád, de így már nem lehet
Varkocs és Sir Diko párbeszédére gondoltam. Ő nem operátor?
Ezt most nem értem. Miért olyan operátor válaszol egy kérdésre, aki nem tudja rá a választ? Vagy rosszul tudja. Tök jó, elindult az AH, de nem lehetett volna érthetővé tenni az elején, hogy kb mikor fog ez megtörténni?
Dátum: 2011.07.15. 13:22:40
Ebben is van valami. Ez persze teljesen új alapokra helyezné az egész eventet, de ez önmagában nem gond. A lényeg, hogy további változtatásokra, finomításokra lenne szükség, hogy ne menjen el az emberek kedve a játéktól.