Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bpetya75

Dátum: 2011.10.24. 08:43:52
Na ez nekem kínai amit ti itt írogattok. Majd talán jövő év elejére eljutok odáig, hogy nagyjából érteni fogom amit itt összehordotok

Asszem lementem magamnak ezt a részt akkorra.
Dátum: 2011.10.22. 21:29:51
Most mé' bántod? Korán kezdődött a buli. Vagy korán végződik
Dátum: 2011.10.20. 21:58:32
Semmiképpen sem akarom leszólni a karakteredet, de tény, hogy LordSoth sokkal erősebb nálad, igy még az általad ide másolt mértékű vereség sem meglepő.

Én sem vagyok rossz a saját szintemen, de van aki 8 szinttel feljebbről szétcincál. Sőt olyan is van, aki 5 szinttel lejebbről teszi ezt Azért egyre kevesebb olyan karakter van, aki nem akad fenn olykor olykor. De bizony olyan, aki már hagyott nálam párezer LE-t, egy másik alkalommal simán sz@rrá tud alázni. Evva'
Dátum: 2011.10.20. 15:02:22
Mi a gondod a válasszal? Nem azt írta Morzkod, hogy szerinted se legyen inkorrekt. Leírta, hogy miért vezették be ezt a rendszert. Egyébként logikus. Hogy ez neked nem tetszik? Az már a te dolgod.
Dátum: 2011.10.20. 10:32:34
Megnéztem mindkettőtök karakterét. Az ellenfeled egy pók, aki maxos kereskedelemmel sokkal jobb felszereléssel nyomja, mint Te, ráadásul valójában nem is vagy olyan erős. Csak a TÖ-d az, ami nem rossz (de nem is túl jó), viszont már a pontok elosztása nem a legszerencsésebb. Ráadásul szakértelmben nagyon le vagy maradva.

Ilyenek mindig lesznek. Kitartással eljuthatsz odáig (amit már én is élvezhetek), hogy akik rendszeresen jönnek és EH-val visznek párszáz LE-t, azok időnként (10-ből, 20-ból egyszer) fennakadnak, és ha ezekre az esetekre tartasz magadnál némi TP-vel védett LE-t, akkor párezret otthagynak nálad.
Dátum: 2011.10.20. 08:06:15
Mit jelent a latin fides szó, amiről a Fidesz is kapta a nevét?
sereg
szó
hűség
igéret

Ezt meg honnan vette a kérdés írója? Fiatal Demokraták Szövetsége. Innen ered a Fidesz neve. A hűséghez amúgy sincs sok közük...

Mit jelent a toportyánféreg?
A farkas.
A májmétely.
Az almakukac.
A szú a fában.

Tévedés. Valóban lehet olyan oldalt találni, ahol a farkast azonosítják a toportyánnal, de valójában ez az aranysakál népies neve. Nincs helyes válasz!

A közhiedelem szerint hol puhították őseink a húst?
Hónuk alatt
Kerék alatt
Patkó alatt
Nyereg alatt

Rossz kérdés. Azon a nyugati történetírók által életre hívott téveszmén alapul, hogy a lovas nomád népek (így őseink is) nyereg alatt puhított nyers húst ettek. Ez nyilvánvalóan nem igaz. A dolog magyarázata állítólag az, hogy a hosszú lovaglás során felsebződött hátú lovak gyógyulását igyekeztek vékony, sózott nyershús szeletekkel elősegíteni. Mint a magyarságot sértő feltevést erősítő kérdést, törlésre javaslom.
Dátum: 2011.10.19. 10:53:39
Melyik film NEM a II. világháborúban játszódik?
München
Elenség a kapuknál
Hart háborúja
A bunker

Így nem csak a München a helyes válasz. Az Ellenség a kapuknál, az már más lenne...
Dátum: 2011.10.19. 09:05:16
Ha az lenne a kérdés, hogy Trianon óta hány százalékkal nőtt Magyarország erdősültsége, az nehéz lenne. Ez viszont egy érdekes adat, amit meg lehet könnyen tippelni. Tanulni is lehet a kvízekből!
Dátum: 2011.10.19. 09:03:16
Mi az a degu?
repülő márka
csilagkép
állat
ijen nincsen

Ilyen nincsen! Tagadó válasz, plusz helyesírási hiba. Ki vele!
Dátum: 2011.10.16. 22:59:15
Nekem is derengett még a reklám: ITT Nokia! Fekete a tokja...
Dátum: 2011.10.16. 22:57:01
Valahol Európában. Ő menti meg a "koszosokat" azzal hogy a nevükre íratja a helyet, ahol él. Így megszűnnek üldözendő csavargók lenni. A film nagyon kemény, de alapmű, asszem Radványi Géza jegyzi. A musical verzió könnyebben emészthető, bár szintén ütős. Nekem ez utóbbiból a legjobban a "Miért van" című szám tetszik.

Ha nem ismered, érdemes megnézned valamelyiket.
Dátum: 2011.10.13. 08:38:54
Mi volt a neve az Egri Csillagok romájának?

Biztos szemét rasszista vagyok, de az Egri Csillagokban egyetlen roma sem szerepelt. Sárközi cigány volt. Hiteltelen ez a PC-skedés. Szerintem.
Dátum: 2011.10.02. 22:43:03
Szerintem a kérdés jó, de a kis tájszólásotok végett ki lehetne egészíteni valami olyasmivel, hogy: "A hivatalos elnevezés szerint melyik..." Hmmm?
Dátum: 2011.10.02. 21:22:21
Ennek ellenére hivatalosan nincs olyan, hogy szederfa, csak eperfa van. Ahogy Legacy írta, Morus alba és Morus nigra a tudományos név (fehér eper és fekete eper). A szeder az cserje, az erdőben fellelhető tüskés, meg a nemesített tüskétlen változat, a szamóca meg a lágyszárú növény, aminek a gyümölcsét a köznyelvben epernek nevezik.
Dátum: 2011.10.02. 21:15:49
Meghajlok bölcsességed előtt és fejemre hamut szórván megkövetem mind szegény Szkandar Graunt, mind pedig a kérdés íróját! Mea maxima cupla
Dátum: 2011.10.01. 22:59:33
Szinte szégyellem, hogy ezt a magasztos ámde parttalan vitát ilyen semmitmondó dologgal negligálom a magam részéről, de szvsz az, hogy Szkandar Graunnak melyik füle hiányzik, az olyan szinten spec és lényegtelen, hogy azonnali törlést érdemel.
Dátum: 2011.09.23. 13:31:51
Kedvenc pókom mindjárt fent is akadtam rajtam, így +239 TÖ-vel megpakolva
Dátum: 2011.09.23. 13:27:36
Úgy emléxem azt írták, hogy ha nincs rajtad, akkor is figyelembe veszik.
Dátum: 2011.09.23. 10:48:01
Én is zarknodot kaptam. Meg ezt: Átvetted a jutalmadat:
+34 Erő, +34 Támadás, +34 Védekezés, +33 Egészség, +33 IQ, +33 Mágia, +33 Taumaturgia, 76 Kiégett őskő, +5 Szerencse
381 drakónért minimum töltéssel. Teccik

A kiégett őskövön csodálkozom kicsit. Azt hittem kevesebb lesz, de úgy nézem, hogy a leölt drakónok számának 20%-a kerekítve.
Dátum: 2011.09.22. 20:41:43
Ez jól példázza azt, hogy miért is nem irigylem Baratyékat...