Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bpetya75

Dátum: 2011.12.26. 22:21:02
Gondolom arra, hogy ne 20-ról induljon mnden, hanem lehessen tologatni.

Egyébként lehet Bsetty, csak nem a legelején, hanem ahogy gyújtöd a lét. Ahogy haladsz előre, egyre kisebb az esélyed arra, hogy ugyan olyan legyen a kraktered, mint valaki másé.
Dátum: 2011.12.26. 22:17:21
Ezüstszél egy elég alapvető részletet ragadott ki. Nem korrekt egy olyan háború, ahol csak az egyik fél tud támadni, mert a másiknál nincs bomlott agyú végzetúr.

Azon esetleg lehet gondolkozni, hogy olyan szövetségek, ahol a létszám mondjuk negyede fertőzött, hadakozhassanak, de ezt nem tom mennyire bonyolult megvalósítani.
Dátum: 2011.12.26. 22:11:50
Igaz. Eszembe nem jutna smselni.
Dátum: 2011.12.26. 15:22:37
Nem pont ugyanannyi. Párszázzal drágább a barbicsekk költségei miatt

Én most simán befizettem az OTP-ben. Csekkezni majd a kövekező 4-esen fogok, hogy addig is gyűljön a kiégett kaics
Dátum: 2011.12.25. 21:03:30
Kvízkérdés: Melyik égitest a legmelegebb a Nap után, a Naprendszerben?
A kérdésre rossz választ adtál, a helyes válasz a következő lett volna: Ió

Hmmm. A wiki szerint az Ió átlaghőmérséklete -150 fok környékén mozog, a Földé egy csöppöt magasabb. Ne a lávaömlések hőmérsékletét hasonlítgassuk össze!?
Dátum: 2011.12.22. 15:11:51
Kíváncsivá tettél. Legalább pm-ben elküldhetnéd a válaszod
Dátum: 2011.12.22. 15:09:59
info@vegzetur.hu

Leírod, hogy mikor, hogyan, milyen számról/közleménnyel/vagyéppenami fizettél, melyik világon, milyen nevű karakternek, aztán utána néznek.
Őszintén remélem, hogy neked lesz igazad, de meghallgattam 1-2 olyan előadást ebben a témakörben, ami azért elbizonytalanított. Hetesi Zsolt előadásairól van szó. Nem mondom, hogy minden szava arany, de van benne valami.
Dátum: 2011.12.22. 13:08:07
Nyilván a kastély szintjéből. (Kastélyszint-25)/3 = befejezett küldetéssorozatok száma.

Ahogy írtad, akit érdekel, megnézi. Miért zavar, hogy összeszedte ide a topot?
Nagy balhén nem Magyarország gazdasági összeomlását értem, hanem a teljes bolygót megrengető energia- és nyersanyagválságot.
Dátum: 2011.12.22. 12:56:42
Idézet: Gamer01 - 2011.12.22. 12:40:54

Esetleg lehetne, hogy a 30 naponta, nem amikor a szövetsége elkészült a küldetéssorral, mert így elég csalóka...


Jogos. Bár végülis szívességből csinálja, hadd legyen kedve szerint
Akkor a pénzen valami olyat kell beszerezni, ami a nagy baj idején is érték lesz.

Ez ugye attól függ, mekkora a baj. Ha nem olyan nagy, akkor értelmes befektetés lehet az arany vagy az ékszer, esetleg az ingatlanvásárlás. De ha nagyon nagy a baj, amire egyre nagyobb esély van (nálam okosabb emberek szerint is), akkor sz@rt sem ér egyik se. Akkor az élelem, a víz- és energiaforrás és a fegyver bizonyul majd jó befektetésnek.

Óvjon az Ég bennünket...
Dátum: 2011.12.21. 15:22:25
Az lehet, hogy régen rossz, de azért előfordulhat.

Mondjuk a kiszámolós részben igazad van.
Idézet: Helion1988 - 2011.12.18. 22:19:05
Ezen mit lehet félreérteni hogy elsunnyogod az epikust, és a szövitársaid ütik le? Én ezt így értelmeztem.

Idézet: Tigristappancs - 2011.12.18. 09:44:21
Hát mert az epikusokat el lehet sunnyogni, hogy másik verik le, az entitást meg nem. xD


Nem tisztem védeni Tappancsot, de hol következik a beírásából, hogy elsunnyogja? Leírta az a tényt, hogy az epikust el lehet sunnyogni. Oszt kész.
Dátum: 2011.12.21. 10:18:07
Akkor bízzunk a többikben

A zecceltábládban azért továbbra sem bízom, Te egérgyilkos lepontozó!
Dátum: 2011.12.21. 09:31:38
Egyetértek. Épp most soroltam be a Zene/Könnyűzene/Zeneszerőkhöz. Logikusabbnak tűnt, mint az "írók, rendezők, producerek"...
Dátum: 2011.12.21. 08:10:57
Te ilyen gonosz vagy valójában? Meg se nézem a zexceltáblát, amit hurcibálsz a neved alatt. Biztos valami nyomorult vírus
Dátum: 2011.12.20. 12:17:04
Idézet: Fubujoci - 2011.12.20. 11:55:56
Másik dolog mindenkinek meg van a lehetősség jobb szövetségben játszani.


Ezt ugye nem gondolod komolyan. Vagy valamiről lemaradtam és most már bármekkorák lehetnek a szövetségek?
Dátum: 2011.12.20. 11:16:05
Megkerestem a tavalyi hírt a témában:

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánunk! (2010-12-23)
Végzetúr karácsony Karácsonyi események: December 24-27. között a kufár a gyógyitalokat és varázsitalokat jelentős kedvezménnyel árulja, és 24-én déltől 25-én délig a Végzeturak nem fognak portyázni, egymás lélekenergiáját szívni - aki akar, békében, nyugalomban fejlődhet ez idő alatt. Az állatok morálja sem csökken ebben a 24 órában.
Dec. 24. és január 2. között az élő ügyfélszolgálat nem üzemel, és a játék fejlesztése is szünetelni fog, viszont az emailekre ez időszakban is válaszolni fogunk (ha nem is feltétlenül azonnal). A postai csekken küldött pénzek csak jan. 3-án kerülnek beírásra, de az utalásokat a két ünnep között is feldolgozzunk.
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kíván mindenkinek
a Végzetúr stábja

Ez volt 2009-ben is, így gondoom idén sem változik a dolog. De majd valami bennfentes megcáfol, ha mégis
Majdnem beugrottam a kérdésnek. Már készültem, hogy beírom a rossz kérdések közé, aztán megnéztem a becslést a mézgomba tömegére, meg a mamutfenyőére, és inkább mégsem oda írom

Melyik a Föld legnehezebb élőlénye?
kafferbivaly
óriás mamutfenyő
kék bálna
elefánt