Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.06.06. 17:37:43
Higgyétek el már, hogy nem lényeg a kukába az összes fóbiás kérdést. Fóbiám van a fóbiától.
Dátum: 2011.06.06. 17:29:30
Ne off- olj márrrrr a Topic neve Kvíz 5.. és valószínű akaratlanul is 2* nyomsz a kész feliratra így már a következő kérdésre is értékeli a nem lévő válaszod is.
Dátum: 2011.06.06. 16:58:08
Szerintem meg rohadtul nem érdekel egy fóbia sem... simán szerepelttel kidobják, ha nem is specc... Lan meg csak segít, hogy megértsd a dolgokat...

Mióta Ő meg Cras***Semelyik, Viszok***(mód) segítenek a " Vajon elfogadják...topiban kb 20 at fogadtak el és ez lehetne sokkal több , már ha lenne kedvem egész nap ilyet írni.

Mód2.: A szövegbe foglalást viszont jól csináltad, ezt a szokásod tartsd meg és igényes kvízt fogsz írni előbb-utóbb.
ha valaki innen néz példákat annak jól jöhet ezért teszem ezt is ide. **mód


Komorságán nem változtathat, de csillagok fényének utat igazán csak így adhat, mégis kérdésére miként felelsz, gyászért milyen színt emelsz?

-fekete
-fehér
-rőt
-mély kék


Tudom, hogy egyszerű, tudom, hogy nem biztos jó, de most ehhez volt kedvem.

Inkább felejtsem?
Dátum: 2011.06.06. 16:33:39
Így könnyű...
Dátum: 2011.06.06. 16:31:28
Epik kincsnél mennyi a max különbség a kari szinthez képest amit lehet viselni?
Dátum: 2011.06.06. 16:28:08
Oks a tanácsot kösz a hidegvéredet meg oszd meg, hogyan is csinálod?
Dátum: 2011.06.06. 16:13:28
Aranyos vagy hogy reagálsz de nenenenene


Jobban járok így:


Eredmények és tettek
Győzelem: Vereség:
59 112
138 251
277 333
Összesen: 474 696
Legtöbb okozott sebzés: 71
Tulajdonságösszeg: 156
Szakértelemösszeg: 9
Teljesített küldetés: 3
Teljesített kaland: 0
Összes építés: 3.300
Zsákmányolt lélekenergia: 39.666
Elvesztett lélekenergia: 61.498
Helyes kvíz-válaszok: 95

Ez ő..... 9es szaki összeg és nem beszélve arról hogy a 20 as kritkem nem sebzett belé...


mód* ÉN vagyok gyémánt ebben a felállásban
Dátum: 2011.06.06. 15:51:33
Jöttem magam leszavaztatni.

V2 tegnaptól máig.....

Megtámadok egy 80 Tu val alacsonyabb karit. Kikapok, bár igaz, hogy gyengébb cuccai is vannak mint nekem se szövetsége nincs se állata(egyedül láthatatlansága). S mit látok 1000Let rabolt...aszta... Áá nem jövök ide fel reklamálni majd visszahozom, gondoltam én ...... Hát nem mert azóta 2* támadtam, nyertem és érdekes módon mindig 0 -0 -0 Le-t hozok....

Egyet kérek, nem akarom itt megint szót-szót kövessen, csak mi lenne ha egyszer hinnénk már annak, hogy valami nincs rendben és nem azt mondogatnánk, hogy hülye vagy... a kari tuti inaktív volt tehát költeni nem tudott és semmi sem változott rajta....
Mai termés 4 elfogadott 0 elutasitott


Köszi mindent!
Pontokat tettem mindenhova és már ezt is elfogadták


Következő:

Mai napig népszerű társasjáték az Ország-Város. A játékszabályoknak megfelelően melyik a jó válasz a "z" betűre, mikor is egy hangszert keresek!?

1 A zúgófa.*
2 A záróakkord.
3 A záróduett.
4 A zebu.
Dátum: 2011.06.05. 15:00:19
Lassan rám is rám férne egy regenerálás mert ADZSIN kívől senki se nem szeret Lehet a név teszi?
Igen látom köszi
A bánatomban feltett kérdést is elfogadták

Íme egyet megint megköszönnék ha értékelnétek.

Melyik eljárási folyamatot alkalmazzák a lebomló(szerves) anyagok esetében az újra hasznosítás során?

1:komposztálás*
2:szelektív hulladékgyűjtés
3:MÉH (nehéz ipar kiszolgálására)
4:A jelen Uniós szabványnak megfelelően mind a három kategória egybe vonható
Dátum: 2011.06.05. 13:17:38
Én felpontoztam

Végig figyeltem eseményt olyan gyorsan változott pontok úgyhogy most már azt is sejtem, hogy a pontozó kommandó az simán 1-2 embert takar 3-4 fórum névvel Hogy ez milyen szánalmas



Bánatomban megfogalmazódott bennem egy kérdés.

A mondás szerint minden út Rómába vezet, de a Római Birodalomban főleg milyen alapanyaggal boríthatták ezeket a kereskedő utakat?

1: bazalt*
2: beton
3: gránit
2: márvány
Nem arra gondoltam, már elfogadták. Csak itt is valaki letudott szavazni azt a hszt.

Elfogadták úgyhogy még egyszer köszi!
Idézet: SuperEgo23 - 2011.06.04. 20:53:23
(persze ez csak az én véleményem, nem szentírás)



Köszönöm kiegészítésed, nekem is jobban tetszik így Megyek is felhasználom!


ezt is lenyomták, eszem megáll

Mind1 köszi Lan!
Szerintetek elhagyhatom a gondolat jelet és a

nagy szót belőle? Így túl hosszú.
(persze ez csak az én véleményem, nem szentírás)



Köszönöm kiegészítésed, nekem is jobban tetszik így Megyek is felhasználom!