Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Polytech

Oldal: 1
Dátum: 2010.11.09. 14:01:45
szeretnék valamit kérdezni a kérdésem pedig a következő hogy miért nem aktiválódott a prémium tagságom a kilenc ős követ meg kaptam de a 400 cselekvés pontot nem miért?tegnap lettem prémium tag és ma csak 20 cselekvés pontot kaptam
Dátum: 2010.11.09. 13:55:53
Idézet: Polcsi - 2010.11.09. 12:22:04
Nézzétek el nekem, ha nem jó helyen nyafogok, de érdekelne, ha állítólag olyan fene nagy szerepe van a szerencsének, miért van az nálam, hogy mióta aktívan elkezdtem nyomni a szerencsét, szinte csak normál, apró vagy kisebb lény jön, a nagyobbak csak elvétve?!?! Mikor kevesebb volt a szerencsém, sokkal többször jöttek a nagyobb lények.... Ez már napok óta így megy, először betudtam valami peches szériának, aztán mikor megint úgy nyitott egy vadászat, hogy 3 kisebb és 3 apró egymás után, akkor aznapra abbahagytam, másnap megint szinte ugyan az.....2 nap kihagyás után is..... Ez idő alatt +23-at kapott a szerencsém (72 volt, 95 lett)....Nem értem...
V5-ön játszom, 36.szinten vagyok,prémes, minden LE szerző szaki a maxon, esetleg az IV "kavar" be? Az jelenleg 20-as.
Tanácstalan vagyok, mert nálam kisebb szerencsével rendelkezők pedig sorra "dicsekednek", hogy milyen jó a termés....
Oldal: 1