Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - TrisPetra

Oldal: 1
Dátum: 2012.11.29. 13:17:02
Én csak azt sajnálom hogy kezd megint hogy is mondjam .....na mindegy szerintem én most hagyom abba vagy mellözöm a játékot. Mert ez az event.... mormális karival(nem nem az a normális akinek 50 milla a zsákmányolt le,meg 15 karakterrel játszik) max 3-4 sorig lehet megcsinálni...ja vagy beleölsz egy csomó zsét azt meg köszönöm nem.... legalább is már nem.....
Dátum: 2011.04.29. 08:11:05
Ez lenne a problémám :

Ma, 16:26 Breaksos Azaziel A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása

Ma, 16:25 Breaksos Azaziel A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása

Ma, 16:24 Breaksos Azaziel A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása

Ma, 15:15 Breaksos Azaziel Te nyerted a csatát.
A jutalmad 655 lélekenergia és 9 TP. Csata leírása

Ma, 15:14 Breaksos Azaziel A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása

Ma, 15:14 Breaksos Azaziel A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása

Már mint nem az , hogy vesztettem , mert nem érdekel.De hogy tud támadni kevesebb , mint egy percenként?!?!?!
Még ha kimaxolta volna a kontinuumszűkítését , akkor is csak óránként támadhatna , nem ?
Azért ez elég nagy csalás!
Dátum: 2011.03.02. 17:56:25
Sziasztok !

Nem igazán tudom , hogy jó helyre írok - e , de az egyik kvíz kérdésbe szeretnék "belekötni".
Melyik a legnagyobb tengeri élőlény az alábbiak közül?
Polip
Szirén ( ez a jó a feltevő szerint )
Rája
Cápa


De ez így pontatlan és ezért sokakat tévútra visz.Hisz nem lehet egyértelműen kijelenteni , hogy az összes szirén fajta nagyobb az összes polip , rája és cápa fajtánál.Szerintem fajtája válogatja.Például a tengeri tehén testmérete eléri a 4,5 m-t, és a 600 kg-ot, természetesen ez fajonként változó, és sok faj ennél jóval kisebb.Viszont az óriás fehér cápa akár 5 m és 3300 kg -t is elérheti.
Mások is panaszkodtak már a kérdés miatt.Nem tudom mit lehetne vele kezdeni.Ti talán igen.
Oldal: 1