Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sentinel78

Oldal: 123
Dátum: 2012.10.11. 19:37:24
Már sikerül a szakértelmeket húznom. Jeleztem az adminoknak , nem kellett semmit építenem pluszba. Köszönöm Nekik , és Nektek is a tanácsokat:)
Dátum: 2012.10.10. 11:31:27
LE is van nálam , 5630 LE lenne , van nálam 10K..
Dátum: 2012.10.10. 11:30:37
Átlagépítésem kisebb , 7-es az akadémia ebből 6-ot látok. Cras, igen V5-ön vagyok, mennie kéne....
Dátum: 2012.10.10. 11:24:41
Igen ezt tudom, de 6-os akadémiát látok... Azaz 42-ig kéne engednie.
Dátum: 2012.10.10. 10:59:56
Segítséget kérnék.

19. szintő a karim , 6 szintet látok akadémiából. Viszont a tanulást 38-nál nem engedi a rendszer tovább húzni. Úgy emlékszem szinthez nem kötött a tanulás szakértelem. Vagy igen?
Dátum: 2012.06.19. 10:16:08
Legacy írta a helyes választ az írásodra.
Dátum: 2012.06.19. 09:52:26
Cras ide írom , mert ez is a Hibabejelentés topichoz tartozik.
Nem kötelező olvasni, de joga van másnak is tudni , és ha neki is van hasonló, legalább mer jelezni.
Én felvállaltam , amit a szövetségünkben tapasztalnak, és nem 1 embernél volt már ez.
Nekik kell jelezni , de én is képviselem őket, felelős vagyok értük. Remélem ez még nem gond.
Dátum: 2012.06.19. 09:39:43
Ismét V4-es bug, vagy nem tudom minek mondjam..
1. Mióta írják jóvá a kínzói LE-t éjfélkor? Vagy más világon is már így megy?-->Jó lenne tudni ha ez változott, mert van aki nem tudja , fent van , és épp ezért lerabolják...
2.itt idéznék:
nem tudtam leállítani a vadászatot mikor kijöttem 15% alól. majd szintet is léptem, bár sztem ettől még messze voltam tp-ileg. most meg a szintlépés után megütöttem egy (más szövetségi tagot, nem személyeskednék) és lett 173 tp-m...
3. ismét idézek:
Ma, 21:42:09-re 29 vadászatom van ugyanezzel az időponttal

még örülnék is neki, ha nem lettem volna fullra állatokkal... a csp-t viszont nem tudom, hogy levonta-e, de gyanús hogy igen..
Eltűnnek a csp-k , igaz hogy LE van utána , de a sajtolás, mivel tele van állattal , és nincs automata sajtja kiesik.
Nem akarok gyanakodni semmire, csak túl sok az egybeesés.
Nyugtassatok meg hogy bug, és akkor tegyetek ellene.
Dátum: 2012.06.19. 08:31:33
Szimpla érdeklődési szinten szeretnék kérdezni.

Ugye V4-en is szerencsekerekeznek elég sokan. Sőt a 3 alkalmat ki is használják pörgetésenként 1 vagy 2 kavicsért.
Ugye építők elég sok mindent nem is használnak fel , holott a kavicsaik benne vannak.
Miért nem lehet ezeket a dolgokat x összegért eladni a lélekkufárnál?
Ha már ölnek bele x összeget, akkor valami haszna is lehetne a dolognak, nem pedig a szerver végén eltűnik, mintha semmibe sem került volna...
Dátum: 2012.04.16. 21:59:02
Idézem Trakk-ot, és megértem . Valóban lassan kockává köt a VÚ a fejlesztéseivel, a naponkénti kötelező szintű belépésekkel ezekkel a fejlesztésekkel...

Trakk
Ma, 21:40:20
én meg meg szántam vettem és a leges leg jobban akkor jövök ki ha lefosom a vut .. kinlódjon a faszom , gondolkozzon aki akar , költsőn aki akar de nekem ez nem pálya mikor kényzserítve vannak dolgok sőt ami a legszarabb hogy tevékenységet .. de ügye nem ér hátrány ha nem lépsz be egy két napig .. no nekem ebből elég , aki akar tudja hol talál . v1 ről már elpakoltam most ez az utsó és ez következik ... szép volt jó volt de az utóbbi időben elég . katonaságra anno ha nem törölték volna el meg nem úgy alakul hogy visszaadja a diplomáját a vizsgálatot végző agyturkász akkor kényszeríthettek volna , illetve a másik dolog a büntetés végrehajtás no ezen kettő alól nincs kec mec kényszeríthetnek . de a többinél nem nagyon szeretem. és úgy érzem a vu zsinorba minden pontján lassan ezt teszi . no engem ne kénszeritsen ha van kedvem játszok ha nincs nincs de itt sajnos nem ez van . mindegy

aki akar tudja hol talál , trayal meg úgy is találkozok ... sziasztok .

Köszönünk Trakk mindent és további szépeket
Vica
Dátum: 2012.02.07. 09:49:44
Az epikus kincsesládákra egy észrevétel.
Csak az első befizetésnél járnak a +ládák..
Sokan lesznek hogy már telórol fizetnek elsőre prémet , mert az utalás is 2 nap...
Dátum: 2012.01.23. 07:40:31
Sziasztok.
Elég régóta gondolkodtam ezen a témán, hogy érdemes e hozzászólni vagy nem.
Anno , háborús szövetségben játszottam , ahol tényleg nagyon hasznos a segítő kéz háború idején.
Azt gondolom hogy a sk. hatását háborúk idejére lehetne így hagyni , viszont amint véget ér 1 háború, onnantól csak akkor élne a sk. hatása , ha a karakterszintednél jóval magasabb szintű játékos támadna meg , illetve ha a támadó tulajdonságaiban és szakiösszegben pl. 10-15%al magasabb lenne. Így a vele hasonló karaktereknek meg lenne adva az esély a "tiszta" játékra. Nem tudom ez programozásilag meg-e oldható, vagy egyáltalán nem-e túl hülye ötlet..
Dátum: 2011.12.29. 20:53:33
6305 regisztráció van az oroszon. V5-ös szabályokkal
Ehhez csak apró szösszenetet szeretnék írni....
Az hogy ki , milyen levelet kap a másiktól , magánügye neki és a másik félnek... Nem 10-30-200 emberre tartozó dolog..
Ez olyan "öregasszony pletykafüst" dolog..
V4-en sajnos az indulatok mindig túlzottabbak mint más világon..
Ehhez hozzá tartozik a jobbnak lenni akarás , és sajnos a fent említett szövetség némely tagjától kijövő becsmérlő leszólása a többi szövetség felé.. Hozzáfűzöm más szöviből is jön ki ilyen , de nem ennyire élesen..
Sajnos egyre kevesebben játszunk ott, és ha ez a hangulati morál így fog romlani egyre kevesebben is leszünk.
Tegyük meg , hogy egymás felé megadjuk a tisztelet , még ha nem is ír helyesen,..
Esküszöm , néha olyan , mintha az ember beszabadulna egy kisiskolásokkal teli terembe. A Pistike ilyen , a Józsika olyan , tanítónéni ez ezt mondta , az azt.. Viszont ott is vannak butuskák és okosak , de ha lekötik őket , tudnak együtt játszani..
Dátum: 2011.09.23. 19:24:21
Trakk Gratulálok , szép volt:)
Dátum: 2011.09.06. 15:54:12
Craslorg köszönöm a gyors választ:)
Dátum: 2011.09.06. 15:41:19
Ha valahol valaki már kérdezte , akkor bocsánat , elcsúszhattam felette..

Építsetek 10 szintet tetszőleges épületen! (Hatalom Tornyát is lehet)"

Azaz 1 épületen kell építeni 10 szintet , vagy több épületen lehet összesen 10 szintet? Ez valahogy nem egyértelmű számomra (hiányzik a többeszám jele az épületen, akkor valószínűsíthető az 1 épület?) .
Gratulálok minden nyertesnek
Azt azért valljuk be akkor úgy írják legmagasabb TP nem pedig legmagasabb szint..
Craslorg 03:00-kor vissza lett állítva. Vagy alapból , vagy valaki nézte a fórumot. Mindenesetre ha így ha úgy , de köszönjük.
Koszonjuk a visszaalitast
Oldal: 123