Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kiaphet

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2013.11.30. 22:28:18
Várjuk meg Miklós állásfoglalását,mert a leírás tényleg nem egyértelmű.

Nekem pl azért kellene ez a gyűrű - amit leírtam - hogy csoporton belül tudjam váltani ha nem akar kipottyanni az 5. féle.
extrém szívásoktól tud megmenteni.
Dátum: 2013.11.30. 21:55:17
Általában kedden szokott indulni ,de a hírekben ki fogják pontosan írni mettől-meddig tart az 5% vadászatbónusz.
Dátum: 2013.11.30. 21:39:59
csak a saját csoportján belül lehet konvertálni.
Legalábbis nekem az jön le a leírásból.
Az lehetett a lényeg hogy eddig ezeket csak eszenciahasználattal lehetett megszerezni,és nem volt semmi mód konvertálásra.Ez a gyűrű fedi le a hiányzó láncszemet.Másik két gyűrűvel meg lehetett oldani az összes több eszenciát.
Ha extrém sok van valamelyikből és ultra peches vagy ,nem kell sok eszenciát ellőni ,hanem meg tudod most már oldani ezzel a gyűrűvel.
Dátum: 2013.11.30. 21:26:47
Portyázás megy a vadászat közben ,de a kalandok nem elvállalhatóak.
Térkapu is megy,epikus - entitás is üthető.
Dátum: 2013.11.28. 13:37:48
Köszönjük !
mennyire igazad van, ott kéne először tesztjelleggel bevetni ezt az evoluciós állatfejlsztést.Senki nem futna lyukra hogy ismeretlen dolgot kipróbál és nem tudja visszacsinálni esetlegesen
Dátum: 2013.11.27. 18:10:09
orosz szerveren is ugyanez volt,és nem adta meg a jutalmat sem a végén.
épp ez volt az utolso küldi a sorban.Kiváncsi leszek hogy mikorra oldódik meg a helyzet mert ott is landi megy.és jó lenne betolni a lét
Lehetséges,mert többféle szintű fétisek is lesznek.(ha jól értelmeztem)
Egyelőre engem nem érdekel, az állataimat amik jelenleg harcolnak ,nem szándékszom beáldozni.
Megvárom a tapasztalatokat,aztán majd ki fog derülni mi lesz.
Viszont a neveléshez nem ártana még néhány állathely,mert a jelenlegiek kellenek az állatos küldikhez.
+25 a jó megoldás ,legalábbis a 250 es szintből ennyi jön ki .
Dátum: 2013.11.25. 14:41:51
elfogni xeno alatt lehet.
a szilánkot meg lehet szerezni ,mintha sajtoltál volna.
Dátum: 2013.11.14. 14:34:02
Ha kód lesz ,lesz relikvia is.
Az hogy mi lesz ,időben ki fog derülni.
Legalábbis eddig mindig elárulták időben
Dátum: 2013.10.31. 14:20:21
ugyanúgy mint eddig, éjfélkor lesz kiírva az összesítés, de 10 kor lesz végeredmény amibe még belefog számítani a 10 óráig lezajló csaták is.
Ha nem számítana, akkor éjfélkor vége lenne az eventnek.
Dátum: 2013.10.19. 17:47:24
Kinek meddig
Győzelmeid száma: 243
Egész pontosan 300 győzelemig fogok vele foglalkozni.
Pedig az volt a terv hogy gőzerővel mindent bevetve nyomni fogom....
Tehát egész pontosan legkésőbb hétfőn számomra véget ér.
Dátum: 2013.10.19. 07:46:57
Gyémántként és viszonylag erős karakterként ,duplán meg lettem szívatva.
Esély nincs megszerezni a legerősebb medál normál játékmenettel.
A számolási módszer a kevesebb létszámú hordáknak kedvez.
Erős karakterek minden 6-7 csatánként van 1 veresége 30 pp-n.Viszont a 700 csatát ami reálisan elérhető nem lehet megcsinálni ilyen beállítással.1100ről inkább nem is mondok semmit.
Ez eléggé paradox helyzet.Aki folyamatosan játszik és elkölti az erőforrásait azok ismét hátrányba kerültek a csak eventen aktívkodókkal szemben.
Vissza lehet nézni az elmúlt másfél évben volt-e olyan nap,hogy nem léptem be játszani.
Az ötlet jó,nagyságrendekkel jobb mint a térkép volt,de több olyan módosítással hogy ne azok legyenek hátrányban akik sokat és folyamatosan játszanak,ráadásul még a karakterük is erősebb az átlagnál egy kicsivel.
Dátum: 2013.10.15. 19:14:17
én is firefox, de amig az ablak fenn van ,addig nem változik az ép kijelzése
Dátum: 2013.10.15. 19:01:52
Jó tapasztalatom nekem sincs,sajnos egy full ÉP- ről 10 csatát ha kibírok már szerencsésnek érzem magam.(nincs térképkeresés és nem is lesz,nem látok logikai összefüggést a gyógyulás és e szakértelem közt.Több milla lenne felhúzni használható szintre,erre inkább nem költök)
Induláskori értékhez képest legalább már nem verem el saját magam...
15 ppre nem szeretnék váltani ,jobb lenne inkább normálisan beállítani az ellenfelek erejét, mert sajnos még mindig nem az igazi.
Ez a xeno eventben gond nélkül sikerült, soha semmi gond ezzel nem volt.Nem értem most miért kellett valamit újítani a jól bevált modulon.
Másik problémás dolog még a csaták külön felugró ablakban jelennek meg,ez eddig nem volt gyakorlat ebben a játékban ,így nem frissül az ép kijelzés és furcsa helyzetekbe kerül a karakter ha nem figyel oda.
Ahelyett hogy az eddig megszokott módon meg lenne oldva,megint egy olyan újítás aminek semmi előny csak hátránya van(csaták után bezárni, frissíteni az oldalt az ép miatt ,újra támadni - ne mondja senki hogy ez nem növeli triplájára a szerver terhelést)
Mod:az ép kijelzésnél valamit elnéztem, most csökken minden csata után ,úgyhogy az rendben van.
Dátum: 2013.09.05. 16:20:24
Én ahogy elnéztem nem állok rosszul az összevont világon sem ,de mindazonáltal nekem is a rolólehúzást jelentené a v5 belevonása az összevonásba.
Offs, szép támadás volt:)
Dátum: 2013.07.25. 11:26:35
13988 LE árán építem a taumaturgikus csapdát

137es szint
Dátum: 2013.06.25. 12:32:36
Az aukciós tételek még nincsenek most sem beírva, az lenne a legfontosabb pedig
Dátum: 2013.06.23. 07:11:10
Volt még olyasmiről is szó hogy térkép event helyett valami más kellene,mert az semmi újdonságot nem hoz a játékba
Oldal: 1234567891011