Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Najomi_2

Oldal: 1
Idézet: Craslorg - 2010.10.23. 16:51:21
Párizs nem ország, Hong Kong dettó nem az, ezek után a válaszaid egy részével értelmetlen a kérdésed.

Ott a pont, a Párizzsal igazad van, megzavart hogy Disneyland Paris-nak hívják (vagy EuroDisneynek).
A Hong Kong szerintem nem olyan nagy tévedés. Persze nyilván korrektebb lett volna a kérdés 'Melyik országban vagy különleges igazgatású területen nincs Disneyland (2010-ben)?', de ezen szerintem hülyeség szőrözni.

Mindenesetre köszi. Legközelebb jobban figyelek.
Érdekes a gondolkodásmódod. Disneyland szerintem kifejezetten az ami közismert popkultúrális dolog, míg az általad nyilván túlzó példaként felhozott dolgok tényleg speciális érdeklődési területet fednek le.

És szerintem az ogham.
És egyébként van egy csomó Steven Seagal összes filmjei típusú kérdés, úgyhogy az sem igaz hogy mégsem kérdezi meg senki.
Dátum: 2010.10.23. 13:01:37
Idézet: Ezüstszél - 2010.10.23. 12:24:55
Amúgy a Pí az 180°, ha esetleg még összefutsz a kérdéssel.

Kösz, vágom csak túl nem figyeltem eléggé.


Ki nem lakott a négysögletű kerek erdőben?
Mirr-murr
Kiscsillag
Nagy Zoárd
Mikkamakka

négySZögletű
Dátum: 2010.10.23. 12:20:22
Ki játssza Sweeney Toddot a Sweeney Todd című musicalben?
Bruce Willis
Brad Pitt
Johnny Depp
Arnold Schwarzenegger

Oda kéne írni hogy a filmváltozatban. És azok közül is a melyik évben készültben.


Más:
A hány fok a Pi?
180
360
240
90

Ennél a kérdésnél rányomtam a 90-re, majd ezt írta: Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Vecsés
Igazából már nem stresszelem magam ezzel, de azért kiváncsi vagyok, hogy szerintetek miért kapott rossz kérdés kategóriát az alábbi:

Melyik országban nincs Disneyland (2010-ben)?

Hong Kong
Párizs
Anglia
Amerikai Egyesült Államok

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

USA szerintem egyértelmű, a párizsi Disneyland léte is szerintem általános ismeret ha valaki nem egy barlangban lakik. Honk Kong lehet hogy nem egyértelmű elsőre, de ott a wikipedia/google. Anglia meg nyilván a rossz válasz.
Szerintetek?
Dátum: 2010.10.10. 22:50:28
Milyn tárgy a tricikli?
Háromágú gyertyatartó
Háromlábú szék
Háromkerekű bicikli
Háromfülü viziló

Milyn helyett Milyen
Dátum: 2010.10.10. 11:43:55
Hányféle metró közlekedik Budapesten?
4
3
1
2

A metrók száma változó (négyesmetró valaki?), inkább így:
Hányféle metró közlekedik Budapesten 2010-ben?
Dátum: 2010.10.09. 13:42:04
Az alábbi magyar férfi színészek közül melyiknek nincs önálló zenés albuma?
Koltai Róbert
Kulka János
Alföldi Róbert
Kern András

spec.
Oké, tényleg nem értem én ezt az egész kvíz-dolgot, és valaki tényleg elmagyarázhatná.
Most "Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ." üzenetet kaptam az alábbi kérdésre:

Melyik egy kötési módszer nyakkendők esetében?
Johnson
Windsor
Palomar
Jackson

Speciális érdeklődésű réteg? A FÉRFIAK? Igaz, hogy csak a lakosság negyvenvalahány százalékát fedik le, de azért mégis. Akinek meg volt már nyakkendője (kb. 17 év felett szinte mindenki) az valószínűleg találkozott a Windsor kötéssel.

Komolyan a kvízadatbázis tele van "Melyik NEM Marilyn Manson szám?" típusú kérdésekkel. Mi alapján nem kell speciális érdeklődés egy zenész számainak ismeretéhez, vagy egy sorozat szereplőinek felsorolásához?
Valaki meg tudja mondani, hogy honnan kéne tudnom, hogy milyen kérdések szerepeltek már? Mindig "Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban." üzenetet kapok, de ha oldalt a kvízadatbázisba írom be ott nincs ilyen.

Milyen termékeket NEM gyártott a mobiltelefonjairól ismert Nokia?
személygépjármű
gumicsizma
alumínium
televíziókészülék

Melyik városból származik a Sacher-torta?
Linz
Berlin
Bécs
Salzburg
Oldal: 1