Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Truth80

Dátum: 2013.04.12. 21:34:09
Ez meg csúnya infláció. Méghozzá 25 %. Konverterrel csak 8.
Dátum: 2013.04.12. 21:33:06
Sírásdetektor? Király. Ha most itt kisírom magam akkor hamarosan esik amire szükségem van?

Akkor mondom:

Ultra implant (még egy)
Tapasztalatkő
Reflexek könyve

Nagyon nagyon szükségem van rájuk lécci essenek hüpp.
Dátum: 2013.04.12. 12:28:43
O inkabb a Mel Gibson-fele Osszeeskuves-elmelet megoldasra gondolt
Dátum: 2013.04.12. 07:47:26
Kiraly. Meg egy lelekkut generator. Ezt vegyetek mar ki, konyorgom.

-20 pechpont.
Dátum: 2013.04.11. 09:03:08
Idézet: Miklós - 2013.04.10. 18:02:59
... egy teljesen új, egyedi állatot fejleszteni


Ez erdekesen hangzik. Hogyan is nezne ez ki a jelenlegi elkepzeles szerint?
Dátum: 2013.04.10. 12:31:36
A logikaja ennek az lehetett hogy 15 oskoert vehetsz 10 kavicsot ero pechpontot. Azt felejtettek el csak, hogy a jatek elmenye (maga a porgetes) viszont hianyzik belole. Ez nyugodtan mehetne 2-3 kavicsert is, akkor tobben gondolkodnanak rajta.
Dátum: 2013.04.10. 11:48:35
Annyiert siman bevallalnam.

Nekem utoljara decemberben jott egy epikus lada 3 honap utan, majd ujabb 3 honap utan ket het alatt: Lelekkut gen / kisebb TK stim / vegzetmedal / 30 osko. El vagyok ragadtatva hogy bemakoltam az osszes gagyi szart.
Dátum: 2013.04.09. 17:12:09
Koszonom a valaszod Miklos. Szamomra biztato A szavazasnak kulon orulok ha kiirjatok.
Dátum: 2013.04.09. 08:07:49
A husegszilankot en szemely szerint teljesen nyugodt szivvel benthagyom
Dátum: 2013.04.08. 16:12:40
Jol erted
Dátum: 2013.04.08. 13:34:35
A dukatot mindenkeppen erdemes lenne kihagyni. A tobbi meg bele is fer, de az egy az egyben atvaltas az huzos Annal valami konszolidaltabb valtozat az elfogadhato.
Dátum: 2013.04.08. 12:53:57
...hat igen, ha mar Miklos emlitette hogy "másrészt, régi igény volt, hogy a kiégett őskövekkel is lehessen valamit kezdeni.". Az is regi igeny volt hogy az LGY-vel, kristalyponttal is lehessen mit kezdeni es ez az erv igy megallna a helyet, sok legyet utnenek egy csapasra.
Dátum: 2013.04.08. 12:44:55
Szvsz 1 osko / 3 kieg 15 pp-ert havonta nehany alkalommal meg siman a lelektani hataron belul van. Esetleg megfontolando lehetne az egyeb forrasok felaldozasabol valo vasarolhatosag is, amit fentebb emlitettunk.
Dátum: 2013.04.06. 09:39:31
Én a pálcát úgy fogom fel hogy majd hülye leszek külön fizetni azért (pálca) hogy még többet fizethessek (templom). Bőven elég ami innen-onnan potyog belőle a befizetési akciók mellé meg esetleg a BU-n.
Dátum: 2013.04.06. 08:40:40
Idézet: Birka - 2013.04.06. 08:34:38
Én fordítva fogom fel, a templom nyereményét "pénzesítette" Miklós, azaz ha megcsinálok egy templomot, az 50 őskövet jelent nekem


Ennek én nem értem a logikáját.
Dátum: 2013.04.05. 21:19:54
Én is inkább olyan játékos és taktikabarát megoldást támogatnék mint amit pl. Kvnoemi is írt. Legyen minimális őskő költség, opcionálisan, de inkább felejtsük el az extrább tápokat, pláne a naponta 5-10 kavicsos kiadásokat.

- Relikviakupon: tök jó, első szinten bevárok pár hónapot (addig mondjuk játszom más világokon más karival) és 0 TP-ért, nulla játékkal pénzért megveszegetem a fontosabb relikviákat. Valódi játékélmény, nektek meg bevétel.
- Pálca: értem én, hogy miért szerettek ebből osztogatni, hiszen az egyik legtöbb kavicsot hozó bevételi forrás a templom. Az hogy pálcánként 50/100 kavicsot kértek + templom költsége az már igen szép összeg. Én örülök az egyéb helyekről jövő pálcáknak, de külön kavicsért biztosan nem fogok venni.
- Amiről többen is beszéltek, a bizonyos húrfeszegetésről a játék anyagi vonatkozásában, azt hiszem én is ide jutottam. Várok egy-két hónapot hogy milyen tárgyak jönnek és mennyiért. Szép csendben. Ha továbbra is használható dolgok jönnek, akkor abba fogom hagyni a kerekezést és ráállok a napi ajánlatokra. Így a kerekezés ugyanoda kerül majd mint a feladatok: rá sem nézek többet. Igen aktív játékosnak tartom magam, áldozok is a játékra nem is keveset, de az eszem nem ment el teljesen.

Egyébként nekem nem rémlik, hogy a fejlesztések között a napi ajánlatokról szó lett volna. Persze lehet hogy tévedek.

Megjegyezném, hogy nem mindenki bővelkedik kiégettekben és a túlnyomó többség a játék egyre brutálisabb árának részleges / teljes kompenzációjára tartogatja inkább. Van akinél kristálypont, LGY, kincspont, AF pont, CSP, PP meg mit tudom még milyen túltengés van amiből szívesen áldozna számára hasznos erőforrásokra. Logikus kereteken belül persze. Én pl. szívesen szabadulnék a nyakamba sózott rahedli védelem és támadás italától is, valami hasznos dologért cserébe. Lehetne CSP vagy PP esetleg TKP. Bizonyos egyszerűbb erőforrásokat akár racionális(!) LE mennyiségért is betehettek.

Másrészt meg bocsánat ezért a kritikáért, de mivel szerepjáték b... vagyok és szeretek olvasgatni, valami körítést kitalálhatnátok ennek is. Valami kis szöveget, hogy mittomén a gonosz boszorkánymester vagy a feketepiaci árus blabla. Ugyanígy mehetne valami keretszöveg a feladatokhoz meg a VT-hez is. Ez így nagyon személytelen. Olyan jól esik a Legendákat olvasni mikor szintet lépek, az a gomb amiről a legkevesebbet beszélünk, mégis a hátteret az adja a játéknak, tudjuk hogy nem a semmiben lebegünk (kíváncsi vagyok a játékosok hány %-ka olvassa egyébként).
Dátum: 2013.04.05. 13:04:06
En ugy figyeltem meg (de ez nem biztos hogy igy is van), hogy csak akkor von le vp-t es esetleg cspt kufarozasnal, ha olyan targyat veszek amihez turboznom kellene a szakit.
Dátum: 2013.04.05. 12:27:11
En tudom hogy modositja, de a valaszado valoszinuleg nem tudta. Azt mondta hogy ez a normalis.

Hiszteriam meghallgatasra talalt: kiesett a 2. darab
Dátum: 2013.04.05. 12:07:34
"Nincs gond. pálcával 3.5%-od van arra hogy találj térképet. Ez nem azt jelenti, hogy 100-ból fixen találsz 3-4-et. Lehet, hogy 100-ból 10 lesz, lehet, hogy csak 1. Szerencse kérdése.

További jó játékot!"

200-bol 1 darab. Peches vagyok biztosan.
Dátum: 2013.04.05. 11:44:25
Hat igen, en is ilyen orulok is meg nem is hangulatban vagyok. Ez megint szep kis plusz koltsegeket fog magaval hozni es nem tudom eldonteni hogy erdemes e oskobol veszegetni ilyesmi tapokat. Egyelore varok hogy mik es mennyiert jonnek meg aztan majd elgondolkozom.

Ennek viszont megint hangot kell adjak, mert tenyleg bosszanto: ha ez elmult egy evben bekerult minden fejlesztest hasznalni akarom, akkor a jatek kb. 3x-ara dragult. Ez eleg meredek szerintem es persze, ki ne akarna hasznalni a fejleszteseket? Tudom, semmi sem kotelezo, jatszani sem az...

De az hogy 200 vadaszat / portyabol 1 terkepdarabom esett eddig az USZ szerinti 3,5 %-os esely mellett, az normalis. Kezd kimenni a biztositek.