Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Truth80

Ez esetben csak az aláírásoddal tudok reagálni. "Legalább megpróbáltam". Elhiszem hogy nekik a tökük tele van a reklamálók áradatával, nekem meg az igazságérzetem fáj. Különben nem érdekes a dolog.
És köszi a bíztató szavakat. Valakihez csak eljutott a jajkiáltásom
Már mindegy, nem is azt akartam ragozni. Csak egy illetékest (pl. azt, aki értékelte a kérdésemet) akartam szóra bírni. Úgy látom kevés volt az érvem. Sebaj. Majd legközelebb talán elfogadható lesz. Mondjuk be lehetne építeni egy olyan opciót, hogy látszódjon a kérdés feltevőjének az, hogy pontosan ki értékelte a kérdését.
A végén csak annyit kértem, hogy ne "rossz kérdés"-ként legyen megjelölve, hanem hogy ne veszítsem a lehetőségét egy kérdés feltevésének, akkor inkább töröljék mint ahogy pl. a "már volt ez a kérdés" típusúaknál szokás. Érzékenyen érinti a statisztikai érzékemet
Idézet: Truth80 - 2010.10.21. 10:07:58
Sziasztok!

A "Melyik igaz a luteinre?" kérdésem "rossz" értékelést kapott és ezért elestem a kérdés feltevésétől. Az oka az volt, hogy "az értékelők szerint csak egy speciális réteg tudhatja a választ". Úgy érzem, hogy ez nem teljesen igaz, mivel a lutein egy jól ismert anyag, Magyarországon is sok ember fogyasztja táplálék-kiegészítőként. A lehetséges válaszokat is szándékosan úgy adtam meg hogy kisebb logikával kikövetkeztethető legyen.
A lexikális tudást, mint okot nem tartom relevánsnak, mivel ehhez hasonló vagy ennél nehezebb kérdések is felbukkantak már a kvíz adatbázisban. (a kérdés feltevése előtt már áttanulmányoztam, hogy ne legyen túl nehéz a kérdés)
Pl: Mi az Amanita Phalloides?, Melyik nem almafajta?, Melyik lehet a globin?, Minek nincs sejtmagja?, Melyik nem a DNS része? és még számtalan hasonló.
Úgy érzem ha a fentebb említett példák elfogadásra kerültek korábban, akkor az én kérdésem is elfogadható. Kérlek, mérlegeljétek újra. Legalább ne "rossz kérdés"-ként szerepeljen, hanem töröljétek.

Ezek voltak a megadott válaszok:

sárga színű karotinoid
egy barnamoszat faj
organikus polimer vegyület
vörös színű állati poliszterol


Szeretném ha erre is reagálna valaki érdemben.
Sziasztok!

A "Melyik igaz a luteinre?" kérdésem "rossz" értékelést kapott és ezért elestem a kérdés feltevésétől. Az oka az volt, hogy "az értékelők szerint csak egy speciális réteg tudhatja a választ". Úgy érzem, hogy ez nem teljesen igaz, mivel a lutein egy jól ismert anyag, Magyarországon is sok ember fogyasztja táplálék-kiegészítőként. A lehetséges válaszokat is szándékosan úgy adtam meg hogy kisebb logikával kikövetkeztethető legyen.
A lexikális tudást, mint okot nem tartom relevánsnak, mivel ehhez hasonló vagy ennél nehezebb kérdések is felbukkantak már a kvíz adatbázisban. (a kérdés feltevése előtt már áttanulmányoztam, hogy ne legyen túl nehéz a kérdés)
Pl: Mi az Amanita Phalloides?, Melyik nem almafajta?, Melyik lehet a globin?, Minek nincs sejtmagja?, Melyik nem a DNS része? és még számtalan hasonló.
Úgy érzem ha a fentebb említett példák elfogadásra kerültek korábban, akkor az én kérdésem is elfogadható. Kérlek, mérlegeljétek újra. Legalább ne "rossz kérdés"-ként szerepeljen, hanem töröljétek.

Ezek voltak a megadott válaszok:

sárga színű karotinoid
egy barnamoszat faj
organikus polimer vegyület
vörös színű állati poliszterol
Dátum: 2010.10.21. 09:31:25
...
Dátum: 2010.10.18. 16:54:59
Helló!

Lenne egy kérdésem, nem találtam rá választ egyelőre. Ha őskőért vásárolok prémium tárgyat, akkor az megmarad a vásárlás után egészen addig amíg el nem adom, vagy van valami időkorlát?