Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Truth80

Dátum: 2011.04.18. 15:23:15
Szerintem sokan éppen ezt próbálják szándékosan elkerülni. Akik a 400 győzelemre hajtanak azok keresni fogják azt a kufárt, ahol a legkevesebben vannak.
Dátum: 2011.04.18. 14:42:02
3 hét és a lopás működik.
Dátum: 2011.04.18. 13:33:48
Tudom mi van az első hozzászólásban. A térképes eventnél lehet megnézni melyik kufárhoz mi tartozik, de ahogy az előbb is írtátok ennek itt nincs jelentősége. Bocs ha félreérthető voltam.
Dátum: 2011.04.18. 13:29:42
De ha kíváncsi vagy rá melyik kufárhoz mi tartozik, nézd meg az egyéb alatt a térképes event leírását, ott látszanak a cuccok is
Dátum: 2011.04.18. 12:48:50
El bizony. És aki aggódik a Húsvét miatt, annak megnyugtató hogy 26-án indul a mészárlás.
Dátum: 2011.04.18. 08:55:55
Van már valami info arról, hogy mikor indul a nevezés?
Dátum: 2011.04.16. 09:02:21
Hát igen, a 781. napon már nyereséges.
Ez tény. Én csak magamból indultam ki és csak azt írtam le, hogy én hogy viszonyulok ehhez a dologhoz. Kamatozni meg így is kamatozik, ráadásul milyen kényelmes ha többször csak a lemondok gombra nyomkodok. Instant LE.
Én pl. - szégyellem vagy sem - sosem hallottam a Go-ról. Azt sem tudom, hogy eszik-e vagy isszák. De ha mégis bekerülne a játékba egy ilyen típusú kérdés, valószínűleg egyáltalán nem akadnék fent rajta. Ennél sokkal alaposabb tudást igénylő kérdésektől hemzseg az adatbázis. Szóval szerintem nyugodtan átmehetne.

Na igen, reagálva arra hogy sokan 100 fölötti elfogadott kérdéssel rendelkeznek. Nagyon egyszerű. 1,5-2 éve játszanak. Akkor még minden átment valószínűleg és kvíz adatbázis sem volt ekkora mint most. A magamfajta "későn jövőknek" - október óta játszom, esélye sincsen könnyen elfogadásra kerülő kérdést találnia, még a körültekintő megfogalmazás és témaválasztás ellenére sem. A kvízadminok elbírálása többször méltatlan és igazságtalan szerintem. Én a magam részéről 10 jó kérdés, 7 rossz kérdés és kb. 50 "már szerepelt" kérdés után feladtam a szélmalomharcot. Azóta nagyon kellemesen elvagyok a fele annyi LE-vel amivel mentesítem magam a kínlódás alól. Azért mondjuk kíváncsi lennék hányan próbálkoznak még aktívan ezzel a lehetőséggel a játékban.
Dátum: 2011.04.14. 15:35:18
Ez már bennem is felmerült. Gondolom ha a kihívott győz akkor nem számít esemény győzelemnek a dolog, mert ellenkező esetben vissza lehetne élni vele.
Szerintem ne húzd ezen föl magad. Én is ugyanezzel küzdöttem korábban. Csak simán nyomj rá a "lemondok a kérdés feltevéséről x LE-ért" gombra. Így is kapsz LE-t és nem kell kínlódni ezen. Nem ér ennyi fejtörést meg stesszelést az egész kérdésfeltevés.
Dátum: 2011.04.14. 13:14:26
Éljen éljen!
Dátum: 2011.04.13. 17:55:23
Nálam is fordult már elő ilyen, lehet hogy az oprendszered tűzfala okozza hogy nem tudsz belépni. Próbáld beállítani azt.
Dátum: 2011.04.13. 14:42:09
1. Ha entitást ölök meg, akkor ugyanúgy kell hogy legyen nálam LE mint portyánál vagy térkapunál, hogy megkapjam az LE-t ami potyog belőle?

2. A Legyen 6 befogott állatod küldetésbe az idomítottak is beleszámítanak ugye?
Dátum: 2011.04.13. 10:17:42
Hát a legutóbbi bajnokin a többszörös bajnokkal vívtam a döntőt és kb. 100 sebzéssel mögötte maradtam el Nem sokon múlott. Levontam a tanulságokat, amúgy a varázsló specet tervezem inkább erősíteni. És ebbe belekalkuláltam az állatos küldit is
Dátum: 2011.04.13. 10:00:55
Nagyjából egyformák a tulajdonságaim még nem specializáltam magam egyik harcmodorra sem. Csak próbálkozom a leghatékonyabban megoldani ezt az állatkivégzős dolgot
Dátum: 2011.04.13. 09:40:30
Köszönöm a válaszokat. Jó hír hogy krit vari hatására a másodlagos sebzése is nő. Gondolom ugyanígy a másodlagos támadásé is. Az előpuhításon is gondolkodtam már, talán találok valakit aki segít ebben. Azt kérdezném még, hogy ehhez a küldihez gondolom célszerűbb a krit vari / másodlagos vari szakira rámenni mert nagyobb sebzést érhetek el vele mint a krit ütéssel?
Dátum: 2011.04.13. 08:51:25
Pont ezt a kérdést akartam beírni. Emlékszem hogy én mennyit küzdöttem anno normális kérdés feltevéséért, erre ilyeneket találok. Ebben annyi hiba van mint égen a csillag.
Dátum: 2011.04.13. 08:26:37
Az öld meg egy végzetúr idomított lényét küldivel kapcsolatban kérdeznék:

Ha van másodlagos varázslatom és kritikusat sebzek, akkor a kritikus után arányosan növekszik a másodlagos sebzés is? Ugyanez lenne a kérdésem a másodlagos támadás-kritikus ütés kapcsolatához is.

Mit javasoltok? Hogyan érdemes nekifogni a küldinek? Mire érdemes tenni a turbót? Kritikus varázslatra vagy a másodlagosra?
Dátum: 2011.04.12. 13:39:14
Én nem találok ilyen hozzászólást.